„Złóżcie gdziekolwiek moje ciało; niech wam o nie troska nie sprawia kłopotu.
O to was tylko proszę, abyście przed ołtarzem Pańskim o mnie pamiętali, gdziekolwiek będziecie”.

(św. Monika do synów)

17.01.2022 – 23.01.2022 (nowsze)

PONIEDZIAŁEK 17.01.2022
6.30 + Regina Wiśniewska – popogrzebowa.
8.00 + Izabela Maciejewska – popogrzebowa.
8.00 + Jarosław Sromała (int. od koleżanek i kolegów z Międzyzakładowego Nadwiślańskiego Związku Zawodowego Maszynistów w Toruniu).
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.

WTOREK 18.01.2022
6.30 + Hubert Świątkowski – popogrzebowa.
8.00 + Irena Kuchcińska –  popogrzebowa.
8.00 + mama Stefania Trzybińska (13 rocz. śm.).
8.00 + Jarosław Sromała (int. od siostry Jolanty Kisiel).
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.

ŚRODA 19.01.2022
6.30 + Irena Wiśniewska – popogrzebowa.
8.00 + Jarosław Sromała (30 dzień po śmierci).
8.00 + Stanisław, Marek Dombek, rodzice i rodzeństwo z rodzin Łatuszyńskich i Dombków.
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.

CZWARTEK 20.01.2022
6.30 + Jacek Becker, Zdzisław Bilski, Józef Kortas.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Heleny z okazji urodzin.
8.00 + Jarosław Sromała (int. od Zdzisława Mazika z rodziną).
8.00 + siostra Helena Grzędzicka (10 rocz. śm.). rodzice, brat, siostra, szwagier.
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.

PIĄTEK 21.01.2022
6.30 + Helena i Stanisław Ziętek, Władysława Dybowska.
8.00 + Adela Mroczyńska (1 rocz. śm.).
8.00 + Wanda i Zygmunt Gajewscy (int. od dzieci).
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.


SOBOTA 22.01.2022

6.30 + Maria Obuchowska (5 rocz. śm.), rodzice.
8.00 + Józef Sigmund (38 rocz. śm.).
8.00 + Kazimierz Zawadzki (8 rocz. śm.), rodzice, teściowie, krewni, znajomi, syn Mariusz.
17.00 Msza św. GRUPY MODLITEWNEJ OJCA PIO.
18.00 + Roman (8 rocz. śm.) i Kamil (1 rocz. śm.) Murawscy.
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.


NIEDZIELA 23.01.2022

6.30 + Jarosław Sromała (int. od Rady Międzyzakładowego Nadwiślańskiego Związku Zawodowego Maszynistów w Toruniu).
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Henryka w 80 rocznicę urodzin oraz dla całej rodziny.
8.00 + Alfons, Stanisław, Jadwiga Bonin oraz szwagier Henryk.
9.30 + Jerzy Żołnowski (23 rocz. śm.), rodzice z obojga stron.
11.00 + Remigiusz (30 rocz. śm.), zmarli z rodzin Łęgowskich i Góreckich.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Henryk Trendowicz (w dniu urodzin i 1 rocz. śm.), zmarli z rodziny Trendowicz.
16.30 + Piotr Czaplewski (w dniu urodzin), dziadkowie Czaplewscy i Świątkowscy.
18.00 + Andrzej Wąsikowski –  gregoriańska.

10.01.2022 – 16.01.2022 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 10.01.2022
6.30 + Marek Dulkowski – popogrzebowa.
8.00 + Bronisława, Bronisław, Zdzisław Grzebinoga, Henryka i Florian.
8.00 + Czesława (14 rocz. śm.), Lech (19 rocz. śm) Chojniccy, Janusz, Krystyna, Władysław Chojniccy, Waleria Groszewska, Roman Kałdowski.
18.00 + rodzice Zuzanna i Bolesław Suchoccy, brat Bolesław oraz zmarli z rodziny.

WTOREK 11.01.2022
6.30 + Aniela Kowałkowska – popogrzebowa.
8.00 + Teresa Sadowska – popogrzebowa.
8.00 + Anna i Bernard Pancerzyńscy, Małgorzata Pancerzyńska.
18.00 + Leontyna, Jan, Franciszek, Edward, Adam, Stanisław Kukurowscy, dziadkowie z obojga stron.

ŚRODA 12.01.2022
6.30 + Gertruda Reinert – popogrzebowa.
8.00 + Dariusz Schielke (rocz. urodzin).
8.00 + Roman, Stanisław, Franciszka Rodzeń.
18.00 + Józef Iwaniszyn (1 rocz. śm.).

CZWARTEK 13.01.2022
6.30 + Bożena Kamińska – popogrzebowa.
8.00 + Jarosław Sromała (int. od koleżanek i kolegów Polregio Kraków).
8.00 + Jarosław Sromała (int. od maszynistów z Łukowa).
18.00 + Jan Szulc (1 rocz. śm.), zmarli z rodziny Szulc i Wieczorkowskich.

PIĄTEK 14.01.2022
6.30 + Gerharda Łowicka – popogrzebowa.
8.00 + Marta i Bolesław Zakrzewscy, Wanda i Emil Malec, Halina Kuszewska.
8.00 + Bernard Aniszewski (6 rocz. śm.), rodzice Czesław i Jadwiga Izdebscy.
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.

SOBOTA 15.01.2022
6.30 + Helena Janicka – popogrzebowa.
8.00 + Krystyna Zalewska (rocz. śm.), rodzice, rodzeństwo, dziadkowie.
8.00 + rodzice Cecylia i Józef Zygmuntowscy, rodzeństwo Brunon, Jadwiga i Wiesław.
18.00 + Zdzisław Gralak (1 rocz. śm.), rodzice, rodzeństwo z obojga stron.
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.

NIEDZIELA 16.01.2022
6.30 + Renata Górska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi i zdrowie dla Ireny.
9.30 + Henryka i Bernard Krzykowscy, Lidia Wiśniewska.
11.00 + Stanisław Tober (3 rocz. śm.), zmarli z rodziny z obojga stron.
11.00 + Jakub Cyglicki (3 rocz. śm.), zmarli z rodziny.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
12.15 + Janina Borowska – popogrzebowa.
16.30 + Romana.
18.00 + Andrzej Wąsikowski – gregoriańska.

03.01.2022 – 09.01.2022 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 03.01.2022
6.30 + Marta Łach – popogrzebowa.
8.00 + Zbigniew Suszyński – popogrzebowa.
8.00 + Józef Pęk (intencja od sąsiadów).
18.00 + Maria Machaj (13 rocz. śm.), mąż Michał, syn Tadeusz jego żona Barbara.

WTOREK 04.01.2022
6.30 + Teresa Langowska – popogrzebowa.
8.00 + Ryszard Mechliński (intencja od sąsiadów).
8.00 + Krzysztof Kowalski (21 rocz. śm.), Oliwier i Stefan, rodzice z obojga stron.
18.00 + syn Andrzej Ligocki (1 rocz. śm.), mama, rodzeństwo.

ŚRODA 05.01.2022
6.30 + Sylwester Klimek (19 rocz. śm.), Krzysztof Górny (28 rocz. śm.), siostry i bracia.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla rodziny Tarnowskich.
8.00 + Feliks Rapa (49 rocz. śm.), zmarli z rodziny.
18.00 + brat Krzysztof Godziński (rocz. śm.), rodzice Urszula i Ignacy Godzińscy.

CZWARTEK 06.01.2022 OBJAWIENIE PAŃSKIE
6.30 + Jerzy Urbański – popogrzebowa.
8.00 + Zenon Piekut (1 rocz. śm.).
9.30 + Bronisława i Sylwester Wilkosz, zmarli z rodziny.
11.00 + Rose Marie Rąbalska (4 rocz. śm.), zmarli z rodziny Wott i Rąbalskich.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Marian Pawlus (rocz. śm.), Genowefa, Marian, Edmund.
16.30 + Jadwiga i Józef Gniot, Tomasz Skurcz.
18.00 + Lech Bartniczak (17 rocz.śm.), Anna i Damian Gonia.

PIĄTEK 07.01.2022 PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
6.30 + Karol Ciechanowski – popogrzebowa.
8.00 O zdrowie dla koleżanki Emilii i opiekę Matki Bożej na czas choroby.
8.00 + Przemysław Dymarkowski – popogrzebowa.
16.45 O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
18.00 + Mirosław Dąbrowski i Maciej Oleksiński.

SOBOTA 08.01.2022
6.30 + Daniela Helmin – popogrzebowa.
8.00 + Zofia i Bernard Wilczarscy.
8.00 + syn Jacek (1 rocz. śm.), mąż Edward (12 rocz. śm.) Kamieccy, zmarli z rodziny Kamieckich i Laskowskich, Krystian Brokowski.
18.00 + Józef Nawrocki (1 rocz. śm.).

NIEDZIELA 09.01.2022
6.30 + Helena i Jan Krotowie.
8.00 + Tadeusz Oluszczyk, teściowie Wojciech i Zofia, zmarli z rodziny Oluszczyk.
9.30 + mąż Jerzy Nessel.
9.30 + Tadeusz (13 rocz. śm.), i Elżbieta Gralla, Tomasz Gralla.
11.00 + Irena Pinuszewska (2 rocz. śm.).
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Danieli z okazji 70 urodzin i dzieci z rodzinami, łaskę nieba dla męża Andrzeja (18 rocz. śm), dusze w czyśćcu cierpiące.
16.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Renaty.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla syna Piotra.

27.12.2021 – 02.01.2022 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 27.12.2021
6.30 + Jan Hudy – popogrzebowa.
8.00 + Wojciech Wąsikowski.
8.00 + Felicja i Willi Sander z okazji urodzin.
18.00 + Olga Priec (1 rocz. śm.), Zofia i Henryk Lewandowscy (rocz. śm.), córki i zięć, Franciszek Karbowski (rocz. śm.), jego zięć.
18.00 + Jan Dombrowski, Leon i Rozalia Dombrowscy, Mieczysława i Paweł Matulewscy.

WTOREK 28.12.2021
6.30 + Izydora, Julian i Ryszard Midiałuszkowie, Weronika i Franciszek Suchojad, Henryk i Kazimiera Gil, Maria Fortuna.
8.00 + mama Wanda Brzozowska (1 rocz. śm.) – intencja od dzieci.
8.00 + Stanisław Ślaski (1 rocz. śm.).
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Urszuli i Stanisława, ich dzieci, wnuków i prawnuków.
18.00 + Franciszek Tuński (3 rocz. śm.).

ŚRODA 29.12.2021
6.30 + Józef Pęk – popogrzebowa.
8.00 + Maria Sobkowiak – popogrzebowa.
8.00 + Adelajda Bartlewska – popogrzebowa.
18.00
Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: z podziękowaniem za odebrane łaski w 2021 roku, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla kapłanów naszej parafii oraz modlących się w naszej parafii.
18.00 + Józef i Władysława Bednarscy, rodzice z obojga stron.
18.00 + Józef i Zofia Syzdół.

CZWARTEK 30.12.2021
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Rajmunda, Urszuli, Tomasza i rodziny.
8.00 + Janina Nowakowska (4 rocz. śm.).
8.00 + Edmund Tymiński (9 rocz. śm.).
18.00 + Marek Lettke (1 rocz. śm.).
18.00 + Piotr Miąsko (4 rocz. śm.), zmarłych z rodziny Otolskich.

PIĄTEK 31.12.2021
6.30 + Jerzy (rocz. śm.), Alina, Łucja, Maksymilian.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Renaty, Ryszarda i całej rodziny.
8.00 + Władysław Łaszewski.
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski.
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski przez całą parafię w 2021 roku.

SOBOTA 01.01.2022 UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
8.00 + za zmarłych kapłanów z dekanatu Grudziądz II.
9.30 + Mieczysław Rosiński (61 rocz. śm.), rodzice i rodzeństwo.
11.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla rodziny Zielińskich i Furmańskich.
11.00 + Urszula Sławatycka (7 rocz. śm.), rodzice Sławatyccy.
12.15 SUMA – za Parafian. 
16.30 + Antoni Ostrowski (22 rocz. śm.).
18.00 + Bogdan Maliszewski (8 rocz. śm.).

NIEDZIELA 02.01.2022
6.30 + Emilia Kasak – popogrzebowa.
8.00 + Maria i Władysław Brzezińscy.
9.30 + Halina i Kazimierz Waszniewscy, Sabina i Józef Gargulińscy.
11.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla wnuczki Madzi w dniu urodzin, jej dzieci i męża.
11.00 + Kazimierz Nikołajew, zmarli z rodziny.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Maria i Klemens Janiccy, Zofia i Józef Kamińscy, Elżbieta Janicka (2 rocz. śm.).
18.00 + Lech Piotrowiak.

20.12.2021 – 26.12.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 20.12.2021
6.30 + Helena Wiśniewska – popogrzebowa.
8.00 + Izabela Walesa – popogrzebowa.
8.00 + Teresa Beszczyńska – popogrzebowa.
18.00 + rodzice Jan (6 rocz. śm.) i Zofia, dziadkowie Bulera i Jaszewscy.
18.00 + rodzice Stefan i Michalina, rodzeństwo Jan, Jadwiga, Kazimierz, Stanisław, Stefan Karaś.

WTOREK 21.12.2021
6.30 + Zbigniew Dańczuk – popogrzebowa.
8.00 + Henryk Rutyna – popogrzebowa.
8.00 + Lidia Daniel – popogrzebowa.
18.00 + Andrzej Śmigiecki (8 rocz. śm.).
18.00 + Konrad Wiśniewski (27 rocz. śm.), rodzice, rodzeństwo, Wanda Fojucik (w dniu urodzin).

ŚRODA 22.12.2021
6.30 + Jadwiga Szczepańska – popogrzebowa.
8.00 + Danuta Pytel – popogrzebowa.
8.00 + Janina Wasik – popogrzebowa.
18.00 + Ewa Fałczyńska (10 rocz. śm.).
18.00 + Teofil Piecyk (5 rocz. śm.).

CZWARTEK 23.12.2021
6.30 + Urszula Bettin – popogrzebowa.
8.00 + Zbigniew Strubiński (rocz. śm.).
8.00 + Marianna, Konstanty, Henryk Rosińscy.
18.00 + Teresa Maciołek (6 rocz. śm.).
18.00 + Łukasz Gabski (13 rocz. śm.).

PIĄTEK 24.12.2021 WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
6.30
+ zmarli księża z dekanatu Grudziądz II.

PASTERKA
22.00 + zmarli z rodziny Zembrzuskich, Nowickich i Dylewskich.
22.00 + Jerzy Murawski, zmarli z obu rodzin.
22.00 + Stanisław Zarębski (11 rocz. śm.), zmarli z rodziny Zarębskich i Czarneckich.

PASTERKA
24.00 Za Parafian.
24.00 + Wojciech Bracki (1 rocz. śm.), Krystyna Bracka (8 rocz. śm.).
24.00 + tata Antoni Litke oraz z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Barbary, Danuty, Joanny i Jacka.

SOBOTA 25.12.2021 UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
8.00 O Boże błogosławieństwo Dzieciątka Jezus dla rodzin, parafian i kapłanów.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Ireny i Tadeusza z okazji 58 rocznicy ślubu oraz dzieci wnuków i prawnuków.
11.00 + Febronia-Joanna Kubic (5 rocz. śm.).
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego
i zdrowie dla Krystyny i Jana Plutowskich z okazji 50 rocznicy ślubu oraz rodziny.
16.30 + Robert Sobiech (int. od córek).
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego
i zdrowie dla Mirosławy i Zbigniewa oraz całej rodziny z okazji 40 rocznicy ślubu.

NIEDZIELA 26.12.2021 ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
6.30 Za Parafian.
8.00 + Jerzy Kuczorski i zmarli z rodziny.
9.30 + Halina Mazur (rocz. urodzin) i Leonard Mazur.
11.00 + Leszek Oliński (rocz. śm.).
11.00 + Christa Kumińska (12 rocz. śm.), Dominik Hennig (18 rocz. śm.).
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego, dalsze lata pełne miłości oraz zdrowia dla Małgorzaty (z okazji 80 rocznicy urodzin) i Edmunda Śledź (z okazji 84 rocznicy urodzin), dzieci oraz wnucząt.
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Małgorzaty i Jerzego Brudniewicz.
12.15 + Mieczysław Szumowski (26 rocz. śm.), zmarli z rodzin: Szumowskich, Żyłowskich, Grajewskich, Szarafińskich, Rolińskich.
16.30 + mąż Władysław Górski, brat, Marian Murawski, zmarli z rodzin z obu stron.
18.00 + Klara (4 rocz. śm.), syn Rafał (9 rocz. śm.) Lewiccy, zmarli z rodziny Grajkowskich: Łucja, Konrad, Henryk, Andrzej.

13.12.2021 – 19.12.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 13.12.2021
6.30 + Władysław Baruch – intencja od rodziny z Podkarpacia.
8.00 + Danuta Klein – popogrzebowa.
8.00 + Henryka Mostowska – intencja od Klubu Seniora.
18.00 + Mieczysława (2 rocz. śm.) i Stanisław Jakubowscy, teściowie Agnieszka i Konrad.
18.00 + babcie i dziadkowie z obojga stron, rodzice Janina i Ignacy mąż Edwin Gadziński, Mieczysława i Czesław Ciesielscy, Alfred Sobolewski.

WTOREK 14.12.2021
6.30 + Władysław Baruch – intencja od rodziny Masłowskich.
8.00 + Zofia Grzeczka – popogrzebowa.
8.00 + Alina Górska, Maria i Aleksander Zając.
18.00 Msza święta dziękczynna w 14 rocznice działalności Grupy Ojca Pio, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia dla kapłanów i wszystkich członków grupy.
18.00 + Klara i Franciszek Napierscy, Helena i Franciszek Tołczyk, Eugeniusz Gawroński, Wiktor Jędrzejewski.
18.00 + Władysław Palacz, rodzice rodzeństwo z obojga stron.

ŚRODA 15.12.2021
6.30 + Władysław Baruch – intencja od Ady i Roberta Dizewicz.
8.00 + Ryszard Chmielecki – popogrzebowa.
8.00 + Roman, Stanisław, Franciszka, rodzeństwo.
18.00 + Wiktor Urbanowski – popogrzebowa.
18.00 + Andrzej Antkowiak (3 rocz. śm.), zmarli z rodzin Narewskich i Murawskich.

CZWARTEK 16.12.2021
6.30 + Wiesława Szymańska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie z okazji 25 rocznicy ślubów wieczystych Ojców: Tytusa, Ireneusza i Kosmy.
18.00 + Henryk Dechnik (15 rocz. śm.), rodzice z obojga stron, Helena.
18.00 + Irena Gross, rodzice z obojga stron.

PIĄTEK 17.12.2021
6.30 + Alfons Makowski (w dniu urodzin), rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
8.00 + Hanna Rozbicka – popogrzebowa.
8.00 + Alicja Subczak – popogrzebowa.
18.00 + Stanisława Skorópka (1 rocz. śm.).
18.00 + Elżbieta Lewandowska (9 rocz. śm.), Michał Skitowski i Karol Skitowski.

SOBOTA 18.12.2021
6.30 + Wiesława Kaiser – popogrzebowa.
8.00 + Bernadeta Wrzeszczyńska (1 rocz. śm.).
8.00 + Jan Kajzer (7 rocz. śm.), Balbina Kajzer, Stanisława i Leon Kanieccy.
18.00 + Katarzyna Topolewska (z okazji urodzin).
18.00 + Feliks i Waleria Mordawscy, Celina, dziadkowie z obojga stron.

NIEDZIELA 19.12.2021 CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU
6.30 + zmarli z rodzin: Wojciechowskich, Lewandowskich, Binkowskich.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Jacka w dniu urodzin i jego rodziny.
9.30 + Zenon Niezgoda.
11.00 + Henryk Nałęcz (1 rocz. śm.).
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego dla rodzeństwa Oliwii i Antoniego Łukaszewskich z okazji I Komunii Świętej.
16.30 + Mieczysława i Józef Skowrońscy, dziadkowie.
18.00 + Krystyna Woźniak (6 rocz. śm.), rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

06.12.2021 – 12.12.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 06.12.2021
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla rodziny Szulc i Przybylskich.
8.00 + Norbert Topolewski – popogrzebowa.
8.00 + Kazimierz Kozłowski (int. od sąsiadki Ewy i Małgorzaty Szreder).
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Michaliny z okazji 18 urodzin.
18.00 + Kazimierz Reszkowski, żona Irena, zmarli z rodziny.

WTOREK 07.12.2021
6.30 + Teresa Sobiech – popogrzebowa.
8.00 + Janina Lau – popogrzebowa.
8.00 + rodzice Klara i Szymon Pyrzewscy, Stefan Jadziński, Bronisław Holweg, zmarli z rodzin.
18.00 + mąż Stanisław Sala (1 rocz. śm.), rodzice Sala i Rożeńscy.
18.00 + Kazimierz Bronka (rocz. urodzin), rodzice i krewni z obojga stron.

ŚRODA 08.12.2021 NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP
6.30 + Ireneusz Bejger (9 rocz. śm.), Piotr Bejger.
8.00 Z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla wszystkich kapłanów (int. od Apostolatu Margaretek).
8.00 + Jerzy Stobbe (3 rocz. śm.), zmarli z rodziny.
18.00 + Krzysztof (21 rocz. śm.), rodzice Eugenia i Marian, dziadkowie.
18.00 + Dawid Gajewski (2 rocz. śm.).

CZWARTEK 09.12.2021
6.30 + Kazimierz Kozłowski – popogrzebowa.
8.00 + Paulina Depta – popogrzebowa.
8.00 + Irena, Stefa, Andrzej Paczkowscy.
18.00 + Krystyna i Zdzisław Parol.
18.00 + Paulina i Leonard Wiśniewscy (rocz. śm.).

PIĄTEK 10.12.2021
6.30 + Irena Kubicka – popogrzebowa.
8.00 + Teresa Rutkowska – popogrzebowa.
8.00 + Wanda Kempska – popogrzebowa.
18.00 + rodzice Urszula i Ludomir Jaruszewscy.
18.00 + Albin Kufel (1 rocz. śm.).

SOBOTA 11.12.2021
6.30 + Czesława Tarnowska (3 rocz. śm.).
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Grażyny i Krzysztofa w rocznicę urodzin.
8.00 + Elżbieta Gralla – popogrzebowa.
18.00 + Jerzy Rejentowicz (20 rocz. śm.), zmarli z rodzin Rejentowicz, Mrozek, Szymańscy, Piotr Gmaj.   
18.00 + Bolesław i Weronika Chełkowscy, Zygmunt Kałędkowski.

NIEDZIELA 12.12.2021 TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU
6.30 + Władysław Baruch – popogrzebowa.
8.00 + Bronisław, Eugeniusz, Antonina, Anna, Stanisław Witul, Leokadia Błażukiewicz.
9.30 + Marta Furmańska (3 rocz. śm.).
11.00 + Bernard Pik, Helena Raczyńska, zmarli krewni i dusze w czyśćcu cierpiące.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Jadwiga Ciżmowska (w dniu urodzin).
16.30 + Kazimierz Bannach (2 tydzień po pogrzebie).
18.00 + Lech Piotrowiak.

29.11.2021 – 05.12.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 29.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Dariusz Schielke – popogrzebowa.
8.00 + Rozalia i Bolesław Puławscy, zmarli z obojga stron.
18.00 + Alwina (rocz. śm.) i Franciszek Kanert, córki Małgorzata, Elżbieta, Teresa.
18.00 + Damian Pasternak z okazji 23 rocznicy urodzin.

WTOREK 30.11.2021
6.30 + Ewa Szczepańska (1 rocz. śm.).
8.00 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Bernard (12 rocz. śm.), Marianna, Maria, Andrzej, Janusz oraz zmarli z rodziny Buczkowskich.
18.00 + Andrzej Oskroba, w dniu imienin oraz w 2 rocznicę śmierci, rodzice Genowefa i Kazimierz Nadolscy.
18.00 + Andrzej Śmigiecki (w dniu imienin), ojciec Jan.

ŚRODA 01.12.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Ryszard Zawadziński – popogrzebowa.
8.00 + Andrzej Węgorzelski, rodzice z obojga stron.
18.00 + Bożena Balewska (1 rocz. śm.).
18.00 + Tadeusz (10 rocz. śm.), rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

CZWARTEK 02.12.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Henryk Czaplicki – popogrzebowa.
8.00 + Aleksander, Jan Wójcik, Regina Sasak.
18.00 + Marta i Zygmunt Otolscy, Franciszek Majta (1 rocz. śm.).
18.00 + Józef Nawrocki, rodzice Antoni i Władysława.

PIĄTEK 03.12.2021 PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
6.30 + Henryka Bukowska – popogrzebowa.
8.00 + Otylia, Jan, Waldemar, Maria Pestka (int. od wnuka Krzysztofa z Dorotą).
8.00 + dziadkowie Ciechanowicz, Ślesiccy.
18.00 + Jadwiga Szymańska (10 rocz. śm.), zmarli z rodziny.
18.00 + Maria (rocz. śm.).

SOBOTA 04.12.2021
6.30 W intencji wnuka Aleksandra Eichler o opiekę Matki Bożej.
8.00 + Janina Rosińska (rocz. śm.), Kazimierz Macierzyński (1 rocz. śm.).
8.00 + zmarłych seniorów Katolickiego Klubu Seniora (int. od Katolickiego Klubu Seniora).
18.00 + Mieczysław Murawski, Marta i Stanisław Sędzik.  
18.00 + Franciszek Halik (21 rocz. śm.), syn Grzegorz, rodzice z obojga stron.

NIEDZIELA 05.12.2021 DRUGA NIEDZIELA ADWENTU
6.30 + Bogumiła (1 rocz. śm.) i Mieczysław Mazur.
8.00 + rodzice Anna i Antoni, bracia Józef i Jerzy, zmarli z rodziny Będziechowskich, dziadkowie z obojga stron, córka Małgorzata, zmarli z rodziny Kaźmierczak.
9.30 + Edward Malendowicz (9 rocz. śm.), zmarli z rodziny.
11.00 + Marek i Grzegorz, Pawłowscy.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + mąż Zygmunt, brat i bratowa, siostry Krystyna i Zofia, zięć Zbigniew Wesołowski.
18.00 + Urszula Piotrowiak.

22.11.2021 – 28.11.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 22.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Wanda Winter (13 rocz. śm.), rodzice i rodzeństwo.
8.00 + Marian Leszczyński (4 rocz. śm.).
18.00 + Mirosław Sikorski (10 rocz. śm.), rodzice z obojga stron.
18.00 + Elżbieta Gralla (int. od Zofii i Bożeny Surma).

WTOREK 23.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Tadeusz Wojciechowski – popogrzebowa.
8.00 + Aleksander i Jan Wójcik, Regina Sasak.
17.00
Msza św. GRUPY MODLITEWNEJ OJCA PIO.
18.00 + Walburga i Józef Kuligowscy, siostry Eugenia i Renata, Jan Wolski.
18.00 + Zdzisław Piszczek (1 rocz. śm.).

ŚRODA 24.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Anna Gackowska (3 rocz. śm.), zmarli z rodziny.
8.00 + Anna Barańska (80 rocz. śm.).
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: o głębokie przeżycie Adwentu z Maryją i Józefem, aby Chrystus narodził się w sercach wszystkich Parafian.
18.00 + Wojciech Taczyński (75 rocz. urodzin).

CZWARTEK 25.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Zofia Wojciechowska – popogrzebowa.
8.00 + Mieczysław Nowakowski (17 rocz. śm.), rodzice Elżbieta i Bolesław Nowakowscy.
18.00 + Ewa Kostrzewska (1 rocz. śm.).
18.00 + Maria Redmann (5 rocz. śm.), Regina Monticzeli (14 rocz. śm).

PIĄTEK 26.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + Lilianna Murawska – popogrzebowa.
8.00 + Urszula Kula – popogrzebowa.
18.00 + Anna Kamińska (15 rocz. śm.).
18.00 + Małgorzata i Telesfor Żyłowscy, zmarli z obojga stron.

SOBOTA 27.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + rodzice i dziadkowie – Józefa, Franciszek Socha, mąż Ryszard Gaszek, rodzeństwo z obojga stron.
8.00 + Maksymilian (rocz. śm.), Łucja Buczkowscy, Marta, Adam Płatek.
18.00 + rodzce Leonarda i Wacław, ciocia Helena.
18.00 + Genowefa Pawianek (1 rocz. śm).

NIEDZIELA 28.11.2021 PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska.
8.00 + rodzce, brat i bratowa Witkowscy, rodzice, brat i bratowa Piłat.
9.30 + Arkadiusz Gomoliszewski (25 rocz. śm.).
11.00 + Krystyna Jaskólska (15 rocz. śm), rodzice i zmarli z obojga stron.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Dziękczynna w 25 rocznicę odrodzenia Akcji Katolickiej, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
16.30 + Felicja, Jerzy Jan, Apolonia Bałtrukowicz, zmarli z rodziny Brzezińskich.
18.00 + Lech Piotrowiak.

15.11.2021 – 21.11.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 15.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Jadwiga Jędrak (1 rocz. śm.), zmarli z rodziny Gajkowskich.
8.00 + Teresa Mikuła (3 rocz. śm.).
18.00 + Karolina Behrendt (7 rocz. śm.).
18.00 + Edward Żółtowski (rocz. śm.).

WTOREK 16.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 Za skrzywdzonych darczyńców, + zmarłych Władysławę i Bolesława Lampert oraz o odnowę moralną i duchową dla ich dzieci i wnuków.
8.00 + Józefa Dąbrowska – popogrzebowa.
18.00 + Wiesław Koszarski (1 rocz. śm.), zmarli z rodziny.
18.00 + Zofia Leśniewska (3 rocz. śm.), Grzegorz, Zygmunt Leśniewscy, Katarzyna Piątkowska, Helena i Jan Hyrnik.

ŚRODA 17.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Zygmunt Chrzmurzyński (rocz. śm.).
18.00 + Brygida, Wanda i Jan.
18.00 + Władysław Palacz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

CZWARTEK 18.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Andrzej Neidenberger – popogrzebowa.
8.00 + Anita Bytner – popogrzebowa.
18.00 + Helena i Stanisław Wiśniewscy, krewni z rodziny.
18.00 + Stanisław Zarębski, zmarli z rodziny Zarębskich i Czarneckich.

PIĄTEK 19.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Teresa Kukla – popogrzebowa.
8.00 + Tadeusz Drozdecki – popogrzebowa.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Ewy z okazji 33 lat pracy zawodowej.
18.00 + Jan Nartowski (1 rocz. śm).

SOBOTA 20.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Jadwiga Olszewska – popogrzebowa.
8.00 O zdrowie w rodzinie Mariusza i Danuty Bilskich oraz o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
18.00 + Adam Zawacki (1 rocz. śm.).
18.00 + Danuta Skrzyniecka.

NIEDZIELA 21.11.2021 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
6.30 + mąż Porożyński (7 rocz. śm), rodzice i bracia.
8.00 + Zenon Niezgoda.
8.00 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
9.30 + Maria Litwic-Waruszewska, mąż Edmund, brat Franciszek, bratowa Irena Litwic, brat Jan Litwic, rodzice Wanda i Franciszek Litwic.
11.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Erwina i Marii z okazji 58 rocznicy ślubu.
12.15 SUMA – za Parafian, w szczególności za Akcję Katolicką w dniu Patronalnego święta (chrzest).
16.30 + Waldemar Wenskowski, Wanda, Barbara, Halina i Kazimierz Stachowscy.
18.00 + Elżbieta Osińska (2 rocz. śm.), Henryk Osiński, zmarli z rodziny Kondrackich i Osińskich.

08.11.2021 – 14.11.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 08.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Natalii w dniu urodzin i jej rodziny.
8.00 + Ks. Sławomir Skicki, rodzice Helena i Bronisław Wiśniewscy, Zofia i Jan Skiccy, bracia i bratowe.
18.00 + brat Ks. Jerzy Kowalski, zmarli rodzice, rodzeństwo i znajomi.
18.00 + Jerzy Wolter.

WTOREK 09.11.2021
6.30 + Romana Szczepańska (11 rocz. śm.).
8.00 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Julianna Wolska (5 rocz. śm.), mąż Stanisław, rodzice z obojga stron.
18.00 + Józef Nawrocki.
18.00 + Kazimierz Bytner, rodzice z obu stron, bratanek Bartłomiej, szwagierka Maria, brat Mieczysław, szwagierka Irena, szwagier Stanisław.

ŚRODA 10.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Tadeusz Figurski – popogrzebowa.
8.00 + Maria Miśkowicz (1 rocz. śm.), rodzice i rodzeństwo.
18.00 + Krystyna Radzikowska (9 rocz. śm.), Jan Radzikowski.
18.00 + Kazimierz Kaliszewski (13 rocz. śm.), rodzice z obojga stron.

CZWARTEK 11.11.2021 NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
6.30 + Marcin, Stanisław Korol, Zofia, Jerzy Deptuła, szwagier Marian Lewandowski, dziadkowie z obojga stron.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla księży z naszej parafii.
8.00 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + syn Romuald Ciechanowicz (rocz. śm.).
10.00
W intencji Ojczyzny.
10.00 + Zygmunt (rocz. śm.), Eufemia Liczkowscy.
18.00 + Irena Zielińska, rodzice, krewni z obojga stron.

PIĄTEK 12.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Witold Majewski – popogrzebowa.
8.00 + Maria Najdrowska (10 rocz. śm.).
18.00 + Barbara Cielas (3 rocz. śm.).
18.00 + Andrzej Skowronek, wszyscy zmarli z rodziny.

SOBOTA 13.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Jana Olszewskich z okazji 90 urodzin Teresy i 71 rocznicy ślubu.
8.00 + Paweł, Wanda Szafryna, zmarli z rodziny Szafryna Könik, Gołębiewskich.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Stanisława Ćwiertniak z okazji 80 urodzin i całej rodziny (int. od żony).
18.00 + Edward Murawski (20 rocz. śm.), rodzeństwo i rodzice z obojga stron.

NIEDZIELA 14.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Feliks Czarnowski (zamordowany przez Niemców w czasie II wojny światowej).
9.30 + Leon Ziętarski (4 rocz. śm.).
11.00 + Jadwiga, Kazimierz, Bronisława, Wiktor, Edward Jelińscy, Helena, Bronisław, Edward i Jan Szreder, Roman i Karolina Behrendt.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Zenon Wszołek (16 rocz. śm.), rodzice z obojga stron.
16.30 + Elżbieta, Bronisław, Alojzy Nalaskowscy Henryk, Klara, Jan, Zygmunt Madej.
18.00 + komandor Jacek Miksa (10 rocz. śm.), Hubert Stefański (9 rocz. śm.).

01.11.2021 – 07.11.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 01.11.2021 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
6.30 + Tadeusz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
8.00 + Franciszek Tuński.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
10.00 + zmarli z rodziny Szulc i Rachut.
10.00 + Maria Wardalińska (1 rocz. śm.), zmarli z obojga stron.
12.00 + Barbara i Ignacy Porażyńscy, zmarli z rodziny Pokrzywnickich i Molenda.
18.00 + Irena Pinuszewska.

WTOREK 02.11.2021 – DZIEŃ ZADUSZNY
6.30 + Zdzisław Zawadzki (1 rocz. śm.), zmarli z obu rodzin.
8.00 + Zygmunt Wilkosz, zmarli z rodziny Saderskich i Wilkoszów.
10.00 +
wszyscy zmarli Parafianie oraz wymienieni w wypominkach jednorazowych.
16.30 + Bernard Pacholec, Tadeusz Klim, Teresa Pacholec.
16.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi Rak z okazji 75 urodzin.
18.00 + Józef (1 rocz. śm.) i Daniela Kowalscy, zmarli z rodziny.
18:00 + Felicja Bałtrukowicz (1 rocz. śm.).

ŚRODA 03.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Henryk Pawłowski, rodzice i teściowie.
8.00 + Wiesław Linda (1 rocz. śm.).
18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej.
18.00 + Edmund Stramowski (7 rocz. śm.), żona Stanisława, rodzice z obu stron Nawrockich i Wodków.

CZWARTEK 04.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Edward Przybył, zmarli z rodzin: Przybył, Szwejkowskich, Aleksandrowicz, Winiarskich, Mućków, Romualda Jozkowskiego.
8.00 + mąż Henryk, rodzice i dziadkowie z obojga stron, zmarli krewni, znajomi rodzin Stopikowskich i Kuligowskich.
18.00 + Czesława Gadaj (rocz. śm.).
18.00 + rodzina Urbańskich: Kazimiera i Zbigniew, synowie Janusz i Andrzej (int. od siostry Zofii z rodziną).

PIĄTEK 05.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + siostra Janina.
8.00 + za dusze zmarłych ze wspólnoty Żywego Różańca i dusze w czyśćcu cierpiące.
16.45 + Ks. Tomasz Drzymalski.
18.00 + rodzice z obojga stron, dziadkowie oraz zmarli z rodzin Perchów i Ciepłuchów.

SOBOTA 06.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Gertruda Pszeniczna, zmarli z rodzin z obojga stron.
18.00 + Halina i Stanisław, Krzysztof Chromiak, Grażyna i Ryszard Kubiccy, rodzice z obojga stron.
18.00 + Teresa Pęk (1 rocz. śm.), teściowie Paweł i Kazimiera Kocieniewscy, zmarli z rodziny.

NIEDZIELA 07.11.2021
6.30 + Weronika Romanowska – gregoriańska (int. od siostry).
8.00 + Bodo Januszewski, rodzice z obojga stron, Stanisław.
9.30 + Konrad, Roman Fiszer.
11.00 + Stefan Zalewski (22 rocz. śm.).
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Elżbieta Gralla (int. od Marii i Piotra Surma z dziećmi).
16.30 + Genowefa Wrzosek (15 rocz. śm.) i Piotr Wrzosek, (8 rocz. śm), zmarli z rodziny.
18.00 + Marek Betker (17 rocz. śm.), rodzice Helena i Bronisław.

25.10.2021 – 31.10.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 25.10.2021
6.30 + Henryk Jan Wiśniewski – popogrzebowa.
8.00 + Kazimiera (rocz. śm.).
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + rodzice Genowefa i Stanisław Grzebień, ojciec Jezuita Ludwik Grzebień.
18.00 + rodzice Marianna i Jan Kubiak.

WTOREK 26.10.2021
6.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
8.00 + Edmund Stasiuk, Zofia Łońska.
8.00 + Franciszka i Jan Opateccy.
18.00 + Helena (rocz. śm.) i Czesław Wojnowscy.
18.00 + Gertruda (26 rocz. śm.), Wincenty i Henryk Nowaczyk, Przemysław Lisiecki.

ŚRODA 27.10.2021
6.30 + Jerzy, Mirosława, Patryk, mąż Jerzy, zmarli z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.00 + Stefania i Leon Majewscy, Maria, Zbigniew Wiśniewscy.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + Regina i Stanisław Czerniej, syn Wojciech Lotkowski.
18.00 + Paweł Furmański (rocz. śm.), rodzice z obojga stron.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: + zmarli księża pracujący w naszej parafii, księża moderatorzy i członkowie Żywego Różańca, dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK 28.10.2021
6.30 + Janina i Władysław Płoscy, zmarli z rodziny Płoskich.
8.00 + Zenon Lewandowski (13 rocz. śm.), rodzice z obojga stron.
8.00 Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Manueli, Larsa i dzieci.
18.00 + zmarli z rodziny Weręgowskich.
18.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.

PIĄTEK 29.10.2021
6.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
8.00 + Wincenty i Stefan Wiśniewscy (rocz. śm.).
8.00 + Jerzy Nessel – popogrzebowa.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze wspólne lata dla Barbary i Władysława Dudzińskich z okazji 34 rocz. ślubu.
18.00 + Krzysztof Fojucik (dzień urodzin).

SOBOTA 30.10.2021
6.30 + Marian Żuchowski – popogrzebowa.
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Danieli i Zygmunta Angowskich z okazji 62 rocz. ślubu.
8.00 + Emil Paszek (3 rocz. śm.).
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + Eugeniusz Filipowski (5 rocz. śm.).
18.00 + Teresa Kaszuba (17 rocz. śm
.).

NIEDZIELA 31.10.2021
6.30 + Jerzy Bałtrukowicz (2 rocz. śm.).
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Jarosława w dniu urodzin.
9.30 + rodzice Franciszka i Piotr, zmarłe rodzeństwo.
11.00 + rodzice Jadwiga i Franciszek Lewandowscy, syn Jerzy, Jadwiga i Władysław Rynkowscy.

12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Gertruda Pszeniczna (12 rocz. śm.).
16.30 + Irena Szajerka (int. od córki Lili i męża Zbyszka).
18.00 + Zofia, Agnieszka, Władysław i Waldemar Bukowscy.

18.10.2021 – 24.10.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 18.10.2021
6.30 + Daniela Małkiewicz – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Mieczysławy Nawrockiej.
8.00 + Janina, Franciszek, Józef, Romuald Dudzińscy.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Urszuli i Stanisława (z okazji urodzin).
18.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.

WTOREK 19.10.2021
6.30 + Stanisława Kiljańska – popogrzebowa.
8.00 + Anna i Władysław Wiśniewscy.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Iwony i Michała z okazji 2 rocznicy ślubu.
18.00 + Kamila Kaniecka (1 rocz. śm., intencja od mamy i rodzeństwa).
18.00 + Stefan Kozikowski (3 rocz. śm.).

ŚRODA 20.10.2021
6.30 + Irena Kamraj (w dniu imienin).
6.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla mamy Wacławy Nawrockiej (z okazji 70 urodzin).
8.00 + Czesława, Jan, zmarli z rodziny Tarnowskich i Sikorskich.
18.00 + Stanisław, Katarzyna, Józef Dąbrowscy, Monika, Roman i Aleksander Paluba.
18.00 + Irena i Kazimierz Reszkowscy, zmarli z rodziny.

CZWARTEK 21.10.2021
6.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
8.00 + Michalina Piórek, Krzysztof Wesołowski (rocz. śm.), zmarli z rodziny.
8.00 + Bogumił, rodzice rodzeństwo, krewni z obojga stron.
18.00 + Marta i Władysław Brzezińscy.
18.00 + rodzice Magdalena i Michał, rodzeństwo.
18.00 + Lech (8 rocz. śm.), córka Beata Janaszkiewicz.

PIĄTEK 22.10.2021
6.30 + Melania Pyrzanowska – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Borkowski (11 rocz. śm.), Aleksander i Stanisława Borkowscy, dziadkowie z obojga stron.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Pauliny i Joachima oraz szczęśliwe zdanie egzaminu dla Pauliny.
18.00 + Halina i Jan Stenzel.

SOBOTA 23.10.2021
6.30 + Leokadia i Adam Rytkowscy, Franciszka i Józef Szulc, Bronisław.
8.00 + mąż Tadeusz Jarnicki (5 rocz. śm.), rodzice Radziszewscy i Jarniccy.
16.00 Msza święta ślubna.
18.00 + Wiesław Mioduszewski (1 rocz. śm.), Henryk Kinowski (1 rocz. śm.).
18.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.

NIEDZIELA 24.10.2021
6.30 + Marianna Kaniecka – popogrzebowa.
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Gertrudy Romanowskiej z okazji 80 urodzin.
8.00 + Ryszard Wojtera (7 rocz. śm.).
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Marii i Zdzisława Wojtczak z okazji 50 rocznicy ślubu.
9.30 + Wanda i Franciszek Litwic, Franciszek, Irena i Jan Litwic, Maria Litwic-Waruszewska, mąż Edmund.
11.00 + Irena i Kazimierz Kuklińscy, Wanda i Walenty Augustyniak, syn Jerzy.

11.00 O zdrowie dla Darii.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Mirosławy i Józefa Gall z okazji 50 rocznicy ślubu.
16.30 + Maria i Józef Szatkowscy.
18.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.

11.10.2021 – 17.10.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 11.10.2021
6.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Anny i Macieja, córek, całej rodziny i bliskich z okazji 10 rocznicy ślubu.
8.00 + Eugenia Macierzyńska (w dniu urodzin).
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry i Mieczysława Kiejdrowskich.
18.00 + rodzice Aniela i Józef Skipor, rodzeństwo: Wanda, Franciszka, Józef Skipor oraz rodzice: Antoni, Felicja Kozak-Kamińscy, rodzeństwo Edward, Józef, Jan, Regina, Maria Kozak-Kamińscy.

WTOREK 12.10.2021
6.30 Aby Maryja była bardziej znana i kochana a Jej orędzie z Fatimy świat przyjął i wypełnił.
8.00 + Ignacy, Czesława Kiejdrowscy, zmarli z rodziny Kiejdrowskich i Szramków.
8.00 + Wanda, Stanisław, zmarli z rodziny Wojasów i Tarnowskich.
18.00 + Krystyna i Kazimierz Rożeńscy, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
18.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.

ŚRODA 13.10.2021
6.30 + Halina Wilczek – popogrzebowa.
8.00 + Czesław Teszka (9 rocz. śm.), rodzice i rodzeństwo.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + mama Gertruda (25 rocz. śm,), rodzice: Janina i Stefan Rostowscy, brat Henryk Rostowski.
18.00 + Helena Konefał (22 rocz. śm.).

CZWARTEK 14.10.2021
6.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
8.00 + mąż Zdzisław, syn Tomek, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
8.00 + Wojciech Gębka (27 rocz. śm.), Paulina, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
8.00 + Władysław Piasek, rodzice i krewni z obojga stron.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Gerharda i Jadwigi Kuligowskich z okazji 60 rocznicy małżeństwa.
18.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla jubilatów (int. od dzieci, wnuków i prawnuków).

PIĄTEK 15.10.2021
6.30 + Jerzy Uszler – popogrzebowa.
8.00 + mąż Józef Iwicki, rodzice z obojga stron, bracia: Jan, Edmund, bratowa Łucja, bratanek Marek, bratowa Elżbieta, dusze w czyśćcu cierpiące.
8.00 + Helga Zawadzka (rocz. urodzin), mąż Leszek, rodzice z obojga stron.
18.00 + Hanna Kowalska (3 rocz. śm), dziadkowie.
18.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + Zygmunt Chmurzyński (20 rocz. śm.).

SOBOTA 16.10.2021
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Doroty i Adama Sulerzyckich oraz syna Kacpra z okazji 20 rocznicy ślubu.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
16.00
Msza święta ślubna.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Ewy i Sławomira Trackich oraz synów z okazji 30 rocznicy ślubu.
18.00 + Katarzyna Topolewska (1 rocz. śm.).

NIEDZIELA 17.10.2021
6.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
8.00 + Gerard Ribczinski (10 rocz. śm.).
9.30 + Zenon Niezgoda.
11.00 + Bronisława Murawska (35 rocz. śm.).
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
12.15 + rodzice Drewa, bracia Ryszard i Kazimierz Drewa.
16.30 + Arkadiusz, Jan i Lucjan Sobiech, siostra Halina, rodzice i dziadkowie z obojga stron.
18.00 + Helena Miksza (17 rocz. śm.), Stanisław Miksza, dziadkowie z obojga stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

04.10.2021 – 10.10.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 04.10.2021
6.30 + Renata Lendzion – popogrzebowa.
8.00 + Krystyna Gołąb – popogrzebowa.
8.00 + Zygmunt (1 rocz. śm.) i Stefania Bona.
18.00 + Gabriela Bąk (9 rocz. śm.), zmarłe rodzeństwo, zmarli z rodzin Bąk i Dąbrowscy.
18.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.

WTOREK 05.10.2021
6.30 + Gertruda Derebecka – popogrzebowa.
8.00 + Ryszard Wiśniewski – popogrzebowa.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + Henryka Szrejder (17 rocz. śm.), Zygmunt Szrejder, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
18.00 + Franciszek Stachowicz (7 rocz. śm.).

ŚRODA 06.10.2021
6.30 + Andrzej Dudziński (1 rocz. śm.).
8.00 + rodzice Marta (13 rocz. śm.) i Jan Kaiser, brat Ryszard Kaiser, siostra Ewa Zielewska, dziadkowie z obojga stron i zmarli z rodziny.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + rodzice Waleria i Franciszek Rykaczewscy, zmarli z rodziny.
18.00 + Bernard Krzemiński, rodzice, dziadkowie, chrzestni z obojga stron.

CZWARTEK 07.10.2021
6.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
8.00 + Jan i Maria Piwowarscy, siostra Ewa Frost, synowie Janusz i Rafał Piwowarscy.
8.00 + Maria i Józef Gniot.
18.00 + Helena i Bolesław Siek, rodziców i dziadków.|
18.00 + Beata Rybkiewicz (int. od Heni, Ani i Sylwii).

PIĄTEK 08.10.2021
6.30 + Medard Dąbrowski – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Seniorów Katolickiego Klubu Seniora (int. od pana Jana) oraz z prośbą o łaskę zdrowia dla pana Jana.
8.00 + Zenon Szymański (w 2 miesiące po pogrzebie).
18.00 + Janusz Rosiński (7 rocz. śm.).
18.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.

SOBOTA 09.10.2021
6.30 + Barbara Majewska – popogrzebowa.
8.00 + Marian Ochał.
8.00 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + Lech Piotrowiak.
18.00 + Teresa i Wacław Konopaccy, Renata i Zygmunt Kubaccy.

NIEDZIELA 10.10.2021
6.30 + Jan Skiba (20 rocz. śm.).
8.00 + Renata Biernat (rocz.śm.), Danuta i Klemens Zakrzewscy.
9.30 + Józef Tuszyński (12 rocz. śm.), rodzice z obojga stron, rodzeństwo, syn Krzysztof (8 rocz. śm.).
11.00 + rodzice Rykaczewscy i Pawłowscy, dziadkowie z obojga stron, zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Albin i Bożena Kufel – gregoriańska.
18.00 + rodzice Czesława i Leon Pietrasińścy, ich rodzice i rodzeństwo, syn Maciej Jeliński.