„Złóżcie gdziekolwiek moje ciało; niech wam o nie troska nie sprawia kłopotu.
O to was tylko proszę, abyście przed ołtarzem Pańskim o mnie pamiętali, gdziekolwiek będziecie”.

(św. Monika do synów)

21.06.2021 – 27.06.2021 (nowsze)

PONIEDZIAŁEK 21.06.2021
6.30 + Henryk Mikołajczyk – popogrzebowa.
8.00 + Czesław Pyra (1 rocz. śm.) oraz Zdzisława i Krzysztof Pyra.
8.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Zenony i Leszka w 41 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci i wnuków.
18.00 + Józef Daniel (w rocz. śm.), Leszek Makowski (w rocz. śm.) i zmarli z obojga stron.

WTOREK 22.06.2021
6.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Henryk Olszewski – popogrzebowa.
8.00 + Tadeusz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
18.00 + Andrzej Garska i zmarli z rodziny Garska i Dunajskich.
18.00 + Tadeusz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

ŚRODA 23.06.2021
6.30 + Helena Marchlewska (21 rocz. śm.), rodzice Józef i Anna, teściowie Stanisław i Waleria oraz jej syn Ryszard, Stanisław, Zofia, Bronisława, Benon i zmarli z rodziny.
8.00 + Janina Chmurzyńska (z okazji urodzin).
8.00 + Stanisław Pałczyński (z okazji dnia ojca) i Teresa Kowalska.
18.00 + Józef Nawrocki (z okazji Dnia Ojca).
18.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.

CZWARTEK 24.06.2021
6.30 + Irena Szajerka – popogrzebowa.
8.00 + Jan Dombrowski (w dniu imienin).
8.00 + Janina Chmurzyńska (z okazji urodzin).
18.00 + Jan Śmigiecki i Jan Bartnicki (w dniu imienin).
18.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.

PIĄTEK 25.06.2021
6.30 + Gracjan Rogowski – popogrzebowa.
8.00 + Ewa Zielińska (8 rocz. śm.).
8.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
18.00 + Stanisław Miksza (47 rocz. śm.), Helena, Milena, dziadkowie z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 + Tadeusz Tarnowski (17 rocz. śm), zmarli z rodziny Tarnowskich, Rodzice Elżbieta i Julian Felscy i rodzeństwo z obojga stron.

SOBOTA 26.06.2021
6.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Mariola Olszewska (int. od chrześniaczki Żanety).
8.00 + Zdzisława (6 rocz. śm.) i Jerzy Niezgoda oraz Stanisław Przeczewski i rodzice Marta i Bolesław.
18.00 + Agnieszka Borkowska (int. od Ewy, Małgorzaty i Moniki).
18.00 + Konstanty Narkiewicz (4 rocz. śm.).

NIEDZIELA 27.06.2021
6.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Paweł Furmański (z okazji urodzin, imienin i Dnia Ojca).
9.30 + Wanda i Ryszard Woźniak oraz Katarzyna Kucharczak.
11.00 + Zofia, Jan, Stanisław i Zenon Niezgoda, Janina i Józef Hajdus, Urszula i Tadeusz Miłoszewscy, Jadwiga i Wiesław Gniewkowscy.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Ks. Sławomir Skicki oraz Piotr Cynar (28 rocz. śm.).
18.00 + mama Kazimiera, brat Władysław, bratowa Franciszka i zmarli z rodziny Sypkowskich. Zofia i Henryk Zep i zmarli z rodziny oraz zmarli z rodziny Rumińskich i zdrowie dla syna Mariusza.

14.06.2021 – 20.06.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 14.06.2021
6.30 + Stanisław Dąbrowski – popogrzebowa.
8.00 + Janina Sokołowska – popogrzebowa.
8.00 + Teresa Brzezińska – popogrzebowa.
18.00 + Franciszek Niedzielski (2 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.
18.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.

WTOREK 15.06.2021
6.30 + Zenon Parczewski – popogrzebowa.
8.00 + Teresa Glajcar – popogrzebowa.
8.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej – Królowej Kapłanów i dary Ducha Świętego na dalszą pracę duszpasterską dla ks. Dariusza Kruszyńskiego w 25 rocz. święceń kapłańskich.

ŚRODA 16.06.2021
6.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Alina Klusek – popogrzebowa.
8.00 + Jerzy Igliński – popogrzebowa.
18.00 + Alina Wyczyńska (w dniu imienin).
18.00 + Stefania i Jan Karczewscy oraz bracia.

CZWARTEK 17.06.2021
6.30 + Elżbieta Szabat – popogrzebowa.
8.00 + Stefania Frydrychowicz – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla syna Krzysztofa.
18.00 + Ryszard Ulatowski – int. od Marka i Urszuli Ulatowskich z dziećmi.
18.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.

PIĄTEK 18.06.2021
6.30 + Kazimierz Macierzyński (11 rocz. śm.).
8.00 + Maria Wojszczak – popogrzebowa.
8.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
18.00 + rodzice Irena (4 rocz. śm.) i Kazimierz (7 rocz. śm.) Danielczyk i dziadkowie z obojga stron.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej – Królowej Kapłanów i dary Ducha Świętego na dalszą pracę duszpasterską dla ks. Arkadiusza Sobocińskiego w 10 rocz. święceń kapłańskich.

SOBOTA 19.06.2021
6.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Piotr Klimek – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej – Królowej Kapłanów i dary Ducha Świętego na dalszą pracę duszpasterską dla Ojca Grzegorza Skickiego w 25 rocz. święceń kapłańskich.
18.00 + Jadwiga Ciżmowska.
18.00 + Maria Stoppa (19 rocz. śm.) i rodzice.

NIEDZIELA 20.06.2021
6.30 + Ewelina Różycka – popogrzebowa.
8.00 + Roman Tuński, Jan Cyniak i Franciszek Tuński (z okazji dnia ojca).
9.30 + Wanda i Franciszek Litwic, bracia Franciszek i Jan Litwic, siostra Maria Litwic – Waruszewska i mąż Edmund.
11.00 + Zenon Niezgoda.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
12.15 O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Oli.
16.30 + Janina i Władysław Płoscy oraz zmarli z rodziny Płoskich. Stefania i Władysław Gryska i zmarli z rodziny Gryska.
18.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.

07.06.2021 – 13.06.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 07.06.2021
6.30 + Teresa Rosołowska – popogrzebowa.
8.00 + Krystyna Grunowska – popogrzebowa.
8.00 + Ryszard Grunowski – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę wytrwania do końca w wierze i miłości dla Joanny.
18.00 + Gabriela Gibas (26 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.
18.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.

WTOREK 08.06.2021
6.30 + Kazimiera Kuźnik – popogrzebowa.
8.00 + rodzice Stanisława i Tomasz Łyczek i siostra Stanisława Oździńska.
8.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
18.00 + Wanda i Paweł Szafryna oraz zmarli z rodzin Szafryna i Koenig.
18.00 + Andrzej Ligocki – int. od rodziny Tokarczyków i Pawlików z Głębokiego.

ŚRODA 09.06.2021
6.30 + Piotr Bejger (7 rocz. śm.) i Ireneusz Bejger.
8.00 + Zbigniew Wesołowski – popogrzebowa.
8.00 + Wanda i Stanisław Wojas.
18.00 + Jerzy Wolf (7 rocz. śm.).
18.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.

CZWARTEK 10.06.2021
6.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Henryk Skrzeszewski – popogrzebowa.
8.00 + Pelagia Wiśniewska (w dniu urodzin).
18.00 + mąż Tadeusz Janicki (w dniu urodzin) oraz rodzice Janiccy i Radziszewscy.
18.00 + Antoni Świtanowski (2 rocz. śm.).

PIĄTEK 11.06.2021
6.30 + Jan Rogacki – popogrzebowa.
8.00 + Waldemar Anuszewski – popogrzebowa.
8.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
18.00 + Barbara i Henryk Korzeniewscy, Bronisława (K) i Władysław Wróbel, Marian Powirski i siostra Ewa oraz zmarli z rodziny.
18.00 + Irena Pinuszewska i Helena Pawłowska oraz zmarli z rodzin Pinuszewskich i Pawłowskich.

SOBOTA 12.06.2021
6.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Cecylia Kalamarska – popogrzebowa.
8.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Tarnowskich.
18.00 + Irena (5 rocz. śm.) i Kazimierz (42 rocz. śm.) Stefańscy oraz krewni z rodziny.
18.00 + Bolesław Kubic (47 rocz. śm.), Kazimierz Kubic (17 rocz. śm.) i Anna Nitkowska (34 rocz. śm.).

NIEDZIELA 13.06.2021
6.30 + rodzice Anna i Bolesław Jankowscy, Jerzy, Teresa, Stanisław, Małgorzata, Alojzy, Urszula, Barbara, Sylwia i Henryk Cywińscy.
8.00 + Leszek (15 rocz. śm.) i zmarli z rodzin Lewickich i Dydo.
9.30 + Leszek Olińscy oraz rodzice Stefania i Eugeniusz Zieleccy.
11.00 + Zygmunt Cyglicki (w rocz. śm.) i zmarli z rodziny.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Beaty i Jerzego Misiurek w 25 rocz. małżeństwa.
12.15 Intencja dziękczynno – błagalna dla kapłanów pracujących w naszej parafii w rocznice ich święceń kapłańskich – int. od Apostolatu Margaretek oraz Akcji Katolickiej.
16.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
16.30 + Janina (15 rocz. śm.) oraz Mąż Józef i zmarli z rodziny.
18.00 + Elżbieta Cisielska (2 rocz. śm.).

31.05.2021 – 06.06.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 31.05.2021
6.30 + Anna Data – popogrzebowa.
8.00 + Krzysztof Wilangowski – popogrzebowa.
8.00 + Edward Ciesielski.
18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla córek, wnuków i prawnuków.
18.00 + Józef Górny – gregoriańska.

WTOREK 01.06.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Gertruda Balicka (w dniu urodzin).
8.00 + syn Romuald Ciechanowicz (w rocznicę urodzin).
18.00 O Boże błogosławieństwo oraz wstawiennictwo Matki Bożej i zdrowie dla Jadwigi Kopaczewskiej z okazji 80-tej rocz. urodzin.
18.00 + Felicyta Stachowicz (25 rocz. śm.).

ŚRODA 02.06.2021
6.30 + Stanisław Mazurek – popogrzebowa.
8.00 + Zdzisław Syroka (3 rocz. śm.) oraz Andrzej i Jan Obuchowscy.
8.00 + Józef Górny – gregoriańska.
18.00 + Teresa Brudniewicz (4 rocz. śm.) i zmarłych z rodziny Brudniewicz i Puzio oraz Paweł Kulaszewski.
18.00 W intencji chrześniaków: Małgorzaty, Romana, Wiesława i Tomasza – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla nich i ich rodzin.

CZWARTEK 03.06.2021
6.30 + Henryk Flont – popogrzebowa.
8.00 + Józef Górny – gregoriańska.
10.00 SUMA – za Parafian.
Ok. 12.00 (po zakończeniu procesji) – O nowe i święte powołania kapłańskie z naszej parafii.
18.00 + O radość wiecznego zbawienia dla Danuty Skrzynieckiej i rodziców z obojga stron.

PIĄTEK 04.06.2021
6.30 + mąż Aleksander Borkowski (20 rocz. śm.), syn Stanisław, Stanisława Borkowska i rodzice z obojga stron oraz dr Tadeusz Czumiel.
8.00 + Irena Szajerka – int. od rodziny Wyciszkiewicz z Radomska.
8.00 + Leon Jaworski (2 rocz. śm.) i syn Mariusz.
16.45 + Józef Górny – gregoriańska (ostatnia).
18.00 + Jan Śmigiecki (35 rocz. śm.) oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

SOBOTA 05.06.2021
6.30 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Mariola Olszewska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla syna Krzysztofa.
15.00 Msza Święta Ślubna.
16.00 Msza Święta Ślubna.
18.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Piotra i Elwiry Strublewskich w 20 rocz. ślubu oraz potrzebne łaski dla ich dzieci.

18.00 + Stanisław i Feliksa Karwowscy (12 rocz. śm.).

NIEDZIELA 06.06.2021
6.30 + Wanda, Antonina i Andrzej Zelma oraz rodzice z obojga stron., Zygmunt i zmarli z rodziny Radzimińskich oraz Karczewskich.
8.00 + Stefan Gołkowski – gregoriańska.
8.00 + Edward, Helena, Michał, Antonina, Stanisław i Stefania Biali.
9.30 Dziękując Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego i życie zgodne z wolą Bożą dla Sofii w 1 rocznicę Komunii Świętej.
11.00 + zmarli z rodziny Sigmund.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + babcia Marianna Kaczmarek (7 rocz. śm.), dziadek Roman Kaczmarek (37 rocz. śm.) i ich córka Stefania Niezgorska (1 rocz. śm.).
18.00 + Ryszard Starszewski (25 rocz. śm.) i zmarli z rodzin Starszewskich i Kołodziejków.

24.05.2021 – 30.05.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 24.05.2021
6.30 + Helena Bielaszewska – popogrzebowa.
8.00 + Andrzej Orzechowski – popogrzebowa.
8.00 + Joanna i Franciszek Banna.
18.00 + Józef Cygler (24 rocz. śm.) oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Józef Górny – gregoriańska.

WTOREK 25.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
6.30 + Jadwiga Lewandowska (1 rocz. śm.).
8.00 + Tomasz Leski (51 rocz. urodzin).
18.00 + Leon Motyka (2 rocz. śm.) i zmarli z rodziny z obojga stron.
18.00 + Roman i Karolina Behrendt, Marianna i Edmund Słupscy, Agnieszka i Franciszek Bojanowscy oraz Kazimierz Witkowski.

18.00 Intencja Grupy Modlitwy O. Pio: Dziękczynna z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich Księdza Proboszcza oraz kapłanów naszej parafii w rocznice ich święceń. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, obfite dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej i świętych patronów na dalsze długie i szczęśliwe lata pełne zdrowia, serdeczności i ludzkiej życzliwości.

ŚRODA 26.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Zuzanna Lipińska (1 rocz. śm. oraz z okazji Dnia Matki).
8.00 + Zbigniew Zawadzki (4 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.
18.00 + Regina Orzechowska (1 rocz. śm.) oraz Cyryl Orzechowski, Renata i Alfons Śmiger.
18.00 + Jadwiga Saderska (22 rocz. śm ) i mąż Wacław.
18.00
Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: Za kapłanów naszej parafii, aby z odwagą kroczyli za Najwyższym Kapłanem – Jezusem Chrystusem.

CZWARTEK 27.05.2021
6.30 + Lucjan Szczepański – popogrzebowa.
8.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Piotra i Pawła z okazji 22 urodzin.
8.00 + Michał Wiśniewski (51 rocz. urodzin).
18.00 + syn i brat Radosław Gryczan (3 rocz. śm.).
18.00 + mąż Ryszard Domżalski (10 rocz. śm.).
18.00 + Józef Górny – gregoriańska.

PIĄTEK 28.05.2021
6.30 + Krystyna Wojda – popogrzebowa.
8.00 + Janina Rosińska (z ok. urodzin) oraz Franciszek Rosiński.
8.00 + Józef Górny – gregoriańska.
18.00 + Kazimierz (2 rocz. śm.) i Hanna Lamkowscy oraz babcia Regina Orzechowska.
18.00 O Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla małżonków i ich dzieci.

SOBOTA 29.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Ewa Szczepańska (2 rocz. śm.).
8.00 + rodzice Jan i Anna (24 rocz. śm.) Sowa i zmarłych z rodziny.

12:00 Uroczystość I Komunii świętej – Szkoła Podstawowa nr 3.
18.00 + Manfred Sosna (18 rocz. śm.).
18.00 + Ryszard Nowicki i rodzice z obojga stron oraz krewni.

NIEDZIELA 30.05.2021
6.30 + Piotr Szpila (14 rocz. śm.).
8.00 + Marcin i Stanisław Korol, Zofia i Jerzy Deptuła, szwagier Marian Lewandowski i dziadkowie z obojga stron.
9.30 + Anna i Henryk Warzyńscy oraz zmarli z obojga stron.
11.00 + Józef Górny – gregoriańska.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Henryka Glinkowska – Kohu (zmarła 13 maja w Niemczech) – int. od rodziny.
16.30 + Waldemar Wenskowski (z ok. urodzin) i zmarli z rodziny.
18.00 + Henryk Pawłowski (3 rocz. śm.).

17.05.2021 – 23.05.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 17.05.2021
6.30 + Teresa Zagórska – Msza pogrzebowa oraz w dniu urodzin.
6.30 + Stanisław Moczulski – popogrzebowa.
8.00 + Ks. Sławomir Skicki (z okazji imienin).
8.00 + Bernard Pacholec (w rocz. urodzin) oraz Tadeusz Klim.
18.00 + Marian Ochał.
18.00 + Józef Górny – gregoriańska.

WTOREK 18.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Łucja Pieścińska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla syna Krzysztofa.
18.00 + Elżbieta Pyszyńska (10 rocz. śm.) oraz dziadkowie Pyszyńscy i Czajkowscy.
18.00 + Stanisław Banna (19 rocz. śm.).

ŚRODA 19.05.2021
6.30 + Bronisław Frąckiewicz – popogrzebowa.
8.00 + Irena Nowaczyk – popogrzebowa.
8.00 + Józef Górny – gregoriańska.
18.00 + Jerzy Jerka (3 rocz. śm) oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + mąż Tadeusz Jabłoński (1 rocz. śm.) i jego rodzice.

CZWARTEK 20.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Eugeniusz Badowski – popogrzebowa.
8.00 + Kazimierz Klonowski – popogrzebowa.
18.00 + Andrzej Śmigiecki (w dniu urodzin) i Jerzy Rogowski.
18.00 + Władysława Bednarska (24 rocz. śm.).
18.00 + Urszula Kowalczyk (1 rocz. śm.).

PIĄTEK 21.05.2021
6.30 + Zofia Lipka – popogrzebowa.
8.00 + Ireneusz Ziółkowski – popogrzebowa.
8.00 + Tadeusz Nawotka – popogrzebowa.
18.00 + Krystyna Szczodrowska – popogrzebowa.
18.00 + Józef Górny – gregoriańska.

SOBOTA 22.05.2021
6.30 + Teresa Pacholec – popogrzebowa.
8.00 + Albin Piotrowski – popogrzebowa.
8.00 + Józef Górny – gregoriańska.

12:00 Uroczystość I Komunii świętej – Szkoła Podstawowa nr 15.
18.00 + Stanisława Bąkowska – popogrzebowa.
18.00 + Władysław Palacz (4 rocz. śm.).

NIEDZIELA 23.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Rozalia, Józef i Stanisław Popielarz, Zofia i Nikodem Leszczyńscy, Zygmunt Chodorowski, Józef, Jurek i Zenon Niezgoda, Wiesław Grajkowski, Marcin Pawłowski i Stanisław Tarka.
9.30 + dziadkowie Leokadia i Ignacy Ziółkowscy oraz Antonina i Stanisław Mazur.
11.00 + Zenon Niezgoda.
11.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Ignasia z okazji 7-mej rocznicy urodzin.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Artur Rogowski (26 rocz. śm.) i Jan Szulowski.
18.00 + zmarli z rodziny Müller, ich dzieci oraz mąż Bernard Paliwoda i zmarli z rodzin Paliwoda.

10.05.2021 – 16.05.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 10.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Ewa Kostrzewska – popogrzebowa.
8.00 + Ryszard Sigmund (6 rocz. śm.).
18.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz zdrowie duszy i ciała dla Marianny.
18.00 + Rafał Koczan (w dniu urodzin) – int. od dziadków.

WTOREK 11.05.2021
6.30 + Kazimierz Ostrowski (1 rocz. śm.) oraz jego brata Franciszka i rodziców z obojga stron.
8.00 + Henryk Lewandowski – popogrzebowa.
8.00 + Józef Górny – gregoriańska.
18.00 + Zdzisław i Andrzej Glajcar oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
18.00 + Henryk Krawicienski i rodzice z obojga stron oraz Czesława i Leon Krzyżańscy.

ŚRODA 12.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Mieczysław Słomiński – popogrzebowa.
8.00 + Regina Budzińska – popogrzebowa.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Kamila i rodziców.
18.00 + Bernard Krzemiński , rodzice, dziadkowie i chrzestni z obojga stron.

CZWARTEK 13.05.2021
6.30 + Irena Salwowska – popogrzebowa.
8.00 + Krystyna Krajewska – popogrzebowa.
8.00 + Waleria i Michał Lipa.
18.00 + Maria Schulz – popogrzebowa.
18.00 + Stefan Grobelny – popogrzebowa.
18.00 + Józef Górny – gregoriańska.

PIĄTEK 14.05.2021
6.30 + Zofia Zasadowska (32 rocz. śm.), jej rodzice Józef i Anna oraz Helena, Ryszard, siostra Bronisława z mężem Benonem i bratem Stanisławem.
8.00 + Romuald Ataszkiewicz – popogrzebowa.
8.00 + Emilia Polakowska – popogrzebowa.
18.00 + Józef Nawrocki oraz zmarli z rodziny Kopeć i Nawrockich.
18.00 + Józef Górny – gregoriańska.
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i dobry wybór drogi życiowej dla Natalii w dniu 20-tych urodzin oraz o szczęśliwe zdanie matury – int. od rodziców.

SOBOTA 15.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Wojciech Kłosiński – popogrzebowa.
8.00 + Irena Sabatowska (4 rocz. śm.).

12:00 Uroczystość I Komunii świętej – Szkoła Podstawowa nr 1.
18.00 + mąż Wiesław Rosiak (3 rocz. śm.) oraz rodzice z obojga stron i siostra Felicja.
18.00 + Wiesław Kamiński (3 rocz. śm.) oraz zmarli rodzice z obojga stron.

NIEDZIELA 16.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Maria i Leon Malinowscy.
9.30 + Genowefa Pawlik i rodzice.
11.00 + Zofia i Józef Syzdół.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
12.15 Dziękczynna w 23 rocz. święceń kapłańskich Ojca Tytusa z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego.
16.30 + Marianna, Jadwiga i Stanisław Malinowscy, Jadwiga Kminikowska oraz zmarli z rodzin Sielskich i Talaśków.
18.00 + Władysław Lewandowski (9 rocz. śm.) oraz Anna i Alfred Dobrowolscy.

03.05.2021 – 09.05.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 3.05.2021
6.30 + Leokadia i Adam Rytkowscy, Franciszka i Józef Szulc i Bronisław.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
9.30 + Franciszka i Bolesław Zielińscy oraz Henryka i Jacek Podemscy.
11.00 + Barbara i Zdzisław Smoczyńscy oraz rodzice Majewscy i Smoczyńscy.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Zdzisław Bilski, Bernard Kowalski, Andrzej Paczkowski i Andrzej Rankiewicz.
18.00 + Henryk Arendt (6 miesięcy po śmierci).

WTOREK 4.05.2021
6.30 + Zenon Łazarski – popogrzebowa.
8.00 + Ewa Fylcek – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Ewa Kostrzewska – int. od wspólnoty Pallotyńskiej.
18.00 + Andrzej Ligocki – int. od Justyny i Kazimierza Gondek.

ŚRODA 5.05.2021
6.30 + Dorota Rozpierska – popogrzebowa.
8.00 + Barbara Spychała – popogrzebowa.
8.00 + Anna i Władysław Barańscy.
18.00 + Jan Pawłowski (3 rocz. śm.) oraz rodzice, teściowie i zmarli z rodziny.
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska (ostatnia).

CZWARTEK 6.05.2021
6.30 + Wacław.
6.30 + mama i żona Elżbieta Wiśniewska (1 rocz. śm.).
8.00 + Marian Kowalski – popogrzebowa.
8.00 + Józef Górny – gregoriańska.
18.00 + Franciszka i Stanisław Twardowscy – int. od koleżanek z pracy.
18.00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Agnieszki.

PIĄTEK 7.05.2021
6.30 + Helena Hejankowska – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa Rampalska – popogrzebowa.
8.00 + Agnieszka Leszczyńska (z okazji urodzin) oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + rodzice Zofia (6 rocz. śm.) i Jan Bulera oraz dziadkowie Bulera i Jaszewscy.
18.00 + Józef Górny – gregoriańska.

SOBOTA 8.05.2021
6.30 + Józef Górny – gregoriańska.
8.00 + Stanisława Skorupka.
8.00 + Łucja (w rocz. śm.), Maksymilian, Alicja i Jerzy Buczkowscy.

12:00 Uroczystość I Komunii świętej – Szkoła Podstawowa nr 2.
18.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla księdza prałata Stanisława Andrik z okazji imienin i urodzin – int. od Akcji Katolickiej, Klubu Seniora i Margaretek.
18.00 + Stanisław Zarębski oraz Stanisław Czarnecki (w dniu imienin) oraz zmarli z obu rodzin.

NIEDZIELA 9.05.2021
6.30 + Bronisław Romanowski (18 rocz. śm), rodzice z obojga stron, siostra Krystyna z mężem Kazimierzem.
8.00 + Gerard Fojucik (30 rocz. śm.), Wanda Fojucik i rodzice oraz rodzeństwo z obojga stron.
9.30 + rodzice Krystyna i Marian Szczapińscy.
11.00 + rodzice Stanisława i Stanisław Paśko oraz siostra Cecylia Borkowska.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Józef Górny – gregoriańska.
18.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marianny Kanieckiej z okazji 94 urodzin oraz o radość życia wiecznego dla śp. Stefana Kanieckiego (18 rocz. śm.), Stanisława Gronczewskiego (16 rocz. śm.) i wszystkich krewnych.

26.04.2021 – 02.05.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 26.04.2021
6.30 + Benedykt Macidłowski – int. od rodziny Łabiszewskich.
8.00 + Alina Wyczyńska (w dniu urodzin).
8.00 + Elżbieta Godzińska (1 rocz. śm.).
18.00 + Waleria i Feliks Mordawscy, siostra Celina i dziadkowie z obojga stron.
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.

WTOREK 27.04.2021
6.30 + Mariusz Zawadzki – popogrzebowa.
8.00 + Ryszard Ulatowski – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Marek Jaskólski (28 rocz.śm.) oraz rodzice Karol i Maria.
18.00 + rodzice Antonina i Józef oraz siostrzenica Barbara.

ŚRODA 28.04.2021
6.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 + Marian Leszczyński (66 rocz. urodzin).
8.00 Dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Krystyny – o zdrowie i błogosławieństwo dla solenizantki oraz dzieci, wnuków i prawnuków.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Anny, męża i rodziny.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Genowefy i Jana Klajst z okazji 45 rocz. małżeństwa oraz dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków i zdanie matury dla Natalii.
18.00
Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: Za dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej oraz maturzystów, aby w ich sercach żył zawsze Chrystus.

CZWARTEK 29.04.2021
6.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 + Maria Zawada – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Michała.
18.00 + Teresa Suszyńska (1 rocz. śm.).
18.00 + Witold Murawski (2 rocz. śm.) oraz rodzice z obojga stron.

PIĄTEK 30.04.2021
6.30 + Franciszka oraz Stanisław Twardowscy – popogrzebowa.
8.00 + Ryszard Maciejewski – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Janina Chmurzyńska (1 rocz. śm.).
18.00 + Aniela i Wincenty Janiccy, Tekla i Stanisław, Antoni i Staś Kozłowscy, Teodora, Andrzej, Helena i Grzegorz, Paweł, Aleksander, i Bernadeta Omelczuk oraz Stanisław Banaszek.

SOBOTA 1.05.2021
6.30 Dziękczynna za poprawę zdrowia męża Rajmunda z prośbą o błogosławieństwo Boże i dalszą poprawę zdrowia.
8.00 + Helena Cymuta – popogrzebowa.
8.00 + Henryka Drozdecka – popogrzebowa.
18.00 + Henryk Napierski (10 rocz. śm.), Alojzy Tomaszewski oraz Jadwiga i Józef Tomaszewscy.
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.

NIEDZIELA 2.05.2021
6.30 + syn Dariusz (28 rocz. śm.) i rodzice Stanisława i Alfons.
8.00 + Zbigniew Orłowicz (22 rocz. śm.) i siostra Emilia.
9.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
11.00 + Bogdan i Tadeusz Karczewscy, Elżbieta i Jan Długołęccy i rodzice z obojga stron.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Danuta Kulwicka – msza pogrzebowa.
16.30 + Krzysztof Liszcz oraz o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny Liszcz.
18.00 + zmarli z rodziny Cybulskich oraz Słowińskich.

19.04.2021 – 25.04.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 19.04.2021
6.30 + syn Robert Wojtczak (16 rocz. śm.).
8.00 + Józef Stankiewicz.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Irena Gross i zmarli z rodzin z obojga stron.
18.00 + Ks. Kanonik Lucjan Wiśniewski.

WTOREK 20.04.2021
6.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 Dziękczynna z prośbą o łaskę zdrowia duszy i ciała dla chorych oraz tych, którzy się za nich modlą i się nimi opiekują.
8.00 + Kazimierz Warżyński – popogrzebowa.
18.00 + Sławomir Mosiołek (10 rocz. śm.).
18.00 + Barbara Porażyńska (20 rocz. śm.).

ŚRODA 21.04.2021
6.30 + Andrzej Grajkowski – popogrzebowa.
8.00 + Henryk Stopikowski – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Stanisława Pappelbon – popogrzebowa.
18.00 + Daniela (15 rocz. śm.) i Józef Kowalscy i ich rodzice.

CZWARTEK 22.04.2021
6.30 Dziękczynna za szczęśliwą operację przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko.
8.00 + Janina Ziobro – popogrzebowa.
8.00 + Zenon Niezgoda (1 rocz. śm.).
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Lidia Bobkowska – popogrzebowa.

PIĄTEK 23.04.2021
6.30 + Czesława i Jan Tarnowscy.
8.00 + Wojciech.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Irena Dąbkiewicz oraz zmarli z rodziny Nowackich, Dąbkiewicz, Grajewskich i Żyłowskich.
18.00 + Lucjusz Kozikowski oraz zmarli z rodziny.

SOBOTA 24.04.2021
6.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 + Józef Kurek – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Księdza Proboszcza w dniu imienin – intencja od Wspólnoty Żywego Różańca.
18.00 + Feliks Kamiński (13 rocz. śm.).
18.00 + Zofia i Kazimierz Pyszora, zmarli rodzice i zmarli z rodziny.

NIEDZIELA 25.04.2021
6.30 + Helena i Tadeusz Nowakowscy i siostra Longina Nowakowska.
8.00 + Janina Nawrocka (86 rocz. urodzin), mąż Władysław, rodzice i zmarli z rodziny.
9.30 + Tadeusz (6 rocz. śm.) i Grzegorz (36 rocz. śm.) Szproncel oraz Rodzice Franciszka (K), Józef, Antonina i Jan oraz Edward.
11.00 + rodzice Czesława i Aleksander Kryszczak, brat Henryk z żoną Danutą i zmarli z rodziny.
11.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Tadeusza Kanieckich z okazji 55 rocznicy ślubu oraz o łaski dla córki Renaty z rodziną.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Księdza Proboszcza – intencja od Akcji Katolickiej.
16.30 + Stanisław Budzeń (11 rocz. śm.) i zmarli z rodziny.
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.

12.04.2021 – 18.04.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 12.04.2021
6.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 Dziękczynna – córka wraz z rodziną składa serdeczne podziękowanie ks. prałatowi Stanisławowi, ks. kanonikowi proboszczowi Grzegorzowi, wszystkim kapłanom i całej wspólnocie parafialnej, którzy wspierali nas modlitwą, uczestniczyli we Mszy Św. i ostatniej drodze naszego taty i dziadka śp. Albina Kufla.
18.00 + Halina Kuszajewska.
18.00 + Paulina i Leon Szadkiewicz oraz Stanisław Kozieł.

WTOREK 13.04.2021
6.30 + Renata Wrzesień – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 + Stanisław Wąsowski – popogrzebowa.
18.00 + Antoni Stefański (2 rocz. śm.).
18.00 + Roman Skibicki (1 rocz. śm.).

ŚRODA 14.04.2021
6.30 + Agnieszka Ulatowska – popogrzebowa.
8.00 + mamusia Maria Litke, Stefan Litke i dziadkowie Maria i Leon Jasińscy.
18.00 + Anna i Maria Jaworskie oraz Gertruda i Władysław Zielińscy.
18.00 + Halina i Teofil Grabowscy oraz brat Marian Grabowski.
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.

CZWARTEK 15.04.2021
6.30 + Benedykt Macidłowski – popogrzebowa.
8.00 + Ludwika Lewandowska – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Henryk Bartknecht (12 rocz. śm.), Bernadeta i Franciszek Kaliszewscy.
18.00 + Józef Iwaniszyn.
18.00 + Ludwika Zielińska (1 rocz. śm.).

PIĄTEK 16.04.2021
6.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 + Patryk, Mirosława, Jerzy i mąż Jerzy, zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
8.00 + Wojciech Gabryel – popogrzebowa.
18.00 + Jerzy Gusta – int. od sąsiadek Zofii i Heleny.
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i dobry wybór życiowej drogi dla Agaty w dniu 18 urodzin.
18.00
Intencja Grupy Modlitwy O. Pio.

SOBOTA 17.04.2021
6.30 + Józef Spiczak – Brzeziński – popogrzebowa.
8.00 + Konrad Marchlewski – popogrzebowa.
8.00
Intencja Apostolatu Margaretek: Apostolat Margaretek prosi Cię Panie, miej w swojej opiece naszych kapłanów i daj im wiele siły i mądrości w tym trudnym czasie. Daj im wielką siłę zmierzać się z przeciwnościami losu i dopomóż, aby nigdy nie zeszli z drogi swojego powołania.
18.00 + rodzice Gertruda i Piotr Jaś, Nina i Edward Nowiccy, mąż Ryszard Nowicki oraz krewni.
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.

NIEDZIELA 18.04.2021
6.30 + Andrzej Paczkowski – popogrzebowa.
8.00 + Józef, Antonina, Edmund i Halina Jerzyk.
9.30 + Alfons Szulc (45 rocz. śm.) i zmarli z rodziny.
11.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
11.00 + Gerard Iwański (1 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.
11.00 + Halina Pawlikowska (w dniu urodzin) oraz Henryk, Andrzej i Lidia Pawlikowscy.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + mąż Władysław Górski (18 rocz. śm.).
18.00 + ojciec i mąż Jerzy Jeleń (5 rocz. śm.).

05.04.2021 – 11.04.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 05.04.2021
6.30 + Mirosława, Jerzy, Patryk, mąż Jerzy oraz zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
8.00 + Jerzy Wojtera (14 rocz.śm.).
9.30 + Stanisław i Łucja Mejka i Benon Sala.
11.00 + mąż Władysław Górski oraz rodzice z obojga stron.
12.15 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji 80-tych urodzin dla Walentyny.
16.30 + Aleksander Bednarski (7 rocz. śm.) i zmarli z rodziny.
18.00 + Andrzej Ligocki – int. od Marii i Marcina z dziećmi ze Starego Sącza.

WTOREK 06.04.2021
6.30 + Helena Solecka – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 + Anna Schneider – popogrzebowa.
18.00 + Otylia Jendraszek – int. od syna Stefana.
18.00 + Benedykt Macidłowski – int. od sąsiadów.

ŚRODA 07.04.2021
6.30 + Jadwiga Kwiatkowska – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa Olszewska – popogrzebowa.
8.00 + Zygmunt Chmurzyński.
18.00 + Janina Jasińska (39 rocz. śm.) oraz siostra Aleksandra.
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.

CZWARTEK 08.04.2021
6.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
8.00 + Piotr Stor – popogrzebowa.
8.00 + Janusz Gronkowski (11 rocz. śm.).
18.00 + Piotr Szczepański (38 rocz. śm.).
18.00 + Krystyna Piotrowska (w rocz. śm.) oraz Ewunia.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w 14 rocz. ślubu Agnieszki i Pawła oraz o Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci.

PIĄTEK 09.04.2021
6.30 + Krystyna Szumotalska (27 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.
8.00 + rodzice Sabina i Mieczysław oraz Józefa i Bolesław i zmarli z rodziny z obojga stron.
8.00 + Adam Dankowski – popogrzebowa.
18.00 + Zygmunt Zalewski (w rocz. śm.), Irena Zalewska oraz o łaskę jedności w rodzinie.
18.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.

SOBOTA 10.04.2021
6.30 + Jan Sadłowski – popogrzebowa.
8.00 + Zofia Janz – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Władysław Palacz oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Marii i Andrzeja Surma w 30 rocz. ślubu.

NIEDZIELA 11.04.2021
6.30 + Jan Kumiński (2 rocz. śm.), jego rodzice i bracia Bogumił i Zbigniew.
8.00 + Zofia i Władysław Terek.
9.30 + Eufemia i Jan oraz ich rodzice.
9.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Józefy i Zygfryda Kamraj oraz o łaski dla dzieci i wnuków.
11.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Barbary i Jarosława Starczewskich w 25 rocz. ślubu.
11.00 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Antosi z okazji 9-tych urodzin.
11.00 + Krystyna Nowakowska (4 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Stanisław Jagła – gregoriańska.
18.00 + Feliks i Gertruda Czarneccy i zmarli z rodzin Sadowskich i Czarneckich.

29.03.2021 – 04.04.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 29.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
6.30 O łaskę powrotu do zdrowia i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Alicji Trzcińskiej.
8.00 + Piotr Misterka – popogrzebowa.
8.00 + Helena Rakoczy (5 rocz. śm.) oraz Bronisław.
18.00 + Kamil Murawski – popogrzebowa.
18.00 + Zdzisław Jałowiczor (1 rocz. śm.).

WTOREK 30.03.2021
6.30 + Maciej Olesiński – popogrzebowa.
8.00 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Andrzej Rankiewicz – popogrzebowa.
18.00 + Janina Leśniewska oraz ś.p. mąż Ryszard Domżalski (w dniu urodzin).
18.00 + Waldemar Sengerski (21 rocz. śm.), Jadwiga Sengerska, rodzice, brat Bogdan, siostry i szwagier.

ŚRODA 31.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska (ostatnia).
8.00 + Bronisława i Albert Nagel.
8.00 + Wanda Schwertfeger (w 100 rocz. ur.) i zmarli z rodzin Schwertfeger i Początek.
18.00
Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: Aby Chrystus Zmartwychwstały darzył nas łaskami i pomnażał w nas ufność w Boże Miłosierdzie.
18.00 + Józef Ślusarczyk (1 rocz. śm.) oraz zmarli z rodzin Ślusarczyk, Przybysz i Melania Smukała.
18.00 + Tadeusz Klim (w rocz. śm.) i Bernard Pacholec.

CZWARTEK 01.04.2021
18.00 MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ.

PIĄTEK 02.04.2021
18.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

SOBOTA 03.04.2021
21:00 WIGILIA PASCHALNA
21.00 SUMA – za Parafian.
21.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla kapłanów naszej parafii – int. od Akcji Katolickiej.
21.00 + Maria Zielińska (8 rocz. śm.), rodzice z obojga stron, brat Antoni i bratowa Irena.
21.00 + Jan Kurt Eichler (w rocz. śm.).

NIEDZIELA 04.04.2021
6.00 SUMA – za Parafian.
8.00 + Jan Trzybiński (23 rocz. śm.).
9.30 + Michał i Barbara Sasak, Jan i Aleksander Wójcik oraz Franciszka, Stanisław i Roman Rodzień.
11.00 + Władysław Nawrocki (22 rocz. śm.), żona Janina,  rodzice i rodzeństwo z obojga stron  Stramowscy i Wodka.
12.15 + Ojciec Jezuita Ludwik Grzebień (1 rocz. śm.).
12.15 + Barbara i Władysław Wolnikowscy oraz dziadkowie Bronisława i Władysław Wolnikowscy.
16.30 + Łucja Chojnacka (35 rocz. śm.), Kazimierz Chojnacki (29 rocz. śm.) i zmarli z rodziny.
18.00 + Kazimiera i Wiktor Wilamowscy oraz dziadkowie Helena i Wincenty Wojnowscy.

22.03.2021 – 28.03.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 22.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Alina Wyczyńska – popogrzebowa.
8.00 + Benon Brzeziński (2 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.
18.00 + Halina (2 rocz. śm.), Gertruda i Bernard Zapałowscy. Stanisława i Bolesław Przeraccy oraz Janina i Henryk Jakubiak i Henryk Krzewiński.
18.00 + Małgorzata Pancerzyńska oraz rodzice Bernard i Anna Pancerzyńscy.

WTOREK 23.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Mateusz Dulkowski ( w rocz. urodzin).
8.00 + Mieczysława Lubiszewska.
18.00 + Henryk Arendt – int. od sąsiadów.
18.00 + Kazimierz Bronka (7 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.

ŚRODA 24.03.2021
6.30 + Elżbieta Fatyga – popogrzebowa.
8.00 + Józef Skrzypek – popogrzebowa.
8.00 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
18.00 + Adelaida Mroczyńska – popogrzebowa.
18.00 + Zygmunt Chmurzyński.

CZWARTEK 25.03.2021
6.30 + Henryk Trendowicz – popogrzebowa.
8.00 + Maria Wiśniewska – popogrzebowa.
8.00 + Janina Puławska – int. od wnuka z żoną.
18.00 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
18.00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej o łaskę pojednania, miłości i zgody w rodzinie.

PIĄTEK 26.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Zofia Rogowska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Walentyny w 80-tą rocznicę urodzin.
18.00 + Mariusz Ziemer – popogrzebowa.
18.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Grzegorza, Pawła, żony Agnieszki i dzieci Simony i Konrada.

SOBOTA 27.03.2021
6.30 + Otylia Jendraszek – popogrzebowa.
8.00 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Hubert Gawin – popogrzebowa.
15.00 + Jan Dombrowski (1 rocz. śm.).
18.00 + Stanisław, Zdzisława i Grażyna Pałasz.
18.00 + Stefan Wąsikowski (34 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron.

NIEDZIELA 28.03.2021
6.30 + Zdzisław Gralak – popogrzebowa.
8.00 + Czesława, Władysława, Metody, Janina, Regina, Zygfryd, Zygmunt i Bernard.
9.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
11.00 + Jacek Szynalewski (7 rocz. śm.) oraz zdrowie dla wnuków Antosia i Jacusia.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Edmund Stramowski (80 rocz. urodzin), żona Stanisława i rodzice z obojga stron.
18.00 Dziękczynna w 85 rocz. urodzin Marii z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz o łaskę nieba dla siostry Bożeny Czołpińskiej (10 rocz. śm.).

15.03.2021 – 21.03.2021 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 15.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Jadwiga Czarnecka – popogrzebowa.
8.00 + Leokadia Sigmund (17 rocz. śm.).
18.00 + Andrzej Kurzyński – popogrzebowa.
18.00 + Andrzej Ligocki – int. od Marii i Marcina Król z dziećmi ze Starego Sącza.

WTOREK 16.03.2021
6.30 + Józef Różycki – popogrzebowa.
8.00 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Roman Frankiewicz – popogrzebowa.
18.00 + Janina Puławska – popogrzebowa.
18.00 + Stanisława (6 rocz. śm.) i Ireneusz Rożnowscy, Melania Witkowska, Zofia, Zygmunt i Grzegorz Leśniewscy.

ŚRODA 17.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
6.30 + Józef Nawrocki (w rocz. urodzin i imienin).
8.00 + Zbigniew Zawadzki (w dniu imienin) i rodzice z obojga stron.
18.00 + Janina i Jan Gzella, Danuta Pawlikowska i Alicja Szczepańska.
18.00 + Ignacy Porażyński (34 rocz. śm.).

CZWARTEK 18.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Henryk Weręgowski – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego dla Rafała z okazji urodzin i dla całej rodziny.
18.00 + Stefania i Józef Groszewscy, Zygmunt Poliński, dziadkowie, pradziadkowie, dzieci, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 + mąż Ryszard (10 rocz. śm.), rodzice Pokorscy i Heberlajn oraz rodzeństwo.
18.00 + Christian Herbiniere.

PIĄTEK 19.03.2021
6.30 O zdrowie i potrzebne siły na przetrwanie czasu pandemii dla Urszuli i całej rodziny.
8.00 + Maria Zalewska (w rocz. śm.).
18.00 + Genowefa Cyrson, Henryk Kuchta, Józef Gryń i rodzice z obojga stron.
18.00 + Helena Gliniecka – gregoriańska.

SOBOTA 20.03.2021
6.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
8.00 + Zenon Niezgoda.
8.00 + Urszula Nadzieja – popogrzebowa.
18.00 + rodzice Józef i Mieczysława Skowrońscy.
18.00 + Edward i Jerzy Letkiewicz, Zofia i Bronisław Życzyńscy.

NIEDZIELA 21.03.2021
6.30 + Jadwiga Popielarska (5 rocz. śm.).
8.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ireny z rodziną.
9.30 + Helena Gliniecka – gregoriańska.
9.30 + Czesława Tesz.
11.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Amelii i Maksymiliana w 7 rocz. urodzin.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
16.30 + Dariusz (7 rocz.śm.), mąż Waldemar, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
18.00 + mąż Edwin i zmarli z rodzin Konickich, Zielińskich i Fiutowskich.