Przed nami okres tradycyjnych wizyt duszpasterskich kapłanów w domach Parafian, które będą przebiegały w zmienionej niż dotychczas formie.

W roku 2021 wizyty duszpasterskie w naszej parafii będą odbywać się po wcześniejszym zaproszeniu Księdza i wyrażeniu chęci na przyjęcie Kolędy.

Gotowość przyjęcia kapłana w swoim domu można zgłaszać do 31 grudnia 2020 r. w następujący sposób:
1. W biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
2. Telefonicznie pod numerem telefonu 56 46 585 18.

3. W zakrystii po każdej Mszy świętej.

Do zgłoszonych wcześniej przez Parafian miejsc zamieszkania kapłani przybędą zgodnie z ogłoszonym poniżej planem kolęd.

Kolędę rozpoczynamy od godz. 16:00, w soboty, niedziele i święto od godz. 14:00.

Uwaga! Proponowany plan kolęd może ulec zmianie.

PLAN KOLĘD AD 2021

Sobota 02.01. od godz. 14:00
1. Kobylanka 4, Jaskółcza, Słowicza, Skowronkowa, Rydygiera 46 i 55, Kasprowicza, Nad Torem, Rzemieślnicza, Wodociągi (Prosimy o pojazd)
2. Miłoleśna 1A – 35 (
Prosimy o pojazd)
3. Miłoleśna 2 – 12 (
Prosimy o pojazd)
4. Południowa, Cicha, Żeglarska, Świerkowa, Miła, Letnia,Wczasowa, Zielona Wrzosowa, Ustronna, Zimowa (
Prosimy o pojazd)

Niedziela 03.01. od godz. 14:00
1. Chełmińska 120 – 150
2. Chełmińska 156 – 170
3. Chełmińska 172 – 182
4. Chełmińska 184 – 208

Poniedziałek 04.01. od godz. 16:00
1. Chełmińska 110, 110A, 112
2. Chełmińska 108B
3. Chełmińska 108D (1-60)
4. Chełmińska 108D (61-128)

Wtorek 05.01. od godz. 16:00
1. Chełmińska 98 – 100
2. Chełmińska 108C
3. Chełmińska 106A, 74
4. Chełmińska 99, 109

Środa 06.01. od godz. 14:00
1. Prusa 14 – 18
2. Prusa 3 – 23, 2 – 12A
3. Libelta 3 – 19
4. Libelta 6 – 14

Czwartek 07.01. od godz. 16:00
1. Ciołkowskiego 1 (1-50)
2. Ciołkowskiego 1 (51-100)
3. Wiślana 2 – 5AB, 9
4. Wiślana 6 – 8, 12

Piątek 08.01. od godz. 16:00
1. Tetmajera
2. Żeromskiego, Broniewskiego
3. Stefczyka, Wawrzyniaka
4. Tytoniowa, Stroma

Sobota 09.01. od godz. 14:00
1. Laskowicka 3, 5
2. Brzeźna 1 – 17
3. Brzeźna 12 – 20
4. Brzeźna 10, Laskowicka 7, 10 – 12

Niedziela 10.01. od godz. 14:00
1. Kalinkowa 32 (1-50)
2. Kalinkowa 32 (51-100)
3. Kalinkowa 24
4. Kalinkowa 26

Poniedziałek 11.01. od godz. 16:00
1. Reymonta
2. Jackowskiego 33 – 3, 16 – 2A
3. Lelewela, Gałczyńskiego
4. Długosza, Nałkowskiej, Jackowskiego 18 – 32

Wtorek 12.01. od godz. 16:00
1. Morcinka
2. Wiejska, Miłosza
3. Słoneczna
4. Kalinkowa 99, Norwida

Środa 13.01. od godz. 16:00
1. Kalinkowa 20, 34 – 44 i Kępowa
2. Kalinkowa 1
3. Kalinkowa 62 – 64, 66 – 68
4. Kalinkowa 69A

Czwartek 14.01. od godz. 16:00
1. Chełmińska 57 – 61
2. Chełmińska 63 – 73
3. Chełmińska 81 – 91
4. Chełmińska 56 – 84

Piątek 15.01. od godz. 16:00
1. Pruszyńskiego 1, 11, Piotra Skargi 7
2. Pruszyńskiego 6, Piotra Skargi 3
3. Pruszyńskiego 2 i 4
4. Piotra Skargi 2, 5, 6 i 8

Sobota 16.01. od godz. 14:00
1. Piaskowa 1
2. Piaskowa 2
3. Piaskowa 3, 5
4. Piaskowa 4

Niedziela 17.01. od godz. 14:00
1. Kalinkowa 21
2. Kalinkowa 15
3. Kalinkowa 13
4. Kalinkowa 4 – 22

Poniedziałek 18.01. od godz. 16:00
1. Stobeusza 1, 2, 3
2. Hallera 26, 27, 45 – 52, 52A, 53A, 54A
3. Hallera 54, 56, 58
4. Kalinkowa 76

Wtorek 19.01. od godz. 16:00
1. Zaciszna 1, 5, 7
2. Zaciszna 2
3. Zaciszna 9
4. Chełmińska 78

Środa 20.01. od godz. 16:00
1. Bora Komorowskiego 1, 3 (45-59)
2. Bora Komorowskiego 3 (60-77), 5
3. Bora Komorowskiego 10
4. Bora Komorowskiego 12

Czwartek 21.01. od godz. 16:00
1. Bora Komorowskiego 7, 9 (45-59)
2. Bora Komorowskiego 9 (60-77), 11
3. Bora Komorowskiego 4A i 6
4. Bora Komorowskiego 4B i 8

Piątek 22.01. od godz. 16:00
1. Smoleńskiego 1, 7A
2. Smoleńskiego 3, 7B
3. Czarnieckiego 6, 6A, 14 – 16
4. Bydgoska 20

Sobota 23.01. od godz. 14:00
1. Kalinkowa 69
2. Kalinkowa 46 – 52
3. Kalinkowa 55 – 49
4. Kalinkowa 31 – 37

Niedziela 24.01. od godz. 14:00
1. Kalinkowa 54, 56, 60
2. Kalinkowa 59, 61, 63, 65, 67, 70, 80
3. Kalinkowa 78AB
4. Kalinkowa 72, 74

Poniedziałek 25.01. od godz. 16:00
1. Narutowicza 10 – 18
2. Narutowicza 20 – 24
3. Narutowicza 13 – 21
4. Narutowicza 23 – 35

Wtorek 26.01. od godz. 16:00
1. Chopina 4 – 14
2. Chopina 16 – 28, 46
3. Chopina 30 – 32 i 5, 21 – 25
4. Chopina 34 – 36 – 38 – 40

Środa 27.01. od godz. 16:00
1. Chopina 13
2. Chopina 15 i 17
3. Chopina 19 i 17
4. Chopina 30 AB i 40 AB

Czwartek 28.01. od godz. 16:00
1. Bydgoska 18 (1-50)
2. Bydgoska 18 (51-100)
3. Bydgoska 18 (101-150)
4. Bydgoska 27

Piątek 29.01. od godz. 16:00
1. Heweliusza 1
2. Heweliusza 2 (1-60)
3. Heweliusza 2 (61-105)
4. Heweliusza 4

Sobota 30.01. od godz. 14:00
1. Stobeusza 5
2. Chełmińska 28 – 32, 50
3. Chełmińska 34 – 38, 52 – 54
4. Chełmińska 40 – 48, Matejki

Niedziela 31.01. od godz. 14:00
1. Konarskiego 1 – 39
2. Kasprzyckiego 1
3. Kasprzyckiego 3
4. Kasprzyckiego 5

Poniedziałek 01.02. od godz. 16:00
1. Kopernika 1
2. Kopernika 2 (1-50)
3. Kopernika 2 (51-125)
4. Kopernika 4

Wtorek 02.02. od godz. 16:00
1. Czerwonodworna 7 – 16
2. Czerwonodworna 17 – 21
3. Heweliusza 3 (1-50)
4. Heweliusza 3 (51-100)

Środa 03.02. od godz. 16:00
1. Kopernika 23 – 27
2. Bydgoska 4 – 14, 11, 17
3. Bydgoska 15, 19, 21
4. Bydgoska 23 – 25, 29

Czwartek 04.02. od godz. 16:00
1. Chopina 33
2. Chopina 35

BIURO PARAFIALNE
tel. 56 46 585 18