Z dniem 1 lipca 2020 r. nowym proboszczem parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu został ks. kan. Grzegorz Pszeniczny – dotychczasowy proboszcz parafii pw. Świętej Marii Magdaleny w Biskupicach.

W niedzielę, 5 lipca, na Mszy św. o godz. 12.15 odbyło się uroczyste wprowadzenie na Urząd Proboszcza ks. kanonika Grzegorza Pszenicznego. Wprowadzenia dokonał ks. kanonik Marek Borzyszkowski – wicedziekan dekanatu grudziądzkiego II.

Relacja z niedzielnej Mszy św. wprowadzającej dostępna dzięki uprzejmości p. Krzysztofa Dziedzica:

Powitanie nowego proboszcza kanonika Grzegorza Pszenicznego w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu 05.07.2020

Opublikowany przez Krzysztofa Dziedzica Niedziela, 5 lipca 2020

Zdjęcia z niedzielnej Mszy św. wprowadzającej dostępne dzięki uprzejmości p. Gerarda Szukay’a: