W poniedziałek, 14 września 2020 r., w naszej parafii świętowaliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego.

Uroczystej Mszy świętej koncelebrowanej przewodniczył i kazanie wygłosił Biskup Pomocniczy Diecezji Toruńskiej, ks. bp Józef Szamocki.

Poniżej relacja z uroczystej Sumy Odpustowej dostępna dzięki uprzejmości p. Krzysztofa Dziedzica:

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziadzu pod przewodnictwem ks. Biskupa Józefa Szamockiego , część 1 transmisji na żywo.

Opublikowany przez Krzysztofa Dziedzica Poniedziałek, 14 września 2020

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego Grudziadzu pod przewodnictwem ks. Biskupa Józefa Szamockiego, część 2 transmisji na żywo.

Opublikowany przez Krzysztofa Dziedzica Poniedziałek, 14 września 2020

Zdjęcia z uroczystej Sumy Odpustowej dostępne dzięki uprzejmości p. Gerarda Szukay’a:

Zdjęcia będzie można zamawiać w niedzielę, 20 września, po Mszach św. w sklepiku parafialnym.