11 listopada uświadamiamy sobie, że WOLNOŚĆ nie została nam dana za darmo.
O WOLNOŚĆ walczyło na przestrzeni wieków wielu Polaków, którzy byli gotowi oddać za nią życie.

W ten piękny dla nas dzień chcemy Was zaprosić na czuwanie patriotyczno-duchowe W służbie Bogu i Ojczyźnie, które będzie miało miejsce w naszej parafii w piątek, 19 listopada, bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej (około godz. 18.45).

Podczas naszego wspólnego modlitewnego spotkania chcemy Wam powiedzieć o tych, o których się milczy, o których się nie pamięta, a niewątpliwie w swoim życiu cenili sobie wartości takie jak BÓG, HONOR i OJCZYZNA. Oni rozumieli, że WOLNOŚĆ nie była nam dana za darmo oraz że nieustannie trzeba o nią dbać, gdyż jest ona dla każdego obywatela-patrioty nie tylko DAREM, ale przede wszystkim ZADANIEM.

Zapraszamy wszystkich Parafian (i nie tylko) bardzo serdecznie!
Nie bójmy się „stracić” odrobiny czasu dla Boga i Ojczyzny!

Nasze listopadowe spotkanie zainauguruje GSMK- GRUDZIĄDZKIE SPOTKANIA MŁODZIEŻY KATOLICKIEJ, na które serdecznie zapraszamy młodzież, ale równie serdecznie dorosłych, starszych i dzieci!