Pod koniec czerwca Księża Biskupi spotkali się z kapłanami Diecezji Toruńskiej. Podczas spotkania podziękowali kapłanom przechodzącym na emeryturę za służbę na rzecz diecezji.

Z dniem 1 lipca 2020 r. wśród tych kapłanów jest także nasz ks. prałat Stanisław Andrik – proboszcz parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu.

Mszę św. dziękczynną za 23 lata posługi w naszej parafii, Drodzy Parafianie, ks. proboszcz Stanisław odprawił w niedzielę, 28 czerwca, o godz. 12.15.

Relacja z niedzielnej Mszy św. dziękczynnej dostępna dzięki uprzejmości p. Krzysztofa Dziedzica:

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu uroczysta msza dziękczynna odchodzącego na emeryturę ks. prałata Stanisława Andrika.

Opublikowany przez Krzysztofa Dziedzica Niedziela, 28 czerwca 2020

Zdjęcia z niedzielnej Mszy św. dziękczynnej dostępne dzięki uprzejmości p. Gerarda Szukay’a: