„Złóżcie gdziekolwiek moje ciało; niech wam o nie troska nie sprawia kłopotu.
O to was tylko proszę, abyście przed ołtarzem Pańskim o mnie pamiętali,
gdziekolwiek będziecie”.

(św. Monika do synów)

15.07.2024 – 21.07.2024 (nowsze)

PONIEDZIAŁEK 15.07.2024
6.30 + Bożena Sabiniarz – popogrzebowa.
8.00 + mąż Józef, rodzice z obojga stron i bracia.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, dalsze błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia oraz opiekę Matki Bożej dla pana Mariana Nasieniewskiego z okazji 70 rocznicy urodzin oraz błogosławieństwo Boże dla wnuczki Amelii z okazji 12 rocznicy urodzin.
18.00 + Zbigniew Fajkowski – int. od Dariusza Łubnickiego z rodziną.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (27).

WTOREK 16.07.2024
6.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (28).
8.00 + Kazimiera i Józef Bruski – rezerwacja.
8.00 + Barbara Zabroń w 30 dniu po śmierci – int. od Wspólnoty Żywego Różańca.
18.00 + Grażyna Bociek – int. od sąsiadów z ul. Norwida.
18.00 + Waleria i Michał Lipa, Joanna i Franciszek Banna i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA 17.07.2024
6.30 + Maria Natkowska – popogrzebowa.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (29).
18.00 + Andrzej Nurzyński – int. od kuzynki Anny.
18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące przez Niepokalane Serce Maryi Matki Bożej Królowej Polski Bożego Miłosierdzia.

CZWARTEK 18.07.2024
6.30 + Andrzej Biermann – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Brygidy Nadolnej z okazji 80 rocznicy urodzin.
18.00 + Regina Skibowska – 40 rocz. śm. i Hubert Skibowski.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (30 – ostatnia).

PIĄTEK 19.07.2024
6.30 + Jadwiga Rzepkowska – Jagusz – popogrzebowa.
8.00 + Mariola Lewandowska i Grażyna Dobrowolska.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – 1 rocz. śm.
18.00 + Nadzieja Jagła – 2 rocz. śm. i Stanisław – 4 rocz. śm.

SOBOTA 20.07.2024
6.30 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla. s. Bernardy – int. od Gertrudy.
8.00 + Czesław Łochowicz w dniu imienin.
16.00
Msza św. ślubna: Marta Łazarska i Damian Gąsior.
18.00 + Krystyna Frankowska – 1 rocz. śm.
18.00 + Irena Kończal – 15 r.. śm., rodzice z obojga stron, Henryk Nadolski – 17 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07.2024
6.30 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla. s. Bernardy – int. od Bogusi.
8.00 + Alfons, Anna, Zdzisław, Mieczysław, Władysław, Paulina i Krystyna Glabiszewscy.
9.30 + Walburga i Hubert Wilken.
11.00 + Bernard Paliwoda i zmarli z rodziny Paliwodów, Muller i Świetlik.
12.15 SUMA – za Parafian.
18.00 + Marcin Lewandowski – 4 rocz. śm., rodzice i zmarli z obu rodzin.

08.07.2024 – 14.07.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 08.07.2024
6.30 + Beata Stolp – popogrzebowa.
8.00 + Tomasz Leski – 17 rocz. śm.
18.00 + Bronisław Anzel – 47 rocz. śm., Stanisław Kubic – 28 rocz. śm. i Weronika Kubic – 43 rocz. śm.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (20).

WTOREK 09.07.2024
6.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (21).
8.00 Za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Romana.
18.00 + Marianna i Franciszek Kozłowscy oraz Alojzy i Edmund Ziółkowscy.
18.00 + Karolina, Joanna, Barbara i Roman Behrendt.

ŚRODA 10.07.2024
6.30 + Urszula – 1 rocz. śm.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (22).
18.00 + Ryszard Pilcek – 26 rocz. śm. oraz Bogdan Klimek – 3 rocz. śm.
18.00 + Tadeusz i Krzysztof Piasta.

CZWARTEK 11.07.2024
6.30 + Renata Żuchowska – popogrzebowa.
8.00 + Bożena – 10 rocz. śm. i Franciszek Pilarscy, rodzice z obojga stron i dzieci oraz mąż Mariusz Korczewski i jego rodzice.
18.00 + Władysław Palacz z okazji imienin.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (23).

PIĄTEK 12.07.2024
6.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (24).
8.00 + mąż Bogusław.
18.00 + Wiesław Umiński – 4 rocz. śm.
18.00 + Stefania i Andrzej Kulczyk, Andrzej Urbaniak, zmarli z rodziny Sobieraj, Kulczyk i Suskich.

SOBOTA 13.07.2024
6.30 + Iwona Napierska – popogrzebowa.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (25).
18.00 + Paweł Samojluk – 3 rocz. śm.
18.00 + Robert Abram, jego rodzice i siostra Elżbieta.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2024
6.30 +Józef Berliński – popogrzebowa.
8.00 + Jerzy – 12 rocz. śm. i Łukasz Kuczorscy i zmarli z rodziny.
9.30 + Henryk Chmielewski w rocznicę śmierci.
11.00 + mąż Krzysztof i mama Irena Szałkowscy.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Bernard, Bolesława, Władysław i Elżbieta Czepkowscy oraz +Edward Gralak.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (26).

01.07.2024 – 07.07.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 01.07.2024
6.30 + Irena Szymańska – popogrzebowa.
8.00 + Marian Piwowarczyk w dniu imienin – int. od córki.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (13).
18.00 + Paweł Furmański z okazji urodzin, imienin i Dnia Ojca.

WTOREK 02.07.2024
6.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (14).
8.00 + Krystyna Zalewska, jej rodzice, dziadkowie i rodzeństwo.
18.00 + Jerzy Sardacki – 4 rocz. śm., zmarli z rodziny Sardackich i Robaczewskich.
18.00 + rodzice, bracia i bratowa.

ŚRODA 03.07.2024
6.30 + Barbara Pająk – popogrzebowa.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (15).
18.00 + Janina Olszewska i rodzice z obojga stron.
18.00 + Zdzisława Niezgoda – 9 rocz. śm., Jerzy, Stanisław, Wojciech oraz rodzice: Marta i Bolesław.

CZWARTEK 04.07.2024
6.30 + Regina Kraus – popogrzebowa.
8.00 + Benedykt Przedromirski – 1 rocz. śm. oraz rodzice: Leokadia i Wincenty.
18.00 + Stanisław Szpankiewicz – 10 rocz. śm., rodzice oraz Krystyna Kruczyńska – 5 rocz. śm. i Zofia Golec.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (16).

PIĄTEK 05.07.2024
6.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (17).
8.00 + Jerzy z okazji urodzin oraz Alicja, Łucja, Irena, Maksymilian Buczkowscy.
18.00 + Franciszka Czajkowska – 29 rocz. śm.

SOBOTA 06.07.2024
6.30 + Aleksandra Klonowska – popogrzebowa.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (18).
18.00 + Roman Górski – 22 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Górskich i Gostomczyk.
18.00 + Igor Średziński w dniu urodzin, rodzice, rodzeństwo i dziadkowie z obojga stron.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07.2024
6.30 Dziękczynna za udaną operację i dalszą łaskę zdrowia dla Elżbiety oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
8.00 + rodzice: Szarlota i Władysław, bracia i zmarli z rodziny Lewickich i Dydo.
9.30 + Dariusz Pieńczewski w rocznicę śmierci oraz dziadkowie Olińscy i Sulińscy.
11.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i świętego O. Pio i łaskę zdrowia dla Małgorzaty i Edmunda w 59 rocznicę ślubu, Marioli i Wojciecha w 34 rocznicę ślubu, Joanny i Jarosława w 20 rocznicę ślubu oraz dla całej rodziny.
11.00 + Andrzej Redlewski w rocznicę śmierci i jego rodzice.
12.15 SUMA – za Parafian.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (19).

24.06.2024 – 30.06.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 24.06.2024
6.30
+ Ojciec Tytus – o Boże miłosierdzie.
8.00 + Jan Dombrowski w dniu imienin, rodzice z obojga stron, Eugeniusz i Barbara Czernobajew oraz Horst Priec w 4 m-ce po śmierci.
8.00 + rodzice Maria i Władysław Szczepańscy.
18.00 + Jan w dniu imienin i Ewa – 1 rocz. śm. Podlewscy oraz rodzice z obu stron.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (6).

WTOREK 25.06.2024
6.30 +Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (7).
8.00 + Ojciec Tytus – o Boże miłosierdzie.
8.00 + mąż Zdzisław Borkowski – 9 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron i dziadkowie.
18.00 + Kazimierz Kozak i rodzice z obu stron.
18.00 + Jan Jabłoński – 1 rocz. śm. oraz syn Wojciech.

ŚRODA 26.06.2024
6.30 + Ojciec Tytus – o Boże miłosierdzie.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (8).
8.00 + Janina Chmurzyńska w dniu urodzin.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: Za przebywających na wakacjach i urlopach, aby okres odpoczynku był bezpieczny i przeżyty z Bogiem oraz w intencji 36 Grudziądzkiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
18.00 + Elżbieta Kulpa – 1 rocz. śm.

CZWARTEK 27.06.2024 UROCZYSTOŚĆ MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
6.30 + Ojciec Tytus – o Boże miłosierdzie.
8.00 + ks. Sławomir Skicki i ks. Piotr Cynar w 32 rocz. śmierci obu.
8.00 + Konstanty – 7 rocz. śm., zmarli rodzice i rodzeństwo oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 + Jadwiga i Alfons Bonin, syn Stanisław i rodzice z obojga stron.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (9).

PIĄTEK 28.06.2024
6.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (10).
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla pani Krystyny z okazji 95 rocznicy urodzin oraz łaskę zdrowia dla chorego syna i jego żony.
8.00 + Paweł, Piotr i Wanda Szafryna i zmarli z rodziny Szafryna i Konig.
18.00 + Jan Walkowiak z okazji imienin i zmarli z rodziny
18.00 + Gertruda i Józef Ordon i zmarli z rodziny.

SOBOTA 29.06.2024 UROCZYSTOSĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
6.30 Z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zdolność do nauki i pracy, zdanie egzaminów dla Janiny i Jakuba Koźbiał, Jessiki, Wanesy, Nikoli i Krzysztofa oraz zdrowie dla Jadwigi i opiekę MB Nieustającej Pomocy.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (11).
8.00 + Henryk Kuchta – 4 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
16.00
Msza św. ślubna: Natalia Łukaszewska i Wojciech Andryszek.
18.00 + Kazimierz Weselak – 8 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + brat Andrzej Aleksandrowicz – 15 rocz. śm. oraz rodzice Anna i Paweł Aleksandrowicz.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2024
6.30 Za Parafian.
8.00 + Jadwiga Wróbel w rocznicę śmierci.
9.30 + Wanda i Ryszard Woźniak i Katarzyna Kucharczak.
11.00 + Beata Rybkiewicz – 3 rocz. śm.
12.15 SUMA Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Bogumiły i Zygmunta Krasińskich oraz dla dzieci i wnuków.
12.15 SUMA + Stanisław Gruca – int. od kolegów Krzysztofa, Leszka i Mariana z rodzinami.
16.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (12).
18.00 + Piotr Fojucik w dniu urodzin.

17.06.2024 – 23.06.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 17.06.2024
6.30 + Jadwiga Karpińska – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Gruca – int. od chrześnicy Eweliny z rodziną.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny Lampert i Lompert oraz siostry Danuty Stasiłojć.
18.00 + Jan Śmigiecki i Jan Bartnicki z okazji imienin.
18.00 + Stanisław Miksza – 50 rocz. śm., Helena Miksza, dziadkowie z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK 18.06.2024
6.30 + Bronisław Piątkowski – int. od szwagra Ryszarda z rodziną z Bielska-Białej.
8.00 + Jan Szymański w rocznicę urodzin.
18.00 + Władysław Góralski w rocznicę urodzin.
18.00 + Marek Zimiński – 14 rocz. śm., rodzice Anna i Tadeusz – 17 rocz. śm.

ŚRODA 19.06.2024
6.30 + Jadwiga Keńska – popogrzebowa.
8.00 + Edward Kaczorek – popogrzebowa.
8.00 + żona Barbara Grabowska – 1 rocz. śm.
18.00 + Jadwiga Ciżmowska – 9 rocz. śm., rodzice: Aleksandra i Stanisław oraz siostra Wanda.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (1).

CZWARTEK 20.06.2024
6.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (2).
8.00 + Ojciec Tytus – 1 rocz. śm., rodzice: Franciszka i Jan oraz Monika i Alojzy.
8.00 + rodzice: Czesława i Jan Tarnowscy oraz zmarli z rodziny.
18.00 + Władysława i Józef Bednarscy oraz rodzice z obojga stron.
18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla O. Grzegorza Skickiego w rocznicę święceń kapłańskich.

PIĄTEK 21.06.2024
6.30 + Ojciec Tytus – o Boże miłosierdzie.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (3).
8.00 + Edward Kasprowicz – 2 rocz. śm.
18.00 + Zdzisław Jałowiczor, Maria i Józef Jałowiczor, Zofia i Bernard Wilczewscy.
18.00 + Edmund Szajerka – 27 rocz. śm., Irena, Halina i dziadkowie z obojga stron.

SOBOTA 22.06.2024
6.30 + Ojciec Tytus – o Boże miłosierdzie.  
8.00 + mąż Mirosław Kiljański – 1 rocz. śm.
8.00 + Rafał Piłat – 20 rocz. śm. i w dniu urodzin oraz mama Ludwika – 22 rocz. śm.
17.00
Msza św. ślubna: Emilia Kojak i Mateusz Lamparski.
18.00 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (4).
18.00 + Maria Stopa – 22 rocz. śm. oraz rodzice.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2024
6.30 + Ks. Mirosław Mróz – gregoriańska (5).
8.00 + Jan Cyniak, Roman i Franciszek Tuńscy w Dniu Ojca.
9.30 + Józef Nawrocki z okazji Dnia Ojca.
9.30 + Zofia, Jan, Stanisław i Zenon Niezgoda, siostry i szwagrowie oraz Halina Jadzińska.
11.00 Z okazji imienin, o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej i patrona św. Jana Chrzciciela dla ks. Jana – int. od Kręgu Biblijnego.
11.00 + Jacek Szynalewski.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Ojciec Tytus – o Boże miłosierdzie.
16.30 + Irena Stefańska – 8 rocz. śm. i Kazimierz Stefański – 43 rocz. śm., zmarli z rodziny Stefańskich i Woźniaków.
18.00 + Rozalia Małecka w rocznicę śmierci oraz Zdzisław Skowroński z okazji Dnia Ojca.

10.06.2024 – 16.06.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 10.06.2024
6.30 + Brunon i Gertruda Baliccy.
8.00 Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za sakrament kapłaństwa ks. Dawida oraz potrzebne łaski i zdrowie dla Bogumiły w dniu urodzin i imienin.
8.00 + Piotr Bejger – 10 rocz. śm.
18.00 + Jadwiga i Stanisław Tomaszewscy.
18.00 + Antoni Świtanowski – 5 rocz. śm., rodzice: Marta i Czesław Klimowscy oraz Władysława i Antoni Świtanowscy.

WTOREK 11.06.2024
6.30 + Mieczysława Januszewska – popogrzebowa.
8.00 + Jan i Aleksander Wójcik.
18.00 O zdrowie dla Barbary, Michała i Agnieszki.
18.00 + rodzice Krystyna – 8 rocz. śm. i Leon Puzio, siostry: Janina, Leokadia i Helena.

ŚRODA 12.06.2024
6.30 + Jadwiga Klein – popogrzebowa.
8.00 + O dar nieba dla rodziców: Władysławy i Bolesława Lampert i zmarłych z rodziny.
8.00 + mąż Jerzy Wiśniewski – 1 rocz. śm.
18.00 + Stanisław Łazarewicz w dniu urodzin – int. od dzieci.
18.00 + Anna i Bolesław Jankowscy, Weronika i Jan Romanowscy, bracia i bratowe, Barbara i Bogdan Jankowscy oraz Sylwia i Henryk Cywińscy.

CZWARTEK 13.06.2024
6.30 + Jerzy Gałązka – popogrzebowa.
8.00 + Janina Hołody – 20 rocz. śm. i mąż Józef, teść Leszek oraz szwagrowie: Janusz i Stanisław.
8.00 + Jan Kumiński, rodzice: Gertruda i Władysław, bracia: Bogumił i Zbigniew oraz babcia Apolonia.
18.00 + Bożena Zagol – 1 rocz. śm.
18.00 + Bolesław Kubic – 50 rocz. śm., Kazimierz Kibic – 20 rocz. śm. i Anna Nitkowska – 37 rocz. śm.

PIĄTEK 14.06.2024
6.30 + Maksymilian Kraiński – popogrzebowa.
8.00 + Halina i Witold Dłużyńscy, Maria i Jan Kotłowscy, Bronisława i Władysław Lewalscy.
8.00 + Barbara i Michał Sasak i Stanisław Rodzeń.
15.00
Pożegnanie 6-latków – int. Sióstr Zmartwychwstanek.
18.00 + Jan Ciesielski – 1 rocz. śm. i Elżbieta Ciesielska – 5 rocz. śm.
18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski Bożego Miłosierdzia.

SOBOTA 15.06.2024
6.30 + Gabriela Tyczyńska – popogrzebowa.
8.00 + Andrzej Brzozowski – 2 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
8.00 + Jadwiga i Stanisław w rocznicę śmierci obojga.
18.00 + Adam Kuberczyk, zmarli z rodziny Łozińskich i Ziejka.
18.00 + rodzice Bronisława i Tadeusz, siostra, szwagier i ciocia Wiktoria.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16.06.2024
6.30 Za Parafian.
8.00 + Leszek w rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Dydo i Lewickich.
9.30 + rodzice: Janina i Stefan oraz syn Piotr.
11.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski dla Haliny z okazji 80 rocznicy urodzin, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Świętego Ojca Pio.
11.00 + Zygmunt Cyglicki – 37 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
12.15 SUMA Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Danuty i Ryszarda Wolnikowskich z okazji 50 rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

12.15 SUMA Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Zenony i Leszka Bukowskich z okazji 44 rocznicy ślubu oraz dla dzieci i ich rodzin.
16.30 + Jan Szulc w rocznicę urodzin i imienin.
18.00 + Edward, Kazimierz, Jadwiga, Wiktor, Bronisława Jelińscy i Edward Szreder.

03.06.2024 – 09.06.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 03.06.2024
6.30 + Ewa Olkiewicz – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Agnieszki z okazji 80 rocznicy urodzin oraz dla dzieci i wnuków.
8.00 + Aleksander Stajkowski – popogrzebowa.
18.00 + rodzice Kazimierz – 5 rocz. śm. i Hanna Lamkowscy.
18.00 + Teresa i Czesław Brudniewicz, zmarli z rodziny Brudniewicz, Puzio oraz Paweł Kulaszewski.

WTOREK 04.06.2024
6.30 + Mirosław Lubrecht – popogrzebowa.
8.00 + Marian Piwowarczyk, rodzice i rodzeństwo.
8.00 O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski za wstawiennictwem Matki Bożej dla Barbary Zabroń.
18.00 + mąż Zdzisław, syn Tomasz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz Teresa i Leszek.
18.00 + Stanisław Percha i rodzice z obu stron.

ŚRODA 05.06.2024
6.30 + Felicja Węgrzyn – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Gruca – int. od brata Bernarda z rodziną.
8.00 + Tomasz Kamiński – popogrzebowa.
18.00 + Marek i Teresa, Grzegorz i Ryszard Pawłowscy.
18.00 + Jan Śmigiecki – 38 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.

CZWARTEK 06.06.2024
6.30 + Mirosława Piszcz – popogrzebowa.
8.00 + Zdzisław Zalewski – 2 rocz. śm. i jego żona Maria.
8.00 + rodzice Marianna i Władysław Szymańscy.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Katarzyny i Karola z okazji 10 rocz. ślubu oraz zdrowie dla dzieci Wiktora i Szymona.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Amalii i Michała z okazji 15 rocz. ślubu.
18.00 + Ireny Szymańska.

PIĄTEK 07.06.2024 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
6.30 + Wiesława Stolp – popogrzebowa.
8.00 + mama Leokadia.
8.00 O zdrowie, zdolność do pracy i nauki, zdanie egzaminów dla Janiny i Jakuba Koźbiał, Jessiki, Wanesy, Nikoli i Krzysztofa Hydzik oraz zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Jadwigi.
16.30 + Danuta Jasińska – int. od znajomych.
18.00 + Gerard Łukaszewski i zmarli z rodziny z obu stron.
18.00 + Leokadia i Józef Sigmund, ich synowie Kazimierz i Ryszard.

SOBOTA 08.06.2024
6.30 + Grażyna Bociek – popogrzebowa.
8.00 + Wanda, Paweł i Piotr Szafryna oraz zmarli z rodziny.
18.00 + rodzice Kazimierz – 10 rocz. śm. i Irena – 7 rocz. śm. Danielczyk oraz dziadkowie z obojga stron.
18.00 + Zygmunt Kałędkowski, Weronika i Bolesław Chełkowscy.

X NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024
6.30 + Agata – 12 rocz. śm. i Jan – 16 rocz. śm. Majewscy.
8.00 + Wanda i Eugeniusz Sandach.
9.30 + Brygida i Edward Berlik.
9.30 + mąż Jerzy Wolf – 10 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
11.00 + Stanisław Dziarski – 20 rocz. śm., Irena Dziarska oraz wnuki Mateusz i Paweł.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Ryszard Straszewski – 28 rocz. śm., zmarli z rodziny Straszewskich i Kołodziejków.
18.00 + Robert Abram, jego rodzice i siostra Elżbieta.

27.05.2024 – 02.06.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 27.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (27).   
8.00 + syn Michał Wiśniewski w 54 rocznicę urodzin.
8.00 + Marianna Zdunkiewicz oraz Marianna Trojakowska z okazji Dnia Matki.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Piotra i Pawła w 25 rocznicę urodzin.
18.00 + Zdzisława Panowicz w dniu urodzin.

WTOREK 28.05.2024
6.30 + Barbara Kowalska – popogrzebowa.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (28).
18.00 + Albin Czernicki, Irena Adrowska z okazji urodzin.
18.00 + Ryszard Domżalski – 13 rocz. śm.

ŚRODA 29.05.2024
6.30 + Danuta Stępin – popogrzebowa.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (29).
8.00 + rodzice: Anna – 27 rocz. śm i Jan Sowa oraz zmarli z rodziny.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla kapłanów naszej parafii w rocznicę święceń, ks. neoprezbitera Dawida z okazji mszy świętej prymicyjnej oraz o nowe powołania do stanu duchownego.

18.00 + Józef Cygler – 27 rocz. śm.

CZWARTEK – BOŻE CIAŁO 30.05.2024
6.30 + Bronisław Piątkowski – int. od Stanisława z rodziną z Bielska Białej.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (30-ostatnia).
8.00 + Waldemar i Wanda Wenskowscy i Barbara.
ok. 12.00 Intencja Margaretek: O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla wszystkich kapłanów z naszej parafii z okazji rocznicy święceń kapłańskich.
18.00 + Henryk Pawłowski – 6 rocz. śm., rodzice i teściowie.

PIĄTEK 31.05.2024
6.30 + Zbigniew Fajkowski – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Małgorzaty, Wiesława, Romana i Tomasza oraz ich rodzin
8.00 + Hanna Balbuza – popogrzebowa.
18.00 + mąż Piotr Szpila – 17 rocz. śm.
18.00 + Jerzy Borkowski – 1 rocz. śm.

SOBOTA 01.06.2024
6.30 + Honorata Chmielewska – popogrzebowa.
8.00 + Edward i Katarzyna Ciesielscy oraz Irena Szemplińska.
18.00 + Jan i Zofia Pawłowscy i zmarli z rodziny.
18.00 + Manfred Sosna.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA 02.06.2024
6.30 + Wincenty i Pelagia Wiśniewscy w rocznicę śmierci.
8.00 + Marcin i Stanisław Korol, rodzice Deptuła i szwagier Marian Lewandowski.
9.30 + Weronika Romanowska – 3 rocz. śm., Jan Romanowski oraz zmarli z rodzin: Jankowskich, Romanowskich i Cywińskich.
11.00 + dziadkowie Marianna i Roman Kaczmarek i Stefania Niezgorska.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Felicja Stachowicz – 28 rocz. śm., rodzice z obojga stron i krewni.
18.00 + Ryszard Nowicki, rodzice z obojga stron i krewni.

20.05.2024 – 26.05.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 20.05.2024
6.30 + Janina Kaniecka – popogrzebowa.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (20).
8.00 + Aleksander, Stanisław i Grzegorz Borkowscy.
18.00 + Urszula Godzińska – 5 rocz. śm. oraz Ignacy i Krzysztof.
18.00 + Władysława Bednarska – 27 rocz. śm.
18.00 + Maryla Michalska z Dąbia nad Nerem – int. od pielgrzymów pieszej pielgrzymki z Grudziadza na Jasną Górę.

WTOREK 21.05.2024
6.30 + Stefan Jendraszek.
8.00 + Danuta Jasińska – int. od Żywego Różańca.
18.00 + Andrzej Śmigiecki z okazji urodzin i Jerzy Rogowski.
18.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (21).

ŚRODA 22.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (22).
8.00 + Danuta Jasińska – popogrzebowa.
8.00 + Renata Kowalewska – popogrzebowa.
18.00 + Regina i Julian Wojciechowscy i brat Roman.
18.00 + Władysław Palacz – 7 rocz. śm.

CZWARTEK 23.05.2024
6.30 + Renata Kwiatkowska – popogrzebowa.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (23).
8.00 + Gertruda Sobieska – popogrzebowa.
18.00 + Urszula, Zdzisław i Mariusz Bilscy, Krystyna Jaruszewska oraz Helena i Zygmunt Grabowscy.
18.00 + Łucja Ciechanowicz – int. od Małgorzaty i Jana Giermak.

PIĄTEK 24.05.2024
6.30 + Stanisław Gruca – int. od siostry z rodziną.
8.00 + Tomasz Leski w 54 rocznicę urodzin.  
8.00 + Janina, Stanisław, Jan, Anna i Antonina Bartosiewicz oraz dziadkowie Olszak.
18.00 + Janina i Władysław Płoscy i zmarli z rodziny, Stefania i Władysław Gryska i zmarli z rodziny.
18.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (24).

SOBOTA 25.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (25).
8.00 + Leon Motyka – 5 rocz. śm. oraz zmarli z obojga stron.
12.00
Uroczystość I Komunia Świętej – NSP nr 1 i SP nr 3.
18.00 + Józef Konicki z okazji Dnia Ojca – int. od dzieci.
18.00 + Zbigniew Zawadzki – 7 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIETEJ 26.05.2024
6.30 + Krzysztofa Kopaczewska z okazji Dnia Matki.
8.00 + Jadwiga i Alfons Szulc.
9.30 + Marta Furmańska z okazji Dnia Matki.
11.00 + Jadwiga Saderska – 25 rocz. śm. oraz jej mąż Wacław.
12.15
Msza święta prymicyjna ks Dawida Szczodrowskiego.
16.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (26).
18.00 + Krystyna Skowrońska z okazji Dnia Matki.

13.05.2024 – 19.05.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 13.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (13).
8.00 O zdrowie, zdolność do pracy i nauki, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Jakuba Koźbiał, Janiny i Marka oraz rodziny Hydzików.
8.00 + zmarli z rodziny Wieczorków, mąż Edward, rodzice i rodzeństwo.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dniu urodzin Julii przez wstawiennictwo błogosławionej Karoliny Kózkówny.
18.00 + Edmund Gębala – 2 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.

WTOREK 14.05.2024
6.30 + Ojciec Tytus w rocznicę święceń kapłańskich.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (14).
8.00 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla szwagra Bogdana.
18.00 + Bernard Pacholec w rocznicę urodzin, Teresa Pacholec i Tadeusz Klim.
18.00 + Kazimiera Kozak i rodzice z obu stron.

ŚRODA 15.05.2024
6.30 + Teresa Jaszczerska – popogrzebowa.
8.00 + Zofia Wojciechowska z okazji imienin.
8.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Emilii i Mariusza ich dzieci oraz o uwolnienie z choroby alkoholowej dla Ryszarda i Andrzeja.
18.00 + Cyprian Wojanowski – 5 rocz. śm. i w rocznicę urodzin, Waldemar Klimek w rocznicę urodzin.
18.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (15).

CZWARTEK 16.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (16).
8.00 + Władysław Lewandowski, Anna i Alfred Dobrowolscy.
8.00 + Krystyna Krzyśko – popogrzebowa.
18.00 + Mirosława Augustyniak.
18.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące przez Niepokalane Serce Maryi Matki Bożej Królowej Polski Bożego Miłosierdzia.

PIĄTEK 17.05.2024
6.30 + Iwona Szczepańska – popogrzebowa.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (17).
8.00 + Kazimierz Kotowski – 1 rocz. śm. oraz Marta i Franciszek Kotowscy.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Haliny i Romana Trojakowskich z okazji 60 rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci i wnuków.
18.00 + Józef Nawrocki.

SOBOTA 18.05.2024
6.30 + Jan Żbikowski – 1 rocz. śm.
8.00 + ks. Mirosław Mróz.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii z okazji 70 rocznicy urodzin.
12.00
Uroczystość I Komunii Świętej – SP nr 15.
18.00 + Adam Bartlewski – 1 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
18.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (18).

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 19.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (19).
8.00 + Gustaw, Stefan, Czesław i Stanisław Popielarscy.
9.30 + Rozalia i Józef Popielarz, brat, siostra i szwagrowie z rodziny Popielarz i mąż Zenon Niezgoda.
11.00 + Roman, Barbara i Karolina Behrendt, zmarli z rodziny Słupskich i Bojanowskich.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Artur Rogowski – 29 rocz. śm. i Jan Szulowski.
18.00 + Mieczysław Murawski – 3 rocz. śm.

06.05.2024 – 12.05.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 06.05.2024
6.30
+ Stanisława Lesińska – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Gruca – int. od kuzynki Lucyny Obnut z rodziną.
8.00 + Władysława i Bolesław Lampert, siostra Barbara, brat Edward i Witold.
18.00 + rodzice: Marianna – 3 rocz. śm. i Tadeusz Elwertowscy, Teresa i Tadeusz Tadrzak oraz rodzeństwo z obojga stron.
18.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (6).

WTOREK 07.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (7).
8.00 + Stanisław i Celina Skawińscy oraz zmarli z rodziny.
18.00 + Zofia i Jan Bulera – 9 rocz. śm. oraz dziadkowie Bulera i Jaszewscy.
18.00 + Bernard Krzemiński, rodzice, dziadkowie i chrzestni z obojga stron.

ŚRODA 08.05.2024
6.30 + Stanisław Gruca – int. od kuzyna Zdzisława Ziółko z rodziną.
8.00
O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. prałata Stanisława Andrika z okazji imienin – int. od Akcji Katolickiej.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (8).
18.00 + Robert Abram, jego rodzice i siostra Elżbieta.
18.00 + Stanisław Zarębski i Stanisław Czarnecki w dniu imienin oraz Jan Adamowski w rocz. śm.

CZWARTEK 09.05.2024
6.30 + mąż Bronisław Romanowski – 21 rocz. śm., rodzice z obojga stron, siostra Krystyna i jej mąż Kazimierz.
8.00 + Agnieszka Leszczyńska i rodzice z obojga stron.
8.00 + Urszula Kosecka – 2 rocz. śm. o dar Bożego miłosierdzia.
18.00 + Gerard Fojucik – 33 rocz. śm., rodzice i rodzeństwo z obu stron.
18.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (9).

PIĄTEK 10.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (10).
8.00 + Ryszard Sigmund – 9 rocz. śm.
8.00 + Łucja w rocz. śm. oraz Irena, Alicja, Jerzy i Maksymilian Buczkowscy.
16.00
Msza św. ślubna: Oktawia Górska i Robert Plebaniak i chrzest – Alex Plebaniak.
18.00 + Ewa Zielińska – 11 rocz. śm.
18.00 + Irena Szajerka – 3 rocz. śm., Edmund, dziadkowie z obojga stron i Halina.

SOBOTA 11.05.2024
6.30 + Helena Mysłek – 1 rocz. śm. i Józef oraz rodzice: Marta i Kazimierz Tryjankowscy.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (11).
8.00 + Elżbieta Biernaczyk, Renata Zielińska i Jacek Jagielski.
12.00
Uroczystość I Komunii Świętej – SP nr 1 i SP nr 2.
18.00 + Bernard Karbowski – 1 rocz. śm. i syn Piotr – 25 rocz. śm.
18.00 + Jan Jabłoński w dniu urodzin.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 12.05.2024
6.30 Za Parafian.
8.00 + Urszula Wolska i Blandyna Kaczorek oraz zmarli z rodziny.
9.30 + Elżbieta i Tadeusz Gralla.
11.00 + Krystyna i Marian Szczapińscy oraz Jerzy Nessel.
12.15 SUMA Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Aleksandry Drąg z okazji 18 rocznicy urodzin – int. od Sursum Corda.
16.30 + Józef, Zofia i Maria Syzdół.
18.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (12).

29.04.2024 – 05.05.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 29.04.2024
6.30 + Barbara Kloc – popogrzebowa.
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (29).
8.00 + Barbara Sadowska – popogrzebowa.
18.00 + Helena Wysocka – 60 rocz. śm.
18.00 + Tadeusz Trendowski – 19 rocz. śm., rodzice: Marianna i Antoni.

WTOREK 30.04.2024
6.30 + Irena Koseda – popogrzebowa.
8.00 + mama Janina Chmurzyńska – 4 rocz. śm.
8.00 O łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla Justyny i Michała z okazji 31 rocz. ślubu.
18.00 + zmarli z rodziny Ostrowskich, rodzice i rodzeństwo.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (30 – ostatnia).

ŚRODA 01.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (1).
8.00 + Helena Zawadzka – 7 rocz. śm., mąż Leszek i rodzice z obojga stron.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Kamila z okazji 27 rocznicy urodzin i dla Jego rodziców.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: O pokój i pomyślność dla Ojczyzny.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Marii i Romana oraz zdrowie dla Marcina.
18.00 + Zbigniew Rolewicz z okazji imienin oraz zbliżającej się 1 rocz. śm.

CZWARTEK 02.05.2024
6.30 + syn Dariusz – 31 rocz. śm., rodzice, bracia Roman i Wiktor oraz szwagier Tadeusz.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (2).
8.00 + Jerzy Małecki – popogrzebowa 
18.00 + zmarli absolwenci Technikum Budowlanego dla pracujących, Gerard Gędziorski, Mirosław Groszewski, Henryk Kasprzak, Grzegorz Malinowski, Romuald Płoszyński, Jan Rębisz, Edmund Osika, Edward Szczypior oraz o łaskę zdrowia dla Piotra Hilera
18.00 + ks. Marian Szudrowicz – 5 rocz. śm.

PIĄTEK – Uroczystość NMP Królowej Polski   03.05.2024
6.30 + Józefa Zielińska – int. od Piotra Kondeja z rodziną.
8.00 + Marianna, Jadwiga i Stanisław Malinowscy, zmarli z rodziny Sielskich i Talaśków oraz Jadwiga Kminikowska|
9.30 + brat Marian Murawski – 3 rocz. śm.
11.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (3).
12.15 + Tadeusz i Bogdan Karczewscy, Jan i Elżbieta Długołęccy, Bożena i Stanisław Brokowscy oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + rodzice Helena i Franciszek Zadka, Leokadia i Edward Mastalarek oraz zmarli z obu stron.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Gabrieli i Jerzego Mastalarek z okazji 45 rocznicy ślubu.

SOBOTA 04.05.2024
6.30 + Irena Buczkowska – gregoriańska (4).
8.00 + Stanisława i Tomasz Łyczek oraz Stanisława Oździńska.
14.00
Chrzest świety – Maksymilian Rosik.
18.00 + Zuzanna Lipińska – 4 rocz. śm.
18.00 + Gerard Iwański – 4 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.

VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA 05.05.2024
6.30 + Leszek Białas – 14 rocz. śm.
8.00 + Irena Buczkowska – gregoriańska (5).
9.30 + ks. Jerzy Sobota.
11.00 + Jan Pawłowski – 6 rocz. śm. i zmarli z rodziny Rykaczewskich i Pawłowskich.
12.15 SUMA – za Parafian. 
12.15 + Andrzej Szczepański – 10 rocz. śm.
16.30 + Monika Nadolna, rodzice i rodzeństwo.
18.00 + Anna i Władysław Barańscy.

22.04.2024 – 28.04.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 22.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (22).
8.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Siostry Krystyny z okazji 35 rocznicy Ślubów Wieczystych.8.00 + Marian Leszczyński w 69 rocz. urodzin.
18.00 + Jerzy Jerka z okazji imienin i zmarli z rodziny.
18.00 + Wojciech w rocznicę urodzin.

WTOREK 23.04.2024
6.30 + Jan Tarnowski – 32 rocz. śm.
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (23).
18.00 + mąż Stanisław Dąbrowski, siostra Maria, brat Roman i rodzice z obojga stron.
18.00 + mąż Feliks Kamiński – 16 rocz. śm.

ŚRODA 24.04.2024
6.30 + Janina Młot – popogrzebowa.
8.00 + Wojciech Skruszewicz z okazji imienin i rocznicy urodzin.
8.00 + Marek Czyżo – 8 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (24).
18.00 + Anna i Maria Jaworskie, Gertruda i Władysław Zielińscy oraz Edmund Schmeichel.

CZWARTEK 25.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (25).
8.00 + Janina Sokołowska – 3 rocz. śm. i Józef Sokołowski.
8.00 Z podziękowaniem za dar modlitwy, o zdrowie dla wszystkich parafian i kapłanów – int. od Marii.
18.00 + Maria Gołecka w dniu 100 urodzin.
18.00 + Zofia i Kazimierz Pyszora, ich rodzice i krewni.

PIĄTEK 26.04.2024
6.30 + Krystyna Łubkowska – popogrzebowa.
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (26).
8.00 + Janina, Edmund i Jerzy Dekańscy, Ewa, Józef i Emilia Czyż.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Pawła Drob z okazji 18 rocznicy urodzin.
18.00 + Daniela Kowalska, Józef Kowalski i zmarli z rodziny.

SOBOTA 27.04.2024
6.30 + Stanisław Gruca – int. od kuzynki Ireny Janusz z rodziną.
8.00 + Zygmunt Angowski – 1 rocz. śm. i Agnieszka Nowicka w pół roku po śmierci.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla córki Anny z okazji urodzin, jej męża i dzieci.
16.00
Msza św. ślubna: Aleksandra Falkowska i Bartosz Zabrocki.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (27).
18.00
Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla pielgrzymów, sponsorów i gospodarzy Pieszej Pielgrzymki Grudziądz – Jasna Góra.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 28.04.2024
6.30 Za Parafian.
8.00 + Józef, Antonina, Edmund i Halina Jerzyk.
9.30 + Janina i Kazimierz Łukomscy.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ewy i Arkadiusza Pogorzelskich z okazji 30-lecia Sakramentu Małżeństwa oraz dla córki.
11.00 + Janina Nawrocka w 89 rocznicę urodzin, mąż Władysław, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz rodzice Stramowscy.
12.15 SUMA + Jacek Szynalewski – gregoriańska (28).
16.30 + Witold Murawski – 5 rocz. śm.
18.00 + Barbara Rumińska – 2 rocz. śm., mąż Alojzy, rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodziny.

15.04.2024 – 21.04.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 15.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (15).
6.30 + Janina Demange – popogrzebowa.
8.00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Haliny i całej rodziny.
8.00 + Maksymilian Sikorski.
18.00 + rodzice Franciszka i Piotr oraz teściowie Tekla i Stanisław.

WTOREK 16.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (16).
8.00 + ks. Mirosław Mróz w dniu urodzin.
18.00 + Łucja Ciechanowicz o łaskę nieba – int. od koleżanek ze Szkoły Podstawowej nr 15.
18.00 O zdrowie duszy i ciała dla Michała za wstawiennictwem ks. Jerzego Popiełuszki.

ŚRODA 17.04.2024
6.30 + Stanisław Majorkiewcz – popogrzebowa.
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (17).
8.00 + Anna Lubiszewska – 1 rocz. śm.
18.00 + Irena, Witold i Paweł Osmańscy, Maria, Józef i Ludwik Ligas, Waleria i Bronisław Cymańscy, Katarzyna i Paweł Hartel.
18.00 + Janina i Ignacy Ciesielscy, mąż Edwin Gadziński, brat i bratowa Ciesielscy oraz Alfred Sobolewski.

CZWARTEK 18.04.2024
6.30 + Józefa Zielińska – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Gruca – int. od kuzynki Kazimiery Zielińskiej z rodziną.
8.00 + Barbara Kloc – int. od koleżanek Kazimiery i Barbary.
18.00 + Zdzisława i Edmund Krajewscy w 1 rocz. śm.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (18).

PIĄTEK 19.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (19).
8.00 + syn Robert Wojtczak – 19 rocz. śm.
8.00 + Elżbieta i Jan Dwojaccy, Anna, Bolesław i Edmund Jaszke.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Pawła Ośka z okazji 17 rocznicy ślubu oraz dla dzieci – int. od rodziców.
18.00 + Waldemar Radzimski – int. od rodziny Pokorskich.

SOBOTA 20.04.2024
6.30 + Urszula Giermuda – 14 rocz. śm.
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (20).
8.00 + Barbara Porażyńska – 23 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Porażyńskich i Krempeć.
17.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Katarzyany Kurminowskiej z okazji 50 rocznicy urodzin.

18.00 + Robert Abram, jego rodzice i siostra Elżbieta.
18.00 + Alfons Szulc – 48 rocz. śm. i zmarli z rodziny.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – Dobrego Pasterza 21.04.2024
6.30 Za Parafian.
8.00 + mąż Zenon Niezgoda – 4 rocz. śm.
9.30 + mąż Władysław Górski – 21 rocz. śm.
11.00 + Halina Pawlikowska w 6 rocz. śm i w dniu urodzin oraz Henryk, Andrzej i Lidia Pawlikowscy
12.15 SUMA + Kazimierz, Jadwiga, Edward, Wiktor i Bronisława Jelińscy, Roman, Barbara i Karolina Behrendt, Bronisław, Helena, Edward i Bronisław Szreder oraz za obrońców Ojczyzny.
16.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji 50 rocznicy ślubu dla Hanny i Romana Lackowskich oraz dla dzieci i wnuków.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (21).

08.04.2024 – 14.04.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 08.04.2024
6.30 + Stanisław Gruca – int. od wujka Stefana Święś z rodziną.
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (8).
8.00 + Piotr Szczepański.
18.00 + rodzice Jan i Maria Piwowarscy, siostra Ewa Frost oraz synowie: Janusz i Rafał Piwowarscy.
18.00 + Stanisław Ćwiertniak – 1 rocz. śm. i zmarli z rodziny – int. od żony i dzieci.   

WTOREK 09.04.2024
6.30 + Robert Niklas w dniu urodzin.
8.00 + Feliks Czarnecki – 25 rocz. śm., Gertruda, Maria, Andrzej i Jerzy.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (9).
18.00 + Krystyna Szumotalska – 30 rocz. śm. i rodzice z obu stron.

ŚRODA 10.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (10) .
8.00 + Henryk Balbuza, rodzice i teściowie.
8.00 + mamusia Maria Litke – 50 rocz. śm.
18.00 + Kurt Eichler w rocznicę urodzin i Hilda Eichler w rocznicę urodzin.
18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące przez Niepokalane Serce MB Królowej Polski Bożego Miłosierdzia.

CZWARTEK 11.04.2024
6.30 + Piotr Ciara – popogrzebowa.
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (11).
8.00 + Bronisław Piątkowski – popogrzebowa.
18.00 + Lidia Szloda i Andrzej Szewczyk.
18.00 O zdrowie duszy i ciała dla Agnieszki przez wstawiennictwo ks. Jerzego Popiełuszki.

PIĄTEK 12.04.2024
6.30 + Andrzej Pokorski – popogrzebowa.
8.00 + Helena Zubrikowska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla kapłanów naszej parafii –
int. od Margaretek.
18.00 + Elżbieta Wróblewska – 7 rocz. śm., brat Zbigniew Wierzchowski i Janina Choszcz.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (12).

SOBOTA 13.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (13).
8.00 + Roman Skibicki – 4 rocz. śm. oraz jego rodzice i rodzeństwo.
8.00 + Krystyna Ziółkowska.
18.00 + Antoni Stefański – 5 rocz. śm.
18.00 + mąż Zygfryd Baumann – 25 rocz. śm.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04.2024
6.30 + Andrzej Lewandowski – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Ewy w 60 rocznicę urodzin.
9.30 + Eufemia i Jan oraz ich rodzice.
9.30 + Cecylia i Roman Sułkowscy w 5 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Sułkowskich i Cichockich.
11.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety i Zdzisława Kapiszka z okazji 50 rocznicy ślubu.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (14).
18.00 + rodzice Gertruda i Piotr Jaś, Nina i Edward Nowiccy, mąż Ryszard Nowicki i krewni.

01.04.2024 – 07.04.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 01.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (1).
8.00 + Tadeusz Jabłoński – 4 rocz. śm.
9.30 + Genowefa, Marian i Edmund
11.00 + Helena i Bronisław Ziętarscy, Emilia i Maksymilian Brzezińscy oraz dziadkowie z obojga stron
12.15 + mąż Władysław Górski, brat Marian Murawski, rodzice Bronisława i Marian Murawscy, teściowie Klara i Franciszek Górscy.
16.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla Zbigniewa Kalinowskiego z okazji 57 rocznicy urodzin.
18.00 + mąż Zbigniew Wesołowski – 3 rocz. śm., tata Zygmunt Ostrowski – 7 rocz. śm., Marek Chanflik – 2 rocz. śm. 

WTOREK WIELKANOCNY 02.04.2024
6.30 O zdrowie duszy i ciała dla Agnieszki za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.   
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (2).
8.00 + Teresa Mazurkiewicz – 1 rocz. śm.
18.00 + Janina Leśniewska i Ryszard Domżalski w rocznicę urodzin obojga.
18.00 + Teresa Pacholec – 3 rocz. śm., Tadeusz Klim – 8 rocz. śm. i Bernard Pacholec.
18.00 + Aleksandra Marciniak – z racji pogrzebu.

ŚRODA WIELKANOCNA  03.04.2024
6.30 + Stanisław Gruca – int. od kuzyna Mariana Święś z rodziną.
8.00 + Marek Jaskólski – 31 rocz. śm. oraz rodzice Maria i Karol.
8.00 + Walerian Ferenc – popogrzebowa.
18.00 + Renata i Dariusz Góralscy.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (3).
18.00 + Krystyna Łubkowska – z racji pogrzebu.

CZWARTEK WIELKANOCNY 04.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (4).
8.00 + Jadwiga Gniot – 2 rocz. śm. – int. od sąsiadek Elżbiety i Heleny.
8.00 + Henryk Balbuza.
18.00 + Helena Kubic – 22 rocz. śm., Jadwiga Anzel – 26 rocz. śm.
18.00 O łaskę całkowitego oddania życia Bogu przez ręce Maryi dla córki chrzestnej Danusi oraz jej rodziców Magdaleny i Pawła.

PIĄTEK WIELKANOCNY 05.04.2024
6.30 + Lucja Ciechanowicz – popogrzebowa.
8.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (5).
8.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla ciężko chorego brata Henryka Mroczek.
16.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy w 94 urodziny oraz dla dzieci: Henryka, Renaty, Adeli z rodzinami.
18.00 + Teresa Miedzianowska oraz zmarli z rodziny.
18.00 + Aleksander Bednarski – 10 rocz. śm. i zmarli z rodziny.

SOBOTA WIELKANOCNA 06.04.2024
6.30 + Elżbieta Raszat – popogrzebowa.
8.00 + Tadeusz Paczkowski, rodzice Maria i Stanisław Pieniążek i brat Roman.
8.00 + ks. Roman Bruski, Kazimiera i Józef.
18.00 + rodzice Barbara i Marian Osowiccy, rodzeństwo i dziadkowie z obojga stron.
18.00 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (6).

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 07.04.2024
6.30 + Jacek Szynalewski – gregoriańska (7).
8.00 + Jerzy Wojtera – 17 rocz. śm.
9.30 + Wiesława Marcińczyk – 26 rocz. śm., Stanisława i Walenty Wielgus – 11 rocz. śm. obojga.
11.00 + Irena, Stanisław i Andrzej Guzińscy, Gertruda i Wolfgang Wojnowscy, Helena i Tadeusz Janiccy.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Władysław Nawrocki – 24 rocz. śm., żona Janina, rodzeństwo i rodzice z obojga stron i rodzice Stramowscy.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Alicji i Leszka Kozłowskich z okazji 25 rocznicy ślubu oraz dla syna Jakuba.

25.03.2024 – 31.03.2024 (starsze)

WIELKI PONIEDZIAŁEK 25.03.2024
6.30 + Damian Kaczyński – popogrzebowa.
8.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego dla wszystkich kapłanów naszej parafii, a w szczególności dla ks. Proboszcza z okazji zbliżającej się 60 rocznicy urodzin oraz diakona Dawida, przygotowującego się do święceń kapłańskich
– int. od Akcji Katolickiej.
8.00 + Józef, Teresa i Jerzy Bruscy.
18.00 + Lucjusz, jego rodzice i brat.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (28).

WIELKI WTOREK 26.03.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (29).
8.00 + Marian Muszkiewicz – popogrzebowa.  
18.00 + Sławomir Bryczyński – 1 rocz. śm. – int. od kolegów i koleżanek z Zakurzewa.
18.00 + Jadwiga, Zygmunt i Zbigniew Aleksandrowicz.

WIELKA ŚRODA 27.03.2024
6.30 + Eugeniusz Nachyła – popogrzebowa.
8.00 + Antonina i Józef Jeschke w 31 rocz. śm. obojga oraz siostra Anna, siostrzenica Barbara Rutkowska.
8.00 + Jan Dombrowski – 4 rocz. śm, rodzice z obojga stron oraz Barbara i Eugeniusz Czernobajew.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: O żywą wiarę, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski dla dzieci i młodzieży, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu Eucharystii i Bierzmowania oraz dla ich rodzin.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (30 – ostatnia).

WIELKI CZWARTEK 28.03.2024
18.00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ.
18.00 Z podziękowaniem dla kapłanów naszej parafii w dniu Święta Kapłana, a szczególnie dla ks. Proboszcza z okazji 60 rocznicy urodzin prosimy o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże, obfite dary Ducha Świetego, opiekę Matki Bożej Kapłanów oraz świętych patronów na dalsze długie, szczęśliwe i radosne lata posługi kapłąńskiej – int. od Grupy Modlitwy Św. O. Pio.

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ 29.03.2024
18.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

WIELKA SOBOTA 30.03.2024
23.00 Za Parafian
23.00 + Kazimierz, Jadwiga Edward, Wiktor i Bronisława Jelińscy, Roman, Barbara i Karolina Behrendt, Bronisław, Helena, Edward i Bronisław Szreder oraz za obrońców Ojczyzny
23.00 O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Królowej Różańca Świętego dla ks. Proboszcza z okazji 60 rocznicy urodzin –
int. od Wspólnoty Żywego Różańca.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PANA JEZUSA 31.03.2024
8.00 + rodzice Mazurkiewicz i brat Wacław.
9.30 + Czesława, Władysława, Metody, Janina, Regina, Zygfryd, Zygmunt i Bernard.
11.00 + Jacek Szynalewski – 10 rocz. śm.
11.00 + Zdzisław Jałowiczor – 4 rocz. śm., rodzice z obu stron.
12.15 SUMA + Jerzy w 2 rocz. śm. i Gertruda Pszeniczni (chrzest).
16.30 + Stanisław Gruca – int. od kuzynki Bożeny Gruca z rodziną.
18.00 + Jadwiga Stellmacher-Rudzińska.

18.03.2024 – 24.03.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 18.03.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (21).
8.00 + mąż Ryszard Pokorski – 13 rocz. śm., rodzice Pokorscy i Heberlein oraz zmarli z obu rodzin.
8.00 + rodzice Maria i Alfons Jaworscy oraz brat Adam.
18.00 + Helena i Zygmunt Hemmerling.
18.00 + rodzice Mieczysława i Józef Skowrońscy.

WTOREK 19.03.2024
6.30 + Stanisław Gruca – int. od kuzynki Danuty Gruca z rodziną.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (22).
17.00 Msza święta Grupy Modlitwy Św. O. Pio.
18.00 + Genowefa Cyrson, Józef Gryń, rodzice z obojga stron i Henryk Kuchta.
18.00 + ks. Mirosław Mróz.

ŚRODA 20.03.2024
6.30 + Ojciec Tytus.
8.00 + Czesław Kozak – 1 rocz. śm.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla wnuka Rafała z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.
18.00 + Bożena Czołpińska – 13 rocz. śm.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (23).

CZWARTEK 21.03.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (24).
8.00 + Stefania i Stanisław Tyda, Teresa, bracia, bratankowie i dziadkowie z obojga stron.
8.00 + rodzice Niecikowscy, teściowie Pancerzyńscy oraz dziadkowie z obojga stron.
18.00 Dziękczynno-błagalna z okazji 70 rocz. urodzin Grażyny Lotkowskiej.
18.00 + Halina, Gertruda i Bernard Zapałowscy, Janina i Henryk Jakubiak, Stanisława i Bolesław Przeraccy, Zenobia i Henryk Krzewińscy.
18.00 + Jan Ćwiek – 1 rocz. śm., rodzice Ćwiek i Krajnik.

PIĄTEK 22.03.2024
6.30 + rodzice Leokadia i Adam Rytkowscy, Franciszka i Józef Szulc oraz Bronisław Paliwoda.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (25).
8.00 + Benon Brzeziński – 5 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
18.00 + syn Dariusz – 10 rocz. śm., mąż Waldemar, rodzice i rodzeństwo z obu stron i dziadkowie.
18.00 + Robert Abram, jego rodzice i siostra Elżbieta.

SOBOTA 23.03.2024
6.30 + Henryka Słomka – 10 rocz. śm., Krzysztof Słomka – 10 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny.
8.00 + Edmund Chmielewski – 5 rocz. śm.
18.00 + Kazimierz Bronka – 10 rocz. śm., rodzice i krewni z obojga stron.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (26).

NIEDZIELA PALMOWA 24.03.2024
6.30 + Rajmund Łojewski w 84 rocz. urodzin.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (27).
9.30 + Walburga i Hubert Wilken.
9.30 O zdrowie duszy i ciała dla Agnieszki za wstawiennictwem błogosł. ks. Jerzego Popiełuszki.
11.00 + Stanisław Górski – 9 rocz. śm., rodzice z obojga stron, Ryszard, Czesław i zmarli z rodziny.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Edwin Konicki – 40 rocz. śm, zmarli z rodziny Konickich, Zielińskich i Fiutowskich.
18.00 + Felicja i Józef Trawińscy oraz Stefania i Edward Hara.

11.03.2024 – 17.03.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 11.03.2024
6.30 + Adam Urbański – popogrzebowa.
8.00 + Krystyna Niedzielska – 1 rocz. śm., Franciszek Niedzielski i Jadwiga Tuszyńska.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (14).
18.00 + Stanisław – 23 rocz. śm. i Mieczysława Jakubowscy oraz teściowie Konrad i Agnieszka.
18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski Bożego Miłosierdzia.

WTOREK 12.03.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (15).
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Eugenii Strublewskiej w 87 rocz. urodzin.
8.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Kapłanów dla ks. Grzegorza z okazji imienin.
18.00 O łaskę zdrowia dla Mirosławy Otlewskiej oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
18.00 + Willi Sander – 21 rocz. śm. i Felicja oraz zmarli z rodziny Sander.

ŚRODA 13.03.2024
6.30 + Gertruda Danielewicz – 13 rocz. śm. oraz Józef Danielewicz, ich rodzice i rodzeństwo.
8.00 + Marian Goździkowski – popogrzebowa.
8.00 + Horst Priec – popogrzebowa.
18.00 + Łucja, Kazimierz i Marek Rzepkowscy, Marcin Banacki, Genowefa, Józef i Anna Prusaczyk.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (16).

CZWARTEK 14.03.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (17).
8.00 + rodzice Władysława i Bolesław Lampert oraz dzieci: Barbara, Witold i Edward.
8.00 + Stanisław Gruca – popogrzebowa.
18.00 + Piotr Kościołowski w rocz. urodzin i 1 rocz. śm.
18.00 + Krystyna Skowrońska – 2 rocz. śm.

PIĄTEK 15.03.2024
6.30 + Andrzej Wiśniewski – popogrzebowa.
8.00 + Ryszard Dembiński – popogrzebowa.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (18).
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla męża Floriana w 75 rocz. urodzin.
18.00 + Leokadia Sigmund – 20 rocz. śm.

SOBOTA 16.03.2024
6.30 + Krystyna Tyrlik – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego dla syna Mariusza z okazji urodzin i obrony doktoratu.
8.00 + Jerzy Jerka – 6 rocz. śm., rodzice z obojga stron: Jadwiga i Józef Lenkiewicz, Helena i Hieronim Jerka oraz brat Włodzimierz Jerka.
18.00 + rodzice Wanda i Franciszek, bracia Franciszek i Jan, bratowa Irena Litwic, siostry: Maria Litwic-Waruszewska z mężem i Jolanta Bajerska z mężem.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (19).

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2024
6.30 + Ignacy Porażyński – 37 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Porażyńskich i Krempec.
8.00 + Jadwiga Popielarska i Halina Grześkiewicz.
9.30 + Józef Nawrocki z okazji urodzin i imienin.
9.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (20).
11.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i godne przygotowanie do I Komunii św. dla Amelii i Maksymiliana z okazji 10 rocznicy urodzin.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Henryk Chmielewski w rocznicę urodzin.
18.00 + Zbigniew Zawadzki z okazji imienin i rodzice z obojga stron.

04.03.2024 – 10.03.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 04.03.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (7).
8.00 + Kazimierz Strublewski, rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny.
8.00 + Helena Król – 40 rocz. śm..
18.00 + Halina Kuszajewska.
18.00 + Kazimiera Błażejewska w dniu imienin.

WTOREK 05.03.2024
6.30 + Waldemar Szymański – popogrzebowa.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (8).
18.00 + rodzice Muller, bracia, mąż Bernard Paliwoda i zmarli z rodziny Paliwodów i Świetlik.
18.00 + Maria-Grażyna Kiszelewska – 6 rocz. śm.

ŚRODA 06.03.2024
6.30 + Gabriela Koźminska – popogrzebowa.
8.00 + Sławomir Lutomski w dniu urodzin.
8.00 + Halina Zarzecka.
18.00 + Eugeniusz Dzięgielewski oraz rodzice Dzięgielewscy i Skrzypińscy.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (9).

CZWARTEK 07.03.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (10).
8.00 + mąż Stefan Stopczyński – 2 rocz. śm. oraz rodzice: Irena i Szymon Włosowscy.
8.00 + Janina Kopyczyńska – popogrzebowa.
18.00 + Halina Malinowska i zmarli z rodziny.
18.00 + córka Iwona Kruk-Makowska – 1 rocz. śm.

PIĄTEK 08.03.2024
6.30 + Józef Wiśniewski i Jan Eichler.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (11).
8.00 + Helena Kliczkowska.
18.00 + mąż Włodzimierz Matecki – 10 rocz. śm. i zmarli z rodziny Mateckich i Zaremba.
18.00 + rodzice Zofia – 3 rocz. śm. i Bernard Janz.

SOBOTA 09.03.2024
6.30 + Jerzy Lewandowski w rocz. urodzin.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (12).
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii Jankowskiej w rocz. urodzin oraz dla całej rodziny.
18.00 + Genowefa – 29 rocz. śm., rodzice, bracia Roman i Henryk oraz bratowa Danuta.
18.00 + mama Anna – 4 r. śm. i ojciec Paweł Aleksandrowicz oraz brat Andrzej Aleksandrowicz.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2024
6.30 Za Parafian.
8.00 + Jadwiga Zajączkowska w rocz. śm., Maria i Zdzisław.

8.00 + Miria Pestka w rocz. śm., Jan i Waldemar Pestka.
9.30 + ks. Edward Mroczyński – 9 rocz. śm.
11.00 + Janina Nawrocka – 13 rocz. śm., mąż Władysław, rodzice i rodzeństwo z obu stron, rodzice Stramowscy i dusze w czyśćcu cierpiące.
12.15 SUMA + Janusz Klimek – 2 rocz. śm., rodzice Jadwiga i Maksymilian Klimek, Krystyna i Zygmunt Pokorscy.
12.15 SUMA + Halina w 100 rocz. urodzin i Jan Stenzel.
16.30 + Katarzyna i Edward Ciesielscy i Irena Szemplińska.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (13).

26.02.2024 – 03.03.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 26.02.2024
6.30 + Marek.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (26).
9.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną – dla młodzieży.
10.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną – klasy 1-3.
12.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną – klasy 4-8.

18.00 + Jan Rakowski, rodzice z obojga stron oraz Karolina i Barbara Griesa.
18.00 + Ina Cygler – 2 rocz. śm.

WTOREK 27.02.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (1).
8.00 + rodzice: Krystyna – 1 rocz. śm. i Stanisław Kozieł
9.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną z nabożeństwem Drogi Krzyżowej – dla młodzieży.
10.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną z nabożeństwem Drogi Krzyżowej
klasy 1-3.
12.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną z nabożeństwem Drogi Krzyżowejklasy 4-8.

18.00 + Edward Kukurowski – 16 rocz. śm., rodzice Józefa i Henryk Słodcy oraz dziadkowie z obu stron.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (27).

ŚRODA 28.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (28).
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (2).
9.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną – dla młodzieży.
10.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną – klasy 1-3.
12.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną – klasy 4-8.

18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca:
Aby Parafianie w czasie Wielkiego Postu podjęli wysiłek przemiany serca i przez spowiedź świętą i pokutę odnowili więź z Panem Bogiem.
18.00 + Marian Gościnny w rocz. urodzin.

CZWARTEK 29.02.2024
6.30 + ks. kanonik Lucjan Wiśniewski w rocz. śm.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (29).
8.00 + Jacek Boczanowski – popogrzebowa.
18.00 + Anna Rąbalska, Teresa Skrzypińska i Jadwiga Bijas oraz zmarli z rodziny.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (3).

PIĄTEK 01.03.2024
6.30 + Piotr Susmarski – gregoriańska (4).
8.00 + Krystyna Kwaśniewska – 3 rocz. śm.
8.00 O zdrowie i łaskę wiary dla dzieci i ich rodzin, a szczególnie o uzdrowienie wnuczki Amelki.
18.00 + Marian Ochał – 3 rocz. śm.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (30 – ostatnia).

SOBOTA 02.03.2024
6.30 + Władysława i Henryk Lewandowscy w rocz. śm.
8.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (5).
8.00 + Kazimiera Kozak i rodzice z obojga stron.
18.00 + Gertruda i Otton Kwiatek, Melania i Franciszek Baumgart oraz rodzeństwo.
18.00 + Natalia Kowalska.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03.03.2024
6.30 + Leokadia Rutecka – 11 rocz. śm.
8.00 + Adela Mroczyńska z okazji urodzin.
9.30 + Roman i Konrad Fiszer.
11.00 + Maria-Grażyna Kiszelewska i Henryk Ostrowski.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii i Krzysztofa Wasążnik z okazji 40 rocznicy ślubu.
16.30 + Kazimierz, Jadwiga, Edward, Wiktor i Bronisława Jelińscy oraz zmarli z rodziny Szreder.
18.00 + Piotr Susmarski – gregoriańska (6).

19.02.2024 – 25.02.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 19.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (19).
8.00 + Ks. Mirosław Mróz.
8.00 + Halina i Eugeniusz Łojewscy, ich córka Elżbieta oraz Marianna Zabrocka.
18.00 + Robert Abram, jego rodzice i siostra Elżbieta.
18.00 + Weronika Drożela – 3 rocz. śm.

WTOREK 20.02.2024
6.30 + Zenon Dziennik – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (20).
10.00
Peregrynacja relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów – Msza św. w intencji wszystkich rodzin naszej parafii i przybyłych z dekanatu.
18.00 + mąż Waldemar Zimmermann – 12 rocz. śm., rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny.
18.00 + Zygmunt Wilkosz – 6 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny.

ŚRODA 21.02.2024
6.30 + Cecylia Kłosowska – popogrzebowa.
8.00 + Eleonora i Józef Sobol, Marianna i Jan Lampert, ich dzieci i wnuki oraz Barbara, Edward i Witold.
8.00 + Helena i Jan Olszak.
18.00 + Marian Kicerman – 1 rocz. śm.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (21).

CZWARTEK 22.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (22).
8.00 + Gertruda Lewandowska – popogrzebowa.
8.00 + Radosław Szewczyk – popogrzebowa.
18.00 + Henryk Sławatycki w rocz. urodzin, rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny.
18.00 + Aleksander Bednarski, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

PIĄTEK 23.02.2024
6.30 + Artur Pęczkiewicz – int. od rodziny Bieszk z Pokrzywna.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (23).
8.00 Dziękując Panu Bogu za kapłanów, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego – int. od Margaretek.
18.00 + Jerzy Piotrowski – 1 rocz. śm.
18.00 + Krzysztof Fojucik – 6 rocz. śm. i Anna Góra – 11 rocz. śm.

SOBOTA 24.02.2024
6.30 + Barbara Koniecka – popogrzebowa.
8.00 + Kazimiera Welicka – popogrzebowa.
8.00 + Jan Kopaczewski – popogrzebowa.
18.00 + mąż Henryk – 3 rocz. śm.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (24).

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (25).
8.00 + Irena i Wiktor Tokarscy.
9.30 + Jan Romanowski – 1 rocz. śm., Weronika Romanowska oraz zmarli z rodziny Romanowskich, Jankowskich i Cywińskich.
9.30 + Urszula Majorke – 5 rocz. śm. i Marianna Wolant – 4 rocz. śm.
11.00 + Jadwiga Cyglicka – 17 rocz. śm. i zm. z rodziny, Henryk Początek – 26 rocz. śm i zm. z rodziny.
12.15 SUMA Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Jana Łukaszewskich z okazji 40 rocznicy ślubu oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
16.30 Za Parafian.
18.00 + Maria Kurkowska, Halina i Leonard Mazur oraz dziadkowie: Antonina i Stanisław Mazur, Leokadia i Ignacy Ziółkowscy.

12.02.2024 – 18.02.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 12.02.2024
6.30 + Zygmunt Florkiewicz – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Janiny i Henryka Polińskich z okazji 58 rocznicy ślubu.
8.00 + Maria, Jan, Wojciech Drozdowscy i Eleonora Siemaszko.
18.00 + Zenon – 34 rocz. śm., rodzice z obojga stron i rodzeństwo oraz Magdalena Kostka.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (12).

WTOREK 13.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (13).
8.00 + Barbara Maślana – int. od Kawałkowskich.
18.00 + Jerzy Płusa – 9 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
18.00 + Wanda Schwertfegier – 10 rocz. śm. i zmarli z rodziny Schwertfegier i Początek.

ŚRODA POPIELCOWA 14.02.2024
6.30 + Elżbieta Magdzińska – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (14).
10.00 + Helena i Konstanty Piątkowscy.
16.30 + Wanda Połom – 29 rocz. śm., Leon, Irena, Edmund i Halina.
18.00 + Bernard Krzemiński – 5 rocz. śm., rodzice, dziadkowie i chrzestni z obojga stron.

CZWARTEK 15.02.2024
6.30 + Piotr Czołba – popogrzebowa.
8.00 + Barbara Maślana – int. od rodziny Kukurowskich.
8.00 + Barbara Zygmunt – popogrzebowa.
18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (15).

PIĄTEK 16.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (16).
8.00 + Roman Wrzeszcz – popogrzebowa.
8.00 + Lidia Jankiewicz – popogrzebowa.
18.00 + Franciszek Konefał – 7 rocz. śm., rodzice i krewni.
18.00 + Roman Murawski – 10 r. śm., Maria Krukowska – 7 r. śm. i Kamil Murawski – 3 r. śm.

SOBOTA 17.02.2024
6.30 + Jan Czajkowski – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (17).
8.00 + Zdzisław Zając – 30 rocz. śm. oraz jego rodzice i bracia.
18.00 + Babcia Jadwiga – 1 rocz. śm., dziadek Alfons, mama Jadwiga i wujek Stanisław Bonin.
18.00 + Genowefa Pawlus w rocz. śm. oraz Marian i Edmund.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2024
6.30 + Mieczysław Tomczyk – 20 rocz. śm., rodzice, siostry i bracia z obojga stron.
8.00 + Tadeusz – 1 rocz. śm., Paweł – 18 rocz. śm., Zdzisław oraz rodzice z obojga stron.
9.30 + Ks. Mirosław Mróz.
11.00 + Kunegunda Pokojska – 2 rocz. śm. oraz mąż Alfons.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
12.15 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego dla Pawła Suszyńskiego z okazji 18 urodzin – int. od Sursum Corda.
16.30 + Krystyna, Zdzisław, Grzegorz Skowrońscy, rodzice z obojga stron i Jerzy Małecki.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (18).

05.02.2024 – 11.02.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 05.02.2024
6.30 + Teresa Maciołek w rocznicę urodzin.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (5).
8.00 + Ewa Szczepańska w dniu urodzin – int. od przyjaciół.
18.00 + Czesław Łochowicz w dniu urodzin.

WTOREK 06.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (6).
8.00 + Urszula Kaczorek – int. od Żywego Różańca.
18.00 + Igor Średziński – 13 rocz. śm.

ŚRODA 07.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (7).
8.00 W dniu 35 urodzin syna Dawida, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, światło Ducha Świętego i potrzebne łaski na czas przygotowania do święceń kapłańskich.
8.00 + Urszula Izbrandt – popogrzebowa.
18.00 + Gertruda i Józef Ordon i zmarli z rodziny.

CZWARTEK 08.02.2024
6.30 + Andrzej Nurzyński – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (8).
8.00 + Jadwiga, Tadeusz i Marek Łopusiewicz.
18.00 + rodzice Stanisława i Adam oraz Teresa Ośka, córka Barbara, Stanisław Listewnik i Halina Zalewska.
18.00 + Edward Przybył – 25 rocz. śm. i zmarli z rodziny Przybył i Szwejkowskich.

PIĄTEK 09.02.2024
6.30 + Anna Godziebiewska – popogrzebowa.
8.00 + Marian Milka – popogrzebowa.
8.00 + Jacek Strażewski – int. od rodziny Kukurowskich.
18.00 + Maria, Irena i Wiktor Kamraj – w rocz. śm., Edwarda, Tadeusz i Andrzej Blumkowscy.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (9).

SOBOTA 10.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (10).
8.00 + rodzice Gabriela i Czesław Ziółkowscy, Zofia Ziółkowska i zmarli z obu stron.
16.00
Msza św. ślubna i chrzest św.
18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące przez Niepokalane Serce Maryi Matki Bożej Królowej Polski – o miłosierdzie Boże.
18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla córki Małgorzaty.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 11.02.2024
6.30 + Artur Pęczkiewicz – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (11).
9.30 + Jan Latopolski w dniu urodzin, rodzice, teściowie oraz Czesława i Józef Szarmach.
11.00 + Leokadia i Ignacy Ziółkowscy oraz Halina, Krystyna i Henryka.
12.15 SUMA – za Parafian i chorych – Światowy Dzień Chorych.
16.30 + Jan Walkowiak w rocz. śm. i zmarli z rodziny.
18.00 + rodzice Czesława – 21 rocz. śm. i Marian Łukaszewicz oraz bratowa Aleksandra.

29.01.2024 – 04.02.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 29.01.2024
6.30 + Maria Bloch – popogrzebowa.
8.00 + Barbara Ciżnicka – 4 rocz. śm. oraz mąż Czesław.
8.00 + Stefania Skowron – 1 rocz. śm. oraz Bronisława i Walenty Skowron.
18.00 + Władysław Palacz z okazji urodzin.

WTOREK 30.01.2024
6.30 + Alina Wieczorek – int. od Krzysztofa Wasil.
8.00 + Arkadiusz Wiśniewski – 13 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Marianna Cieniuch – rocz. śm.

ŚRODA 31.01.2024
6.30 + Alina Wieczorek – int. od siostry Bożeny z rodziną.
8.00 + Helena i Władysław Barańscy.
8.00 + Urszula Piotrowska – popogrzebowa.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz wytrwałość w powołaniu dla diakona Dawida i kleryka Kamila.

CZWARTEK 01.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (1).
8.00 + Zuzanna i Bolesław Suchoccy, brat Bolesław, siostrzeniec Witold oraz zmarli z rodziny.
8.00 + Maria Bloch – int. od Wspólnoty Żywego Różańca.
18.00 + Bernard i Piotr Karbowscy w dniu urodzin, krewni i rodzice z obojga stron oraz ks. Gracjan Nagierski.

PIĄTEK 02.02.2024 ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
6.30 + Dariusz Kasprzycki – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (2).
10.00 + Eufemia w dniu urodzin i Zygmunt Liczkowscy.
18.00 + Jerzy Żołnowski – 25 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.

SOBOTA 03.02.2024
6.30 + Irena Domagalska – popogrzebowa.
8.00 + Krzysztofa Kopaczewska – 2 rocz. śm., zmarli z rodziny Kopaczewskich i Ziejków.
8.00 O pokój dla Ojczyzny, zgodę i jedność w narodzie – int. od Wspólnoty Żywego Różańca.
18.00 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (3).
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Ireny z okazji 80 rocznicy urodzin.

V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2024
6.30 + Genowefa i Franciszek Pabianek – gregoriańska (4).
8.00 + mąż Zenon Niezgoda
9.30 Za Parafian.
9.30 O zdrowie i potrzebne siły dla Laury i jej rodziców.
11.00 + Helena i Czesław Jabłońscy oraz Irena, Teresa i ich mężowie.
12.15 SUMA + Roman w dniu urodzin.
18.00 + Hubert Gawin – 3 rocz. śm., jego rodzice, dziadkowie i rodzeństwo.

22.01.2024 – 28.01.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 22.01.2024
6.30 + Helena i Stanisław Ziętek i Władysława Dybowska.
8.00 + Kazimierz Zawadzki, syn Mariusz, rodzice, krewni i znajomi.
8.00 + Józef Sigmund – 40 rocz. śm.
18.00 + Marianna i Aleksander Omieczyńscy, Pelagia i Edmund Jagła.

WTOREK 23.01.2024
6.30 + Renata Górniak – popogrzebowa.
8.00 + Henryk Trendowicz – 3 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
18.00 + Weronika i Antoni Kaczorkowie, Wanda Szmania i zmarli z rodziny.

ŚRODA 24.01.2024
6.30 + Alina Wieczorek – int. od Izabeli Wasil z rodziną.
8.00 + Marian Piwowarczyk – int. od rodziny z Krakowa.
8.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla wnuka Damiana.
18.00 + Adela Mroczyńska – 3 rocz. śm.

CZWARTEK 25.01.2024
6.30 + Alina Wieczorek – int. od Anny Hołody z rodziną.
8.00 + Witold Stellmacher – 23 rocz. śm.
8.00 + Teresa Kowalska – popogrzebowa.
18.00 + Za dusze cierpiące w czyśćcu przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski Bożego Miłosierdzia.

PIĄTEK 26.01.2024
6.30 + Krystyna Jarzyńska – popogrzebowa.
8.00 + Ojciec Tytus w dniu imienin.
8.00 + Stanisław Łazarewicz – 3 rocz. śm. oraz Walenty w rocznicę urodzin.
18.00 + Andrzej Demski – 16 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.

SOBOTA 27.01.2024
6.30 + Ryszard Okomoński – popogrzebowa.
8.00 + Rodzice Mieczysława i Józef Skowrońscy.
8.00 + Alina Wieczorek – int. od Łukasza Wasil z rodziną.
18.00 + Leszek Zawadzki – 4 rocz. śm., żona Helga i rodzice z obojga stron.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024
6.30 Za Parafian.
8.00 + Henryka i Bernard Krzykowscy, Lidia i Jerzy Wiśniewscy.
9.30 + Piotr Czaplewski w dniu urodzin, dziadkowie Czaplewscy i Świątkowscy.
9.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Jakuba Kozłowskiego z okazji 18 rocznicy urodzin – int. od Sursum Corda.
11.00 O dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla Wiktorii z okazji 18 rocznicy urodzin.
12.15 SUMA + Helena Grzędzicka – 12 rocz. śm., Teresa Gzela, rodzice, brat i szwagier.
18.00 + rodzice Pelagia i Józef oraz zmarli z rodziny Kozak.

15.01.2024 – 21.01.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 15.01.2024
6.30 + Elżbieta Perlińska – popogrzebowa.
8.00 + Marian Piwowarczyk – int. od rodziny z Krakowa.
8.00 + Krystyna Jarzyńska – int. od rodziny z Garwolina.
18.00 + Janusz Różanowski.

WTOREK 16.01.2024
6.30 + Jacek Strażewski – popogrzebowa.
8.00 + Alina Wieczorek – int. od Magdy Wasil z rodziną.
18.00 + Cecylia, Józef, Brunon i Wiesław Zygmuntowscy.

ŚRODA 17.01.2024
6.30 + Krystyna Plutowska – popogrzebowa.
8.00 + Teresa Kowalska – int. od Wspólnoty Żywego Różańca.
8.00 + Bogumiła Stanczewska – 1 rocz. śm.
18.00 + Antoni Małecki w rocz. śm.

CZWARTEK 18.01.2024
6.30 + Maria Forma – popogrzebowa.
8.00 + ks. Mirosław Mróz.
8.00 + mąż Stefan Knak – 30 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Zuzanna i Bolesław Suchoccy, brat Bolesław, siostrzeniec Witold oraz zmarli z rodziny.

PIĄTEK 19.01.2024
6.30 + Zygmunt Badulski – popogrzebowa.
8.00 + ks. Mirosław Mróz.
8.00 + Henryk Szczodrowski w dniu imienin oraz dziadkowie Czarneccy, Zarębscy, Szczodrowscy i Garstka.
18.00 + Stanisław-Marek Dombek oraz rodzice i rodzeństwo z rodzin Łatuszyńskich i Dombków.

SOBOTA 20.01.2024
6.30 + Teresa Tusińska – popogrzebowa.
8.00 + Grażyna Korczyńska – 1 rocz. śm., rodzice Helena i Maksymilian Linkner.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla pani Heleny z okazji urodzin.
8.00 + Henryk Kruszyński – popogrzebowa.
18.00 + Elżbieta i Tadeusz Gralla oraz Tomasz Gralla.

III NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2024
6.30 + Urszula Klabun – 5 rocz. śm.
8.00 + Franciszek i Roman Tuńscy oraz Jan Cyniak – z okazji Dnia Dziadka.
9.30 + Anna, Alfons i ich rodzice.
11.00 + rodzice Genowefa – 7 rocz. śm. i Stanisław – 8 rocz. śm. Grzebień.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla pani Ireny Buławy z okazji 90 rocznicy urodzin.
18.00 O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Piotra dla Piotra z okazji 39 rocznicy urodzin.

08.01.2024 – 14.01.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 08.01.2024
6.30 + Anna Kaniecka – popogrzebowa.
8.00 + Jacek Kaniecki – 3 rocz. śm., mąż Edward – 14 rocz. śm., zmarli z rodziny Kanieckich, Laskowskich oraz Krystian Brokowski.
8.00 + Magdalena Jarzębska w miesiąc po śmierci.
18.00 + Marian Pawlus w rocz. śm., Genowefa i Edmund.

WTOREK 09.01.2024
6.30 + Alina Wieczorek – popogrzebowa.
8.00 + brat Edward – o dar nieba.
18.00 + Brygida Mączkowska.

ŚRODA 10.01.2024
6.30 + Roman Ziółkowski – popogrzebowa.
8.00 + Waldemar Szymerowski – 1 rocz. śm.
8.00 + Marian Kempiński – popogrzebowa.
18.00 + Jerzy Lewandowski.

CZWARTEK 11.01.2024
6.30 + Mieczysław Paliński – popogrzebowa.
8.00 + rodzice Anna i Bernard Pancerzyńscy oraz żona Małgorzata Pancerzyńska.
8.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Mieczysława i jego rodziny.|
18.00 + Stanisław Marcińczyk – 17 rocz. śm.

PIĄTEK 12.01.2024
6.30 + Alina Wieczorek – int. od kuzynek Barbary i Teresy z Chojnowa.
8.00 + Stanisław Tober – 5 rocz. śm., rodzice i krewni z obojga stron.
8.00 W intencji Panu Bogu wiadomej.
18.00 + Leontyna, Jan, Franciszek, Edward, Adam,Stanisław Kukurowscy oraz dziadkowie z obojga stron.

SOBOTA 13.01.2024
6.30 + Grzegorz Borkowski – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marianny Gębali z okazji 75 rocznicy urodzin.
8.00 + Alina Wieczorek – int. od siostry Teresy.
18.00 + mąż Józef Iwaniszyn – 3 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron, dziadkowie i rodzeństwo.

II NIEDZIELA ZWYKŁA 14.01.2024
6.30 + Zofia Jasieniecka – popogrzebowa
8.00 + Jan Szulc – 3 rocz. śm. i zmarli z rodziny Szulc i Wieczorkowskich
9.30 + rodzice Władysława, Feliks i brat Tadeusz Tomaszewscy oraz dziadkowie: Franciszka i Antoni, Wiktoria i Jan.
11.00 + Jakub Cyglicki – 5 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
12.15 SUMA – za Parafian.
18.00 + Józefa – 25 rocz. śm. i Andrzej Zarzeczni i zmarli z rodziny.

01.01.2024 – 07.01.2024 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI
8.00 + Leokadia i Władysław oraz rodzice Lampert i Załęscy.
9.30 + Jerzy Fortuna – 2 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
11.00 + Julianna, Urszula i Stanisław Sławatyccy.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Magdaleny z okazji urodzin i dla jej rodziny.
18.00 + Mieczysław Rosiński – 63 rocz. śm., rodzice i rodzeństwo z obu stron.

WTOREK 02.01.2024
6.30 + Stefan Stroński – popogrzebowa.
8.00 + Lech Bas – 1 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
8.00 Za Parafian.
18.00 + Lech Bartniczak – 19 rocz. śm. oraz Anna i Damian Gonia.

ŚRODA 03.01.2024
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla rodziny Czarneckich.
8.00 O rozeznanie drogi życiowej dla syna Mariusza, uleczenie z choroby alkoholowej Ryszarda i Andrzeja.
18.00 + Janina i Ignacy Ciesielscy, mąż Edwin Gadziński, brat i bratowa Ciesielscy oraz Alfred Sobolewski.

CZWARTEK 04.01.2024
6.30 + Danuta Rolewicz – popogrzebowa.
8.00 + Krzysztof – 23 rocz. śm., Oliwier – 11 rocz. śm., Stefan Kowalski i rodzice z obojga stron.
8.00 + Krzysztof Malinowski.
18.00 + Wiesław Kutnik.

PIĄTEK 05.01.2024
6.30 + Włodzimierz Czarnecki – popogrzebowa.
8.00 + Celina Kupczyk – 1 rocz. śm.
8.00 + Regina i Julian Wojciechowscy i brat Roman.
18.00 + Feliks Rapa – 52 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Rapa, Bloch, Oleksiak, Mierzwa, Mucha i Polak.

SOBOTA 06.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI
6.30 + Urszula Kaczorek – popogrzebowa.
8.00 + Zenon Piekut – 3 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
9.30 + Rosemarie Rąbalska – 6 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Wodt i Rąbalskich.
11.00 + Bronisława i Sylwester Wilkosz i zmarli z rodziny.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + mąż Andrzej – 20 rocz. śm., rodzice, rodzeństwo z obu stron oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego dla Danieli w 72 rocz. urodzin i dzieci z rodzinami.
18.00 + Piotr Fojucik – 1 rocz. śm.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 07.01.2024
6.30 Za Parafian.
8.00 + Barbara Ribczinska – 15 rocz. śm.
9.30 Za posługę duszpasterską Kapłanów naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla księdza proboszcza i księży wikariuszy.
11.00 + Kazimierz Nikołajew i zmarli z rodziny.
12.15 SUMA + Józef Nawrocki – 3 rocz. śm.
12.15 + Urszula Palińska – 1 rocz. śm.
18.00 + Robert Abram, jego rodzice i siostra Elżbieta.

25.12.2023 – 31.12.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 25.12.2023 – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
8.00 + Jadwiga Siwiak w dniu urodzin oraz zmarli z rodziny Siwiak i Gajdowskich.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji 60 rocznicy ślubu Ireny i Tadeusza oraz dla dzieci, wnuków i prawnuków.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji 40 rocznicy ślubu Ewy i Krzysztofa Oleksak oraz dla rodziny.
11.00 + mąż Władysław Górski, brat Marian Murawski oraz rodzice z obojga stron.
12.15 + Henryk Górski i rodzice z obojga stron.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla rodzin: Sowińskich i Rachańskich.

WTOREK 26.12.2023 – II Dzień Świąt Bożego Narodzenia – ŚW. SZCZEPANA MĘCZENNIKA
6.30 + Robert Niklas.
8.00 + Jerzy Kuczorski w dniu urodzin i zmarli z rodziny.
9.30 + Halina Mazur z okazji urodzin, Leonard Mazur i Maria Kurkowska.
11.00 + Wieczysław Szumowski – 28 rocz. śm., zmarli z rodziny Szumowskich, Żyłowskich, Grajewskich, Szarafińskich i Rolińskich.
12.15 + Febronia-Joanna Kubic – 7 rocz. śm.
18.00 + Robert Abram, rodzice i siostra Elżbieta Czarnecka.

ŚRODA 27.12.202
6.30 + Ryszard i Grażyna Kubiccy – 4 rocz. śm., Halina, Stanisław i Krzysztof Hromiak, rodzice z obu stron, Waleria i Lech Kubiccy i zmarli z rodziny Kostkowskich.
8.00 + Urszula Groszewska oraz dziadkowie.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla rodziny Tarnowskich.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca:
O Boże błogosławieństwo, opiekę Królowej Różańca Świętego dla Kapłanów naszej parafii w Nowym Roku oraz o większe zaangażowanie się Parafian we wspólnocie Kościoła.

CZWARTEK 28.12.2023
6.30 + Ewa Mochalska – popogrzebowa.
8.00 + Olga Priec w rocz. śm., Zofia i Henryk Lewandowscy w rocz. śm., ich córka i zięć oraz Franciszek i Waleria Karbowscy w rocz. śm. i ich zięć.
8.00 + Jan Dąbrowski, rodzice z obojga stron, Barbara i Eugeniusz Czarnobajew.
18.00 + Franciszek Tuński – 5 rocz. śm.

PIĄTEK 29.12.2023
6.30 + Józef Bednarski – 3 rocz. śm.
8.00 + Edmund Tymiński – 11 rocz. śm.
8.00 + Helena Bułgajewska – 1 rocz. śm.
18.00 + Zygmunt Wroniecki – 2 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Wronieckich i Bożykowskich.

SOBOTA 30.12.2023
6.30 + Marian Piwowarczyk – popogrzebowa.
8.00 + Piotr Miąsko – 6 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Otolskich.
8.00 + Janina Nowakowska – 6 rocz. śm.
18.00 + Kazimierz Kozłowski – 30 rocz. śm.

NIEDZIELA ŚW. RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa – 31.12.2023
6.30 + Rafał Szwaracki – 2 rocz. śm. oraz Irena i Antoni Szwaraccy.
8.00 + Jerzy w rocz. śm., Łucja, Maksymilian i Alicja Buczkowscy.
9.30 + Władysław Łaszewski w rocz. śm.
11.00 + Bogdan Maliszewski – 10 rocz. śm. oraz Józef i Antonina Zysk.
12.15 SUMA + Christa Kumińska – 14 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron i wnuk Dominik Hennig – 20 rocz. śm.
12.15 + Wojciech Filiński – 1 rocz. śm.
18.00
W intencji pielgrzymów, gospodarzy i dobroczyńców pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego w 16 rocz. urodzin Aleksandra przez wstawiennictwo św. Stanisława Papczyńskiego.

18.12.2023 – 24.12.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 18.12.2023
6.30 + Helena i Jan.
8.00 + ks. Mirosław Mróz.
8.00 + Felicja i Willi Sander oraz Alfreda i Brunon Sander.
18.00 + Zofia i Jan – 8 rocz. śm. oraz dziadkowie Bulera i Jaszewscy.

WTOREK 19.12.2023
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jacka z okazji urodzin i jego rodziny.
8.00 + Władysława Jasińska – 19 rocz. śm.
18.00 + Kazimiera Kozak i rodzice z obu stron.
18.00 + mąż Jan Kajzer – 9 rocz. śm., Balbina Kajzer oraz Stanisława i Leon Kanieccy.

ŚRODA 20.12.2023
6.30 + Andrzej Sikorski – popogrzebowa.
8.00 + ks. Mirosław Mróz.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jadwigi z okazji 80 rocznicy urodzin.
18.00 + Krystyna Woźniak – 8 rocz. śm.
18.00 + rodzice Stefan i Michalina, rodzeństwo: Jan, Jadwiga, Kazimierz, Stanisław i Stefan Karaś.

CZWARTEK 21.12.2023
6.30 + Mirosław Wiśniewski – 2 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
8.00 + Romuald Prabucki – popogrzebowa oraz w 80 rocz. urodzin.
8.00 + Daniela Nadolna – popogrzebowa.
18.00 + Konrad Wiśniewski – 29 rocz. śm., rodzice i rodzeństwo oraz Wanda Fojucik w dniu urodzin.

PIĄTEK 22.12.2023
6.30 + Maciej Śliwiński – popogrzebowa.
8.00 + Katarzyna Topolewska w rocz. urodzin i Roman Leśniak w rocz. urodzin.
8.00 + Mama Genowefa – 10 rocz. śm. i Jan Brałkowscy oraz dziadkowie z obojga stron.
18.00 + Andrzej Śmigecki – 10 rocz. śm.

SOBOTA 23.12.2023
6.30 + Waldemar Zaborski – popogrzebowa
8.00 + Łukasz Gapski – 15 rocz. śm.
8.00 + Teresa Maciołek – 8 rocz. śm.
18.00 + Krystyna i Zdzisław Skowrońscy.

IV NIEDZIELA ADWENTU 24.12.2023
6.30 + Katarzyna Manys – popogrzebowa.
8.00 + Zdzisław Skowroński w rocz. śm.
9.30 + Henryk Nałęcz – 3 rocz. śm. oraz Marianna Nałęcz.
11.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Natalii Majorke z okazji 18 rocznicy urodzin – int. Sursum Corda.
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej przez wstawiennictwo św. Charbela dla Karoliny z okazji 42 rocznicy urodzin.

WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.12.2023
22.00 + Stanisław Zarębski – 13 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Zarębskich i Czarneckich.
22.00 + zmarli z rodziny Zembrzuskich, Nowickich i Dylewskich.
24.00 Za Parafian.

24.00 + Robert Abram, rodzice, siostra Elżbieta Czarnecka oraz dziadkowie z obojga stron
24.00 + Andrzej Wąsikowski, ojciec Stefan Wąsikowski oraz babcie i dziadkowie Jaranowscy i Wąsikowscy.

11.12.2023 – 17.12.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 11.12.2023
6.30 + mama Czesława Tarnowska – 5 rocz. śm.
8.00 + Henryk Dechnik i rodzice z obojga stron.
8.00 O zdrowie dla Lucyny.
18.00 + rodzice Teresa i Wacław Konopaccy, Renata i Zygmunt Kubaccy, Urszula i Marian Arabas.
18.00 + Jadwiga Ciżmowska.

WTOREK 12.12.2023
6.30 + Jerzy Majewski – popogrzebowa.
8.00 + Marian Stempski – popogrzebowa.
18.00 + Jan i Aleksander Wójcik i Stanisław Rodzeń.
18.00 + Leszek Wyczyński – 2 rocz. śm.

ŚRODA 13.12.2023
6.30 + Kazimierz Ziuziakowski – popogrzebowa.
8.00 + Jerzy Lewandowski – popogrzebowa.
18.00 Podziękowanie Matce Bożej Nieustającej Pomocy za opiekę i otrzymane łaski, z prośbą o światło Ducha Świętego dla Elżbiety.
18.00 + Marta Furmańska w rocz. śmierci.

CZWARTEK 14.12.2023
6.30 + Danuta Możdżyńska – popogrzebowa.
8.00 + Kazimierz Macierzyński – 15 rocz. śm. i Janina Rosińska – 6 rocz. śm.
18.00
Grupa Modlitwy św. O. Pio – 15-lecie istnienia.
18.00 + Michał, Barbara i Regina Sasak.
18.00 O zdrowie dla Barbary i błogosławieństwo Boże za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

PIĄTEK 15.12.2023
6.30 + Urszula Bilska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Arlety z okazji urodzin – int. od Grupy Modlitewnej Kościoła Domowego.

8.00 + Urszula Kaczorowska, Marian Libera.
18.00 + rodzice Władysława i Bolesław, Witold, Barbara i zmarli z rodziny Lampert, Sobol, Kurzyńskich, Rumińskich i Załęskich.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego na egzaminy maturalne dla Bartosza i z okazji 18 rocznicy urodzin.

SOBOTA 16.12.2023
6.30 + Anna Gross w rocznicę śmierci oraz Irena Gross.
8.00 + Barbara, Roman i Karolina Behrendt, Marianna, Edmund, Tomasz i Kazimierz Słupscy, Agnieszka i Franciszek Bojanowscy.
18.00 + Teresa Sadowska – 2 rocz. śm.
18.00 + Franciszek Halik, syn Grzegorz i rodzice z obojga stron.

III NIEDZIELA ADWENTU 17.12.2023
6.30 + Marek.
8.00 + Bronisław, Antonina, Eugeniusz, Anna i Stanisław Witul.
9.30 + Zenon Niezgoda.
11.00 + rodzice Mieczysława i Józef Skowrońscy oraz zmarli z rodziny.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Piotr Susmarski – 1 rocz. śm.

18.00 W intencji pielgrzymów, ofiarodawców, darczyńców i usługodawców Pieszej Pielgrzymki z Grudziadza na Jasną Górę.
18.00 + Weronika i Franciszek Suchojad, Maria Fortuna, Izydora i Julian Michałuszko, brat Ryszard oraz dziadkowie z obojga stron.

04.12.2023 – 10.12.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 04.12.2023
6.30 + Marek Nowakowski – popogrzebowa.
8.00 + Stefania Bartoszewska w m-c po pogrzebie – int. od sąsiadów.
8.00 Z podziękowaniem Panu Bogu za ocalenie życia męża.
18.00 O zdrowie i szczęśliwą operację dla męża Leszka.
18.00 + rodzice Marianna i Jan Kubiak.
18.00 + rodzice Genowefa i Stanisław Grzebień, wujek – O. Jezuita Ludwik Grzebień.

WTOREK 05.12.2023
6.30 + Marian Gościnny – popogrzebowa.
8.00 + Stefania Bartoszewska – int. od Wspólnoty Żywego Różańca.
18.00 + Teresa Langowska – 2 rocz. śm., Wanda i Ludwik Ładzik i Kazimierz Ładzik.
18.00 + Ryszard i Ewa Fylcek.

ŚRODA 06.12.2023
6.30 + Stefania Bartoszewska – popogrzebowa.
8.00 + Irena i Kazimierz Reszkowscy oraz zmarli z rodziny.
8.00 + Lucyna Musińska – popogrzebowa.
18.00 + Kazimierz Bronka w rocznicę urodzin.
18.00 + mąż Stanisław Sala – 3 rocz. śm. oraz rodzice Sala i Rożeńscy.

CZWARTEK 07.12.2023
6.30 + Rajmund Łojewski – popogrzebowa.
8.00 + Genowefa Krefta.
8.00 + żona Klara Lewicka, syn Rafał, Łucja i Konrad, synowie Henryk i Andrzej Grajkowscy.
18.00 O zdrowie duszy i ciała i Boże błogosławieństwo dla Michała za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
18.00 + Marek Dulkowski – 2 rocz. śm. i Dorota Magalska – 2 rocz. śm.

PIĄTEK 08.12.2023
6.30 + Ireneusz Bejger – 11 rocz. śm.
8.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi Niepokalanej dla O. Grzegorza Skickiego.
18.00 + Józef Nawrocki.
18.00 + Dawid Gajewski – 4 rocz. śm.

SOBOTA 09.12.2023
6.30 + Franciszka i Jan, Monika i Alojzy oraz O. Tytus w urodziny.
8.00 + Halina Połom – 15 rocz. śm., Irena, Edmund, Wanda i Leon.
8.00 + Jerzy Lewandowski – int. od rodziny Janiec.
18.00 O szczęśliwe rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla Zuzanny i Weroniki i wszelkie łaski w życiu ich i rodziców, za wstawiennictwem św. siostry Faustyny.
18.00 + mąż Krzysztof – 23 rocz. śm., rodzice: Eugenia i Marian oraz dziadkowie z obojga stron.

II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2023
6.30 + Daniela Helmin – 2 rocz. śm. oraz Eugeniusz Helmin.
8.00 + Rajmund Zielaskiewicz w dniu urodzin.
9.30 + Jerzy Nessel oraz Krystyna i Marian Szczapińscy.
11.00 + Bernard Pik, Helena Raczyńska, krewni, dziadkowie oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Grzegorz, Marek i Teresa oraz Ryszard. 18.00 + Albin Kufel – 3 rocz. śm.

27.11.2023 – 03.12.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 27.11.2023
6.30 + Grażyna Pawska – popogrzebowa.
8.00 + Maksymilian w rocz. śm., Łucja, Alicja i Jerzy Buczkowscy.
8.00 + rodzice: Józefa i Franciszek Socha, zmarłe rodzeństwo z obojga stron i mąż Ryszard Gaszek.
18.00 + Stanisława Skorupka – 3 rocz. śm.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (25).

WTOREK 28.11.2023
6.30 W pewnej intencji.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (26).
8.00 + Leszek Kaligowski – 1 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
18.00 + Wanda i Bolesław Reich, Maria i Kazimierz Lewandowscy oraz zmarli z obojga stron.
18.00 + mąż Ryszard, Andrzej i Elżbieta, Marcin i Stefania Cegłowscy.

ŚRODA 29.11.2023
6.30 + Roman Rak – popogrzebowa.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (27).
8.00 O szczęśliwą operację dla Janiny, uzdrowienie z uzależnienia dla Maksyma, zdrowie dla Henryka, dzieci i wnuków.
18.00
Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: O przeżywanie adwentu i czasu świątecznego w postawie wewnętrznej czujności i otwartości na przychodzącego Boga i bliźnich.
18.00 + Alwina Kanert w rocz. śm., mąż Franciszek, córki Małgorzata, Elżbieta, Teresa i ich mężowie.

CZWARTEK 30.11.2023
6.30 + Irena Wierzbowska – popogrzebowa.
8.00 + Ewa Szczepańska – 3 rocz. śm.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (28).
18.00 + Andrzej Oskroba w dniu imienin i rocz. śm. oraz rodzice: Irena i Florian Oskroba, Genowefa i Kazimierz Nadolscy.
18.00 + Andrzej Śmigecki w dniu imienin i ojciec Jan.

PIĄTEK 01.12.2023
6.30 + Bogumiła Pokwicka – popogrzebowa.
8.00 + Krystyna Flont – int. od rodziny Lidii Jankowskiej z Jabłonowa Pomorskiego.
8.00 + Leonarda i Wacław Beszczyńscy oraz ciocia Helena.
16.30 + Aleksandra Sarnowska i Piotr Riese.
18.00 + Stanisław Percha i rodzice z obojga stron.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (29).

SOBOTA 02.12.2023
6.30 + Mirosław Stosik – popogrzebowa.
8.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dobre wybory w życiu dla Julii.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (30 – ostatnia).
18.00 + rodzice: Antoni i Anna, bracia: Józef, Jerzy i Lech oraz zmarli z rodziny Będziechowskich, córka Małgorzata i zmarli z rodziny Kaźmierczak.
18.00 + Maria Sulecka – 15 rocz. śm.

I NIEDZIELA ADWENTU 03.12.2023
6.30 + Janina Długońska – popogrzebowa.
8.00 + dziadkowie Ślesiccy i Ciechanowicz.
9.30 + Krystyna Jaskólska – 17 rocz. śm. oraz zmarli z obu rodzin.
9.30 + Edward Malendowicz – 11 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny.
11.00 + Janina i Kazimierz Łukomscy.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Genowefa – 17 rocz. śm. i Piotr – 10 rocz. śm. Wrzosek i zmarli z rodziny.
18.00 W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej.

20.11.2023 – 26.11.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 20.11.2023
6.30 + Ojciec Tytus – w 5 miesięcy po śmierci.
8.00 + Ks. Mirosław Mróz.
8.00 + Ryszard Chmielecki i zmarli z rodziny.
18.00 + Ryszard Drzymalski – 37 rocz. śm.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (18).

WTOREK 21.11.2023
6.30 + rodzice: Czesława i Jan oraz zmarli z rodziny Tarnowskich i Sikorskich.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (19).
18.00 + mąż Jan Porożyński – 9 rocz. śm., rodzice i bracia: Franciszek, Bolesław i Leon.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii z okazji urodzin.

ŚRODA 22.11.2023
6.30 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (20).
8.00 + Krzysztof Kamiński – 1 rocz. śm.
8.00 + Marian Leszczyński – 6 rocz. śm.
18.00 + Kazimiera Kozak i rodzice z obu stron.
18.00 + Jan Maciołek w rocznicę urodzin.

CZWARTEK 23.11.2023
6.30 + Zofia Cwiklińska – popogrzebowa.
8.00 + Stanisława i Franciszek Kortas, Mariusz i Zdzisław Bilski.
8.00 + Helena Król – 40 rocz. śm.
18.00 + mąż Mirosław Sikorski – 12 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (21).

PIĄTEK 24.11.2023
6.30 + Maria Grabowska – popogrzebowa.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska. (22)
8.00 + Wanda i Stanisław Wojas.
18.00 + Ewa Kostrzewska – 3 rocz. śm., Edmund Kostrzewski – 7 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Julii Kurminowskiej z okazji 18 rocznicy urodzin.

SOBOTA 25.11.2023
6.30 + Krystyna Kwaśniewska – 3 rocz. śm.
8.00 + Mieczysław Nowakowski – 19 rocz. śm. oraz jego rodzice.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (23).
18.00 + Danuta Skrzyniecka – 5 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Maria Redmann, Regina Monticelli w rocz. śmierci.

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2023
6.30 + Genowefa, Gerard i Franciszek Fabianek.
8.00 + Krystyna i Bodo Jaruszewscy oraz rodzice z obojga stron.
9.30 + Ewa Fałczyńska – 12 rocz. śm. oraz rodzice Helena i Jan.
11.00 + Waldemar Wenskowski – 27 rocz. śm. oraz Halina i Kazimierz Stachowscy.
12.15 SUMA – za Parafian –
Patronalne Święto Akcji Katolickiej i KSM.
16.30 + Marta Łach – 2 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (24).

13.11.2023 – 19.11.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 13.11.2023
6.30 Z podziękowaniem za pomyślną operację Pawła z prośbą o pomyślne kolejne operacje.
8.00 + Jan, Agnieszka i Roman Jazy.
8.00 + Wanda, Paweł i Piotr Szafryna oraz zmarli z rodziny.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla męża Stanisława z okazji imienin.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (11).

WTOREK 14.11.2023
6.30 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (12).
8.00 + Teresa Mikuła w 5 rocz. śm.
18.00 + rodzice Agnieszka i Jan oraz brat Jerzy.
18.00 + Jadwiga i Franciszek Kruszyńscy oraz ich zmarli synowie: Ryszard, Franciszek i Edmund.

ŚRODA 15.11.2023
6.30 + Anna Porębska w 45 rocz. śm. oraz Jadwiga i Henryk.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (13).
8.00 + Gabriela Nowalińska w miesiąc po śmierci – int. od przyjaciółki Teresy.
18.00 + Karolina Behrendt w 9 rocz. śm.
18.00 + Jadwiga, Kazimierz, Edward, Wiktor i Bronisława Jelińscy, Bronisław, Helena, Edward i Bronisław Szreder oraz Agnieszka Borkowska.

CZWARTEK 16.11.2023
6.30 + mąż Zdzisław w 3 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
8.00 + rodzice: Zofia i Jan Rosińscy, brat Jerzy i zięć Mariusz.
8.00 + Eliza Świetlik w rocznicę urodzin.

17.00 Msza święta Grupy Modlitwy O. Pio.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (14).
18.00 + Krystyna Bracka w 10 rocz. śm. oraz Wojciech Bracki w 3 rocz. śm.

PIĄTEK 17.11.2023
6.30 + Leszek Czerwiński – popogrzebowa.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (15).
8.00 + Aleksander Wójcik w rocznicę śmierci oraz Stanisław Rodzeń.
18.00 + Franciszek w 9 rocz. śm. i Halina Podlascy.
18.00 + Jacek Umiński w 4 rocz. śm.
18.00 + Zygmunt w rocznicę urodzin.

SOBOTA 18.11.2023
6.30 + Mirosław Szudra – popogrzebowa.
8.00 + Stanisław Zarębski w dniu urodzin oraz zmarli z rodziny Zarębskich i Czarneckich.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (16).
8.00 + ks. kanonik Roman Bruski w miesiąc po pogrzebie.

10.00 Kongregacja dekanalna: Msza św. z udziałem wszystkich kapłanów naszego dekanatu w intencji zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszym dekanacie oraz o dar pokoju.
18.00 + Dariusz Angowski w 10 rocz. śm., Henryk Angowski oraz rodzice z obu stron i rodzeństwo.
18.00 + Jadwiga, Kazimierz, Edward, Wiktor i Bronisława Jelińscy, Bronisław, Helena, Edward i Bronisław Szreder.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.11.2023
6.30 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (17).
8.00 + rodzice, brat i bratowa Piłat i zmarli z obojga stron oraz rodzice, brat i bratowa Witkowscy i zmarli z obojga stron.
9.30 + Wanda Winter w 15 rocz. śm. oraz rodzice i rodzeństwo.
11.00 + Elżbieta w 4 rocz. śm. i Henryk Osińscy, rodzice Kondraccy i Osińscy.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
12.15 + Jarosława Kurminowska w 34 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
16.30 + Robert Abram, rodzice i siostra Elżbieta.
18.00 + Zdzisława Panowicz w 20 rocz. śm. oraz rodzice Maria i Józef Dutkiewicz.

06.11.2023 – 12.11.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 06.11.2023
6.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mieczysławy.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (4).
8.00 + syn Mariusz i mąż Zdzisław Bilscy, zmarli z rodziny Kortasów, Bilskich, Ligasów i Jałowiczor.
18.00 + Franciszka i Piotr oraz rodzeństwo.
18.00 + rodzice: Krystyna i Mieczysław Wysoccy, Kunegunda i Alfons Pokojscy oraz dziadkowie z obu stron.

WTOREK 07.11.2023
6.30 + Zbigniew Grabowski – popogrzebowa.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (5).
18.00 + Maria, Zofia i Benedykt Ostrowscy.
18.00 + Cecylia, Bronisław, Czesław i Wojciech Lotkowscy oraz zmarli z rodziny.

18.00 W rocznicę pierwszych urodzin dla Stasia o zdrowie, siły i potrzebne łaski dla Niego i Jego rodziców w czasie choroby.

ŚRODA 08.11.2023
6.30 + Agnieszka Frączak – popogrzebowa.
8.00 + Stefan Zalewski (24 r. śm).
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (6).
18.00 + Henryka i Zygmunt Mrozek oraz zmarli z rodziny Kowalskich.
18.00 Dziękczynno-błagalna w intencji wnuczki Natalii (z okazji urodzin) oraz jej męża, syna i rodziny.

CZWARTEK 09.11.2023
6.30 + Mirosław Zastempowski – popogrzebowa.
8.00 + Romana Szczepańska (14 r. śm.).
8.00 + Mariusz i Zdzisław Bilscy.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (7).
18.00 + Kazimierz Bytner (14 r. śm.), rodzice z obojga stron: Irena i Stanisław, Maria i Mieczysław oraz Bartłomiej.

PIĄTEK 10.11.2023
6.30 + Zofia Szmidt – popogrzebowa.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (8).
8.00 + Danuta Klein (2 r. śm.) oraz zmarli z rodziny Klein.
18.00 + Krystyna Wielichowska (1 r. śm.) oraz Zenon Wielichowski.
18.00 + Gertruda, Halina i Bernard Zapałowscy, Janina i Henryk Jakubiak, Stanisława i Bolesław Przeraccy oraz Henryk i Zenobia Krzewińscy.
18.00 + Kazimierz Kaliszewski (15 r. śm.) oraz rodzice z obojga stron.

SOBOTA 11.11.2023
6.30 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (9).
8.00 + syn Romuald Ciechanowicz (35 r. śm.).
10.00
Za Ojczyznę.
10.00 + Zygmunt (46 r. śm.) i Eufemia Liczkowscy.
18.00 + Zenon Wszołek (18 r. śm.) oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Maria Miśkowicz (3 r. śm.) oraz rodzice.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12.11.2023
6.30 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (10).
8.00 + Marcin i Stanisław Korol, rodzice Deptuła oraz szwagier Marian Lewandowski.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Gabrieli i Andrzeja w 40 rocznicę ślubu.
11.00 + Leon Ziętarski (6 r. śm.).
12.15 SUMA + Edward Murawski (22 r. śm.) oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
16.30 + komandor Jacek Miksa (12 r. śm.), Hubert Stefański (11 r. śm.) oraz zmarli z rodziny Stefańskich.
18.00 Za Parafian.

30.10.2023 – 05.11.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 30.10.2023
6.30 + Irena Buczkowska – od rodzeństwa Kosnowskich.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (30 – ostatnia).
8.00
Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla seniorów z Katolickiego Klubu Seniora – int. od Klubu Seniora.
18.00 + Anna, Stanisław, Tadeusz, Halina, Eugeniusz Znanieccy, Amalia, Paulina Dembowskie, Stefania i Zygmunt Bona.
18.00 + zmarli z rodziny Weręgowskich.

WTOREK 31.10.2023
6.30 + Jerzy Bałtrukowicz – 4 rocz. śm.
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jarosława z okazji urodzin i dla rodziny.
18.00 + Gertruda w 14 rocz. śmierci i Jerzy Pszeniczni.
18.00 + dziadkowie Chmurzyńscy i Budziłło oraz zmarli z obu rodzin.
18.00 + Teresa Kaszuba – 19 rocz. śm., mama Jadwiga i teściowa Janina.

ŚRODA 01.11.2023 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
6.30 + Tadeusz Szalony – 9 rocz. śm, i Edmund Łosowski – 20 rocz. śm.
8.00 + Franciszek Tuński z okazji urodzin.
8.00 + Ks. Sławomir Skicki, rodzice: Helena i Bronisław Wiśniewscy, Zofia i Jan Skiccy, zmarli bracia i bratowe z obojga stron, szwagier Adam i krewni z obu rodzin.
10.00 + Józef Kowalski – 3 rocz. śm., Daniela Kowalska i zmarli z rodziny.
12.00 + rodzice Porażyńscy, Molenda, Pokrzywniccy.
18.00 + Irena Pinuszewska, zmarli z rodziny Pinuszewskich i Pawłowskich.

CZWARTEK 02.11.2023 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
6.30 + Anna Lipertowicz – 1 rocz. śm.
8.00 + mąż Andrzej, rodzice z obojga stron i siostra Lucyna Lach.
8.00 + Felicja Bałtrukowicz – 3 rocz. śm.
10.00 + Zygmunt Wilkosz oraz zmarli z rodziny Saderskich i Wilkoszów.
10.00 + Teresa i Bernard Pacholec i Tadeusz Klim.
18.00 W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej.
18.00 + Jadwiga Stellmacher-Rudzińska – 1 rocz. śm.

PIĄTEK 03.11.2023
6.30 + Edward Przybył, zmarli z rodzin: Przybył, Szwejkowskich, Aleksandrowicz, Winiarskich, Mućków i Romuald Jolkowski.
8.00 + mąż Paweł, synowie: Tadeusz i Zdzisław, rodzice z obojga stron, Bronisława i German, siostra Halina i jej mąż Franciszek, brat Henryk i jego żona Elżbieta.
8.00 + Irena Buczkowska – popogrzebowa.
18.00 + Mieczysław Murawski.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (1).

SOBOTA 04.11.2023
6.30 + Gabriela Zasuń – popogrzebowa.
8.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (2).
8.00 + Zenobia i Henryk Krzewińscy, córka Beata, teściowie: Edward i Łucja Jurczyk, Maria Kaznowska.
18.00 + Teresa i Józef Pęk, Paweł i Kazimiera Kocieniewscy oraz Tomasz Gabriel.
18.00 + zmarli z rodziny Szulc i Rachut.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.2023
6.30 + Apolonia, Jan, Jerzy i Felicja Bałtrukowicz – o Boże miłosierdzie i radość wieczną.
8.00 + Władysław Palacz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
9.30 + Konrad i Roman Fiszer.
11.00 + Eugeniusz Filipowski – 7 rocz. śm.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Paulina Depta – 2 rocz. śm.
18.00 + Mieczysława Nawrocka – gregoriańska (3).

23.10.2023 – 29.10.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 23.10.2023
6.30 + Krystyna Flont – popogrzebowa.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (23).
8.00 + rodzice Jan i Franciszka Opateccy.
18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Wioletty – int. od koleżanek i kolegów z pracy.
18.00 + Henryk Czaplicki – 2 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Gerard Ribczinski – 12 rocz. śm.

WTOREK 24.10.2023
6.30 + Lech Szulga – popogrzebowa.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (24).
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Władysława Dudzińskich oraz dla całej rodziny.
18.00 + Kazimiera Kozak i rodzice z obojga stron.
18.00 + Małgorzata i Telesfor Żyłowscy, Helena i Ignacy Grajewscy, Stanisław Szumowski i zmarli z rodziny.

ŚRODA 25.10.2023
6.30 + Ryszard Paczkowski w dniu urodzin.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (25).
8.00 + Jerzy Wiśniewski, rodzice: Klara i Jan Kotwiccy.
18.00
Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: + zmarli ze Wspólnoty Żywego Różańca, zmarli kapłani posługujący w naszej parafii i wywodzący się z naszej parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 + Kazimiera – 55 rocz. śm.

CZWARTEK 26.10.2023
6.30 + syn Stanisław Borkowski – 13 rocz. śm., Aleksander Borkowski, Stanisława Borkowska i dziadkowie z obojga stron.
8.00 Z prośbą o opiekę Matki Bożej, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego dla kapłanów naszej parafii, diakona Dawida i przygotowujących się do kapłaństwa – int. od Margaretek.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (26).
18.00 + ks. kanonik Jerzy Sobota.
18.00 + mąż Tadeusz Jabłoński, jego rodzice i rodzeństwo
(rezerwacja).

PIĄTEK 27.10.2023
6.30 + Wincenty Wiśniewski w rocz. śm. oraz Stefan Wiśniewski.
8.00 + Regina i Stanisław Czerniej oraz dziadkowie z obojga stron.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (27).
18.00 + Gertruda, Wincenty i Henryk Nowaczyk oraz Przemysław Lisiecki.
18.00 + Marianna i Jan Nartowscy.
18.00 + Kazimierz Bochiński, zmarli z rodziny Bochińskich, Grabowskich, Czajkowskich, Maj, Rudnickich, Soboń, Rumińskich, Jarosław Zając, krewni i znajomi, księża, którzy posługiwali w parafii, którzy oddali życie za ojczyznę, koleżanki: Irena i Krystyna z mężami i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA 28.10.2023
6.30 + mąż Tadeusz oraz rodzice Jabłońscy.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (28).
8.00 + Helena – 6 rocz. śm. i Czesław Wojnowscy.
18.00 + Marek Betker – 19 rocz. śm., jego rodzice: Helena i Bronisław.
18.00 + Fryda Lipecka i Leszek Klabun.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA Rocznica poświęcenia Kościoła 29.10.2023
6.30 + Małgorzata Kopczyk – 1 rocz. śm.
8.00 + Ryszard Wojtera – 9 rocz. śm.
9.30 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (29).
11.00 + Paweł Furmański w rocz. śm. oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 + Kazimierz Kozłowski – 2 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
16.30 + córka Honorata Załoga – 26 rocz. śm., Arkadiusz Niechciał, Stanisław Bartosiewicz – 3 rocz. śm., teściowie: Jadwiga i Tadeusz Załoga oraz dziadkowie Olszak.
18.00 + Krzysztof Fojucik w dniu urodzin.

16.10.2023 – 22.10.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 16.10.2023
6.30 + mąż Józef, rodzice z obojga stron, bracia: Jan, Edmund i bratowa Łucja oraz Marek i Elżbieta i dusze w czyśćcu cierpiące.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (16).
18.00 + Henryka Kulaszewska.
18.00 + Teresa i Jan Maciołek.

WTOREK 17.10.2023
6.30 + Irena Buczkowska – int. od Wspólnoty Żywego Różańca.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (17).
18.00 + Bogusław Grabowski – int. od siostry z rodziną.
18.00 + Teresa Rutkowska – 2 rocz. śm. – int. od syna Dariusza.

ŚRODA 18.10.2023
6.30 + ks. Mirosław Mróz.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (18).
8.00 + Tadeusz Wojciechowski – 2 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Krystyna Skowrońska z okazji urodzin.

CZWARTEK 19.10.2023
6.30 + Ks. Mirosław Mróz.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (19).
8.00 + Przemysław Malicki.
18.00 + Adam Surma – 2 rocz. śm.
18.00 + Mąż Stefan Kozikowski – 5 rocz. śm.

PIĄTEK 20.10.2023
6.30 + Ojciec Tytus – w 4 m-ce po śmierci.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (20).
8.00 Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej za obronę pracy magisterskiej przez Marcina – int. od dziadka Leszka.
18.00 + Helena i Bronisław Ziętarscy, dziadkowie z obojga stron, Emilia i Maksymilian Brzezińscy.
18.00 + Irena i Kazimierz Reszkowscy oraz zmarli z rodziny.

SOBOTA 21.10.2023
6.30 + Jadwiga Zakrzewska – popogrzebowa.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (21).
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wandy i Kazimierza Suchojad z okazji 50 rocznicy ślubu.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Zuzanny Jarnickiej z okazji 18 rocznicy urodzin – int. od Zespołu.
18.00 + Elżbieta i Tadeusz Gralla.
18.00 + rodzice Magdalena i Michał oraz rodzeństwo.

XXIX NIEDZIELAZWYKŁA 22.10.2023
6.30 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (22).
8.00 + rodzice Wanda i Franciszek, bracia Franciszek i Jan, bratowa Irena Litwic, siostra Maria Litwic-Waruszewska i jej mąż Edmund.
9.30 + dziadkowie Leokadia i Ignacy Ziółkowscy i Antonina i Stanisław Mazur.
11.00 + rodzice Teresa i Wiktor Kukla oraz dziadkowie Drzazga.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii i Zdzisława Wojtczak z okazji 52 rocznicy małżeństwa.
16.30 + Stanisław Durka, córka Bożena, rodzice Zaskalscy oraz rodzeństwo.
18.00 + Maria i Józef Szatkowscy.

09.10.2023 – 15.10.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 09.10.2023
6.30 + Stanisława Kaszubowska – popogrzebowa.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (9).
18.00 + Irena i Kazimierz Osiccy w rocz. śm. oraz brat Michał – 25 rocz. śm.
18.00 + Waleria i Franciszek Rykaczewscy, Maria i Oktawiusz Pawłowscy oraz zmarli z obu rodzin.

WTOREK 10.10.2023
6.30 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (10).
8.00 + Michał, Barbara, Regina Sasak i Aleksander Wójcik.
18.00 + Wilhelmina Chmielewska – 15 rocz. śm.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Eweliny i Wojciecha Drabik w 3 rocznicę ślubu.

ŚRODA 11.10.2023
6.30 + Mieczysław Bogdański – popogrzebowa.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (11).
8.00 + Urszula Groszewska – 1 rocz. śm.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy i Jacka Kruszyńskich w rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci: Magdaleny i Joanny.
18.00 + Bernard Krzemiński, rodzice, dziadkowie i chrzestni z obojga stron.

CZWARTEK 12.10.2023
6.30 + Adam Piotrowski – popogrzebowa
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (12).
8.00 O miłosierdzie Boże dla Polski i światło Ducha Świętego dla głosujących w wyborach do Parlamentu.
18.00 + Włodzimierz Roszczynialski.
18.00 + Stefan Wąsikowski, syn Andrzej, babcie i dziadkowie Jaranowscy i Wąsikowscy.

PIĄTEK 13.10.2023
6.30 + rodzice: Leokadia i Adam Rytkowscy, Franciszka i Józef Szulc oraz ojciec Bronisław Paliwoda.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (13).
8.00 + Wojciech Gębka – 29 rocz. śm., Paulina Gębka, rodzice, rodzeństwo i krewni z obu stron.
18.00 + Katarzyna Topolewska – 3 rocz. śm.
18.00 + Helena Konefał – 24 rocz. śm., rodzice i krewni z obojga stron.

SOBOTA 14.10.2023
6.30 + Leon Ciżmowski – popogrzebowa.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (14).
8.00 + Helga Zawadzka w rocz. urodzin, mąż Leszek oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Czesław Teszka, rodzice i rodzeństwo.
18.00 + Zygmunt Chmurzyński – 22 rocz. śm.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.10.2023
6.30 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (15).
8.00 + Jan Latopolski – 1 rocz. śm.
9.30 + Arkadiusz, Jan, Lucjan, siostra Halina, rodzice i dziadkowie z obojga stron
11.00 + Bronisława Murawska – 37 rocz. śm.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).

12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny i Macieja z okazji 18 rocznicy ślubu oraz ich córek: Dominiki i Weroniki.
16.30 + Helena – 19 rocz. śm. i Stanisław Miksza, dziadkowie z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 + Jadwiga Siwiak w dniu imienin oraz zmarli z rodziny Siwiak i Gajdowskich.

02.10.2023 – 08.10.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 02.10.2023
6.30 + Eugenia Macierzyńska z okazji urodzin.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (2).
8.00 O zdrowie, szczęśliwy przebieg operacji i dobre ręce lekarza dla Filipa Jakubczak.
18.00 + Jan Bartnicki w dniu urodzin oraz Szymon Szczepański.
18.00 + Anna i Jan Leśniccy.

WTOREK 03.10.2023
6.30 O dar otwartego serca i rozumienia grzechów, Boży ład w rodzinie oraz dar nieba dla + Władysławy i Bolesława Lampert.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (3).
18.00 + Irena i Bolesław Dąbkiewicz, Marta i Jan Nowaccy, Henryk Nowacki oraz zm. z rodzin z obojga stron.
18.00 + Teresa Pacholec w dniu imienin, Bernard Pacholec i Tadeusz Klim.

ŚRODA 04.10.2023
6.30 + Gabriela Bąk – 11 rocz. oraz zmarli z rodziny Bąków i Dąbrowskich.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (4).
8.00 + Felicja – 20 rocz. śm.
18.00 + Maria i Bronisław Wardalińscy, Marianna i Józef Ośka, Teresa i Elżbieta, Jadwiga i Stanisław oraz dziadkowie z obojga stron.
18.00 + Kazimierz Jaworski – 10 rocz. śm., rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

CZWARTEK 05.10.2023
6.30 + Łukasz Zamłyński – popogrzebowa.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (5).
8.00 O zdrowie dla córki Wioletty Rogowskiej.
18.00 + Franciszek Stachowicz – 9 rocz. śm., rodzice i krewni z obojga stron.
18.00 + Rafał Ciesielski – 41 rocz. śm.

PIĄTEK 06.10.2023
6.30 + Mariusz Bilski, zmarli z rodziny Kortas, Mogiłka, Bilskich i Mitręga.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (6).
16.30 + Zuzanna Lipińska – int. od siostry Danuty z rodziną.
18.00 + Maria Stypińska – 5 rocz. śm., zmarli z rodziny Stypińskich i Zdziebłowskich.
18.00 + Leokadia i Stefan Krymscy oraz zmarli z rodziny.

SOBOTA 07.10.2023 – WIZYTACJA BISKUPIA
6.30 + Alfred Jendruszewski – popogrzebowa
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (7).
10.00
Msza św. na rozpoczęcie wizytacji biskupiej w naszej parafii z obrzędem poświęcenia krzyża misyjnego.
18.30
Msza św. na zakończenie wizytacji z obrzędem udzielenia Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.
18.30 + Wojciech Misterka – 1 rocz. śm. oraz rodzice Maria i Józef oraz brat Piotr.
18.30 + Henryka Szrejder – 19 rocz. śm., Zygmunt i zmarli z obojga stron.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.10.2023
6.30 + Gertruda Niedzielska – popogrzebowa.
8.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (8).
9.30 + Władysława, Feliks, Tadeusz Tomaszewscy oraz dziadkowie z obojga stron.
11.00 + Edyta Mordawska – 1 rocz. śm. i Celina Senkbeil – 4 rocz. śm.
11.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Alicji z okazji 13 urodzin.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Robert Abram, rodzice i siostra Elżbieta.
18.00 + Jadwiga – 34 rocz. śm. i Jerzy – 33 rocz. śm Szenwald oraz rodzice z obojga stron.

25.09.2023 – 01.10.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 25.09.2023
6.30 + Henryk Jan Wiśniewski.
8.00 + Grzegorz Leśniewski – 11 rocz. śm. oraz rodzice: Zofia i Zygmunt Leśniewscy.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (25).
18.00 + Krystyna i Kazimierz Rożeńscy, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

WTOREK 26.09.2023
6.30 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (26).
8.00 + Jan Dombrowski w dniu urodzin, rodzice z obojga stron, Barbara i Eugeniusz Czernobajew.
8.00 + kuzynka Urszula Szczukowska w 7 m-cy po śmierci.
18.00 + Maria Rapa – 31 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
18.00 + Robert Abram – 1 rocz. śm.

ŚRODA 27.09.2023
6.30 + Ewa Trędowska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Jubilatów: Gabrieli, Kazimierza i Rafała.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: O większe umiłowanie modlitwy różańcowej w naszej Parafii, o rozwój Wspólnoty Żywego Różańca, opiekę Królowej Różańca Świętego dla opiekuna ks. Proboszcza i modlących się w Żywym Różańcu.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (27).

CZWARTEK 28.09.2023
6.30 + Jakub Martyni – popogrzebowa.
8.00 + Urszula i Stefan Przybylak oraz ks. Józef Przybylak.
18.00 + Maciej Chmielewski – 5 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (28).

PIĄTEK 29.09.2023
6.30 + Teresa Olender – popogrzebowa.
8.00 + rodzice: Michał i Maria oraz rodzeństwo.
18.00 + Ryszard Drzymalski w dniu urodzin i rodzice z obojga stron.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (29).

SOBOTA 30.09.2023
6.30 + Celina Czupryńska – 1 rocz. śm. – int. od córki Iwony z rodziną.
8.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (30 – ostatnia).
8.00 + Eugeniusz Lehmann – 10 rocz. śm. oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
18.00 + Marianna i Czesław Ćwiertniak, zmarli z rodziny i mąż Stanisław Ćwiertniak.
18.00 + rodzice: Mieczysława i Józef Skowrońscy.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 01.10.2023
6.30 + Witold Majewski – 2 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
8.00 + Marcin i Stanisław Korol, rodzice Deptuła, szwagier Marian Lewandowski.
9.30 + Krystyna i Marian Szczapińscy oraz Jerzy Nessel.
11.00 + brat Romuald Żak – 30 rocz. śm. oraz rodzice: Anna i Jan.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Bernadety, Łukasza i Elżbiety z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.
16.30 + Zofia, Agnieszka, Waldemar i Władysław Bukowscy.
18.00 + Władysława i Władysław Świs – gregoriańska (1).

18.09.2023 – 24.09.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 18.09.2023
6.30 + Stefania Kicerman – 4 rocz. śm.  
8.00 + Jadwiga i Józef Skibiccy, córka Krystyna Ryś, synowie: Roman, Mirosław i Adam.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (18).
18.00 + Barbara, Roman, Karolina Behrendt, Marianna, Edmund, Tomasz, Kazimierz Słupscy, Agnieszka i Franciszek Bojanowswcy.

WTOREK 19.09.2023
6.30 + Ks. Mirosław Mróz.
8.00 + Stefania Cielas – int. od Walentyny.
18.00 + Anastazy Szczuka – 9 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (19).

18.00 Dziękczynna za dar życia z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Natalii i dziecka.

ŚRODA 20.09.2023
6.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ani oraz rodzeństwa i ich rodzin.
8.00 + Kazimiera Kozak i rodzice z obojga stron.
18.00 + Felicja, Jan, Bożena, Zbigniew z rodziny Czołpińskich, Krystyna i Waldemar Petrykowscy, Wanda i Zygmunt Lewandowscy oraz Marcin Kowalski.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (20).

CZWARTEK 21.09.2023
6.30 + Daniela Gużyńska – rocz. śm.   
8.00 + Michał, Barbara, Regina Sasak, Aleksander Wójcik i Stanisław Rodzeń.
17.00
Msza święta Grupy Modlitwy O. Pio.
18.00 + Adrian Badziński – 8 rocz. śm.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (21).

PIĄTEK 22.09.2023
6.30 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (22).
8.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej dla Mieczysława z rodziną.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego z okazji urodzin Małgorzaty i syna Kamila.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Ojca Pio dla Reginy z okazji 65 urodzin.

SOBOTA 23.09.2023
6.30 + Zygmunt Angowski w 87 rocznicę urodzin, zmarli z rodziny Jakubowskich i Angowskich.
8.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (23).
8.00 + Zbigniew Rolewicz w dniu 85 urodzin.
18.00 O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo oraz dobrą naukę dla Jesiki i Wanesy Hydzik, Jakuba Koźbiał, Janiny Koźbiał, Nikolety i Krzysztofa Hydzik.
18.00 + Jerzy Kozieł – 8 rocz. śm. 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.09.2023
6.30 + Elżbieta Kulpa w dniu urodzin, zmarli z obojga stron.
8.00 + Jadwiga Szulc – 9 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
9.30 + Leonard Mazur – 25 rocz. śm., Halina Mazur – 5 rocz. śm. i Maria Kurkowska – 11 rocz. śm.
11.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (24).
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 + Mariusz Cebula – 1 rocz. śm.
18.00 + Franciszek Wesołowski – 20 rocz. śm., rodzice z obojga stron, Roman, Henryk, Krystyna i Zbigniew Wiśniewscy, Kamila Wesołowska – 1 rocz. śm., Ryszard – 2 rocz. śm. i Mieczysław Walon – 3 rocz. śm.

11.09.2023 – 17.09.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 11.09.2023
6.30
+ Eduard Pinkowski – popogrzebowa.  
8.00 + Maria Sikorska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Weroniki i Pawła z okazji 3 rocznicy ślubu i synka Henryka.
18.00 + Leszek Chojnowski – 1 rocz. śm.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (11).
18.00 + Jarosław Zając – 13 rocz. śm.

WTOREK 12.09.2023
6.30 + Jerzy Kulwicki – popogrzebowa.
8.00 + Mieczysław Stryczniewicz – popogrzebowa.
18.00 + Dorota Schulz – int. od pracowników firmy GAJA.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (12).

ŚRODA 13.09.2023
6.30 + Ryszard Paczkowski – popogrzebowa.
8.00 + Michał Wiśniewski – 11 rocz. śm.
18.00 + Zofia Kawczyńska – 1 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (13).

CZWARTEK 14.09.2023 UROCZYSTOŚĆ PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIETEGO – ODPUST PARAFIALNY
6.30 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (14).  
8.00 + teściowie: Marta i Jan Mitręga, szwagierka Władysława, jej mąż Edward, szwagier Franciszek, jego żona Łucja i córka Bożena.
18.00 + Gertruda w 39 r. śm., Klara, Stanisław Sturm, krewni z rodziny oraz Roman Osmański w 35 rocz. śm.
18.00 + Zdzisław Borkowski w rocz. urodzin, Benigna Murawska, dziadkowie, Jadwiga i rodzeństwo.

PIĄTEK 15.09.2023
6.30 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (15).
8.00 + Jerzy Rejewski – 26 rocz. śm., rodzice Rejewscy i Dywińscy, dziadkowie z obojga stron oraz Marta i Edmund Pietrzak.
18.00 + Kazimierz Ostrowski w 90 rocznicę urodzin.
18.00 + mąż Zenon – 33 rocz. śm., rodzice z obojga stron oraz Stefania, Teofila, Janina, Zofia i Maria.

SOBOTA 16.09.2023  
6.30 + Jarosław Ługiewicz – popogrzebowa.  
8.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (16).
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii i Jana z okazji 40 rocznicy ślubu.
15.00
Msza św. ślubna: Izabela Majer i Szymon Sieruta.
18.00 + Daniela Kubiak – 36 rocz. śm. oraz zmarli rodzice z obojga stron.
18.00 + rodzice: Paweł – 24 rocz. śm. i Anna Aleksandrowicz oraz brat Andrzej.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.2023
6.30 + Iwona Mikołajczak – popogrzebowa.
8.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (17).
9.30 + Zenon Niezgoda.
11.00 + Jerzy Uszler – 2 rocz. śm. oraz rodzice chrzestni z obojga stron.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
12.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Krzysztofa Kurminowskich z okazji 29 rocznicy ślubu.
16.30 + Edward Rezmer – 10 rocz. śm. – int. od żony z córką.
18.00 + Stefan i Krystyna Remus, rodzice z obojga stron oraz krewni.

04.09.2023 – 10.09.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 04.09.2023
6.30
+ Rozalia i Bolesław Puławscy i zmarli z rodziny z obojga stron.
8.00 + Anna i Jan Leśniccy oraz Regina i Edwin Arendt.
18.00 O dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla wnuczek: Weroniki i Dominiki na nowy rok szkolny.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (4).

WTOREK 05.09.2023
6.30 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (5).
8.00 + Stefan – 19 rocz. śm., Krzysztof i Oliwier Kowalscy oraz rodzice z obojga stron.
8.00 + Andrzej Brzóska – popogrzebowa. 
18.00 + Cecylia i Władysław Holc, Jan i Irena Orlikowscy oraz Bożena Holc.
18.00 + Sławomir Lutomski – 5 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.

ŚRODA 06.09.2023
6.30 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (6).
8.00 + Stefania Cielas – popogrzebowa.
8.00 + Piotr Bielski – popogrzebowa.
18.00 + Jan i Anna Kleist w rocz. śm., Stanisław i Jadwiga Konieczni w rocz. śm. oraz dziadkowie z obojga stron.
18.00 + Bernard Pacholec – 27 rocz. śm., Teresa Pacholec i Tadeusz Klim.

CZWARTEK 07.09.2023
6.30 + Edmund Łuziński – popogrzebowa.  
8.00 + Grażyna Bukowska – popogrzebowa.
8.00 + Regina Wrzesińska – popogrzebowa.
18.00 + Józef Nawrocki i zmarli z rodziny Nawrockich i Kopeć.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (7).

PIĄTEK 08.09.2023
6.30 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (8).
8.00 + Brygida Sołobodowska – popogrzebowa.
18.00 + Andrzej Garska – 3 rocz. śm. i zmarli z rodziny Garska.
18.00 + Mirosława Augustyniak – 1 rocz. śm.
 

SOBOTA 09.09.2023  
6.30 + Jan Sadowski w dniu urodzin.
8.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (9).
17.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Andrzeja z okazji 50-lecia ślubu oraz dla dzieci i wnuków.
18.00 + Jerzy Jerka w dniu urodzin i zmarli rodzice z obojga stron.
18.00 + Marianna Kaniecka – 2 rocz. śm., Stefan Kaniecki – 20 rocz. śm., Stanisław Gronczewski, Stefania i Stanisław Gronczewscy oraz dziadkowie i krewni.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.09.2023
6.30 Za Parafian.
8.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (10).
9.30 + Jan Szulowski – 17 rocz. śm. oraz Artur Rogowski.
11.00 + Bernard, Bolesława, Elżbieta i Władysław Czepkowscy oraz Edward Gralak – int. od Stefani i Tadeusza.
11.00 + Jadwiga Początek – 8 rocz. śm., Piotr Cyglicki – 34 rocz. śm. i zmarli z obu rodzin.
12.15 SUMA + Irena i Wiktor Tokarscy.
16.30 + Ryszard – 25 rocz. śm., Monika, Julian i Jan.
18.00 + Janina, Marian i Andrzej oraz krewni z rodziny Melkowskich i Glinieckich.

28.08.2023 – 03.09.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 28.08.2023
6.30
+ Andrzej Orłowski – popogrzebowa.  
8.00 + Krystyna Frankowska – popogrzebowa.
18.00 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Aliny.
18.00 + Czesław Niespodziewański, rodzice z obojga stron i rodzeństwo.

WTOREK 29.08.2023
6.30 + Henryka Kulaszewska – popogrzebowa.
8.00 + Anna Świtakowska, Anna Fafińska oraz syn Piotr.
8.00 + Roman Krzak – popogrzebowa.
18.00 + mąż Kazimierz Kwiatkowski – 20 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
18.00 + rodzice: Irena i Mirosław Bandurscy, Natalia i Marian Świderscy oraz dziadkowie z obojga stron.

ŚRODA 30.08.2023
6.30 + Maria Napierska – popogrzebowa.
8.00 + Arkadiusz Wiśniewski w 85 rocznicę urodzin oraz rodzice z obojga stron.
8.00 + Robert Buczyński – popogrzebowa.
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: O światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla nauczycieli, katechetów i wychowawców oraz dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym.
18.00 + Teresa i Czesław Syroka, rodzice z obojga stron i syn Zdzisław Syroka
.

CZWARTEK 31.08.2023
6.30 + Wioleta Kowalska – popogrzebowa.  
8.00 + Stanisława i Franciszek Kowalczyk oraz zmarli z rodziny z obojga stron.
8.00 + Bronisław Znaniecki – popogrzebowa.
18.00 + Jadwiga – 23 rocz. śm. i Feliks Jewartowscy, bracia Jewartowscy, rodzice Piechoccy oraz zmarli z obojga rodzin.
18.00 + mąż Waldemar – 8 rocz. śm., syn Dariusz, rodzice, rodzeństwo i dziadkowie z obojga stron.

PIĄTEK 01.09.2023
6.30 + Helena Maron – popogrzebowa.
8.00 + rodzice: Leonard i Leokadia Ostrowscy, Mirosława Jarzębowska, Maksymilian Otręba, Hans i Anastazja Bec, dziadkowie z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
16.30
O łaskę pokoju dla świata oraz łaskę nieba dla naszych rodaków poległych w czasie II wojny światowej.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (1).
18.00 + Leszek Zawadzki w rocznicę urodzin, żona Helga oraz rodzice z obojga stron. 

SOBOTA 02.09.2023  
6.30 + Stefan Zalewski, jego rodzice i rodzeństwo oraz Zdzisław i Maria.
8.00 + mąż Henryk Szczodrowski – 33 rocz. śm., jego rodzice i rodzeństwo.
16.00
Msza św. ślubna: Paulina Biegajska i Patryk Śnieżek.
18.00 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (2).    
18.00 + Wiesław Zygmuntowski, rodzice, rodzeństwo i krewni z obojga stron. 
    

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.09.2023
6.30 + Sławomir Lutomski – gregoriańska (3).
8.00 + siostra Matylda i jej syn Mieczysław.
9.30 O zdrowie, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza w dniu imienin – int. od Akcji Katolickiej.
11.00
Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2023/2024.
11.00 + Czesława i Marian Łukaszewicz oraz Aleksandra Łukaszewicz.
12.15 SUMA – za Parafian.
16.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Karoliny i Adriana z okazji 19 rocznicy ślubu.
18.00 + Franciszek Sieracki, rodzice, brat i kuzynka.

21.08.2023 – 27.08.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 21.08.2023
6.30
O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Bogumiły.
8.00 + Jerzy Fester – 3 rocz. śm.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Lilianny i Dawida Staszewskich oraz opiekę Anioła Stróża dla Bożenki i całej rodziny.
18.00 + Maria i Franciszek, Andrzej i Piotr Obuchowscy oraz zmarli z rodziny Obuchowskich i Grzybowskich.

WTOREK 22.08.2023
6.30 + Edward o Boże miłosierdzie i radość wieczną.
8.00 + ks. Mirosław Mróz – popogrzebowa.
18.00 + za skrzywdzonych, darczyńców, tych którzy nas skrzywdzili,  o zdrowie i Boży ład w rodzinie oraz za + rodziców Władysława i Bolesław Lampert.
18.00 + Władysław Piasek, rodzice i krewni z obojga stron.

ŚRODA 23.08.2023
6.30 + Helena Murawska – popogrzebowa.
8.00 + Jadwiga Szynszecka – popogrzebowa.
18.00 + Kazimiera Kozak i rodzice z obu stron.
18.00 + ks. profesor Mirosław Mróz – int. od sąsiadów. 

CZWARTEK 24.08.2023 ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Renaty i Ryszarda Domian z okazji 55 rocznicy ślubu.   
8.00 + Krystyna – 4 rocz. śm. i Stanisław – 1 rocz. śm. Karczewscy.
18.00 + ks. profesor Mirosław Mróz w dniu imienin – int. od p. Anny. 
18.00 + Władysława i Józef Bednarscy oraz rodzice z obojga stron.

PIĄTEK 25.08.2023
6.30 + Dorota Schulz – popogrzebowa.
8.00 + Zbigniew Zawadzki w rocznicę urodzin oraz rodzice z obojga stron.
18.00 Za pielgrzymów 35. Pieszej Pielgrzymki z Grudziądza na Jasną Górę.
18.00 + Janusz Kilian o łaskę przebaczenia.
18.00 + Irena Zielińska, rodzice i krewni z obojga stron.

SOBOTA 26.08.2023 UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
6.30 + rodzice Anna i Bolesław Jankowscy, siostra Weronika i Jan, bratowe i bracia, Barbara i Bogdan oraz Sylwia i Henryk Cywińscy.  
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Teresy z okazji urodzin, dla dzieci wnuków i prawnuków.
16.00 
Msza św. ślubna: Milena Holz i Sebastian Zalewski.
18.00 + Mateusz Dulkowski – 3 rocz. śm.    
18.00 + Konrad Grochowski – 4 rocz. śm. 
    

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.08.2023
6.30 Za Parafian.
8.00 + rodzice: Czesława i Bolesław Ciechanowicz.
9.30 + Piotr Czaplewski – 5 rocz. śm.
11.00 + Elżbieta Ciesielska – 11 rocz. śm.
12.15 SUMA Podziękowanie Panu Bogu za dar pięknego głosu i rąk do grania na organach dla organisty Pana Artura, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, świętej Cecylii i zdrowie w dalszej posłudze dla kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu.
18.00 + Alojzy Rumiński – 1 rocz. śm., żona Barbara, rodzice z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodziny.

14.08.2023 – 20.08.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 14.08.2023
6.30
+ Antoni i Sabina oraz ich potomstwo.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (26).
18.00 + Waldemar Żmijewski – 10 r. śm., Leszek, Janusz, Andrzej i rodzice z obojga stron.

WTOREK 15.08.2023 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP 
6.30 + Małgorzata Kopczyk.
8.00 + Żaneta Kaliszewska – 18 r. śm.
9.30 + Stefan Kernstein – 1 rocz. śm., Stefania, rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
11.00 + rodzice: Berta i Franciszek Wierzchowscy, mąż Henryk Pasternak oraz wnuk Damian.
12.15 + Władysław Nawrocki w 100 rocznicę urodzin, Janina oraz rodzice Stramowscy.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (27).

ŚRODA 16.08.2023
6.30 + Ojciec Tytus – int. od rodziny.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (28). 
18.00 + Eugeniusz – 9 rocz. śm., rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny Kopeckich i Lulińskich.
18.00 + Honorata Kwiecińska – 3 rocz. śm. oraz Seweryn Kwieciński. 

CZWARTEK 17.08.2023
6.30 + Robert Abram – gregoriańska (29). 
8.00 + Jan Ciesielski – int. od Pawła Wrońskiego z żoną i dziećmi.
18.00 + Bronisława Rafalska – 20 rocz. śm.
18.00 + Zygfryd – 47 rocz. śm.

PIĄTEK 18.08.2023
6.30 + Ojciec Tytus – int. od rodziny.
6.30 + Pelagia Wiśniewska w rocz. śm. i Jerzy Sobieralski.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (30 – ostatnia).
18.00 + Jan Niedziałek – 4 rocz. śm., brat Józef oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Jan Ciesielski – int. od rodziny Rosińskich i Wróblewskich. 

SOBOTA 19.08.2023  
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla pana Tadeusza Woźniak z okazji 90 rocznicy urodzin.  
8.00 + Hanna, Edward, Zenon Wojnowscy oraz dziadkowie z obojga stron.
15.00
Msza św. ślubna: Nikola Kornacka i Marcel Kellas.
18.00 + Przemysław Domachowski – 3 rocz. śm.    
18.00 + Janina i Edmund Modrzejewscy – 13 rocz. śm.      

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.08.2023
6.30 O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Gertrudy.
8.00 + Jacek Szynalewski.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Ewy i Tomasza z okazji 24 rocznicy ślubu oraz dla syna Bartłomieja.
11.00 + Marta Furmańska w rocznicę urodzin.
11.00 + Bernard Pacholec w dniu imienin, Teresa Pacholec i Tadeusz Klim.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
18.00 + Helena i Piotr Faszcza, Irena i Bogdan Oleksy, zmarli z obu rodzin oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anity.

07.08.2023 – 13.08.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 07.08.2023
6.30
+ Julia i Władysław Ledwochowscy oraz Maria Weigel.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (19).
8.00 + tata Zygmunt – w dniu urodzin i mama Eufemia Liczkowscy.
18.00 + Wiktor Borkowski – 9 r. śm.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Oliwii i Przemysława z okazji 14 rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci – int. od rodziców.

WTOREK 08.08.2023
6.30 + Benedykt Przedromirski – popogrzebowa.
8.00 + Halina Gębka – 7 r. śm., Józef, rodzice i rodzeństwo z obu stron.
18.00 + Kazimierz Janowski – int. od syna Piotra z żoną.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (20).

ŚRODA 09.08.2023
6.30 + Benedykt Przedromirski – int. od szwagra Zdzisława Budzyńskiego z rodziną ze Sławna.
8.00 + Kazimierz Strublewski, rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodziny.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (21). 
18.00 + o. Tytus Kamiński OFM – int. od lokatorów.

CZWARTEK 10.08.2023
6.30 + Danuta Sznitka – popogrzebowa.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (22).
18.00 + Elżbieta Kulpa i zmarli z obojga stron.
18.00 + Jan Śmigecki – w r. urodzin, Anna i Władysław Staniccy.

PIĄTEK 11.08.2023
6.30 + Urszula Stoppel – popogrzebowa.
8.00 + Felicja – 20 r. śm. i Willi Sander.
18.00 + rodzice Jadwiga, Grzegorz i Janusz Stobbe i dziadkowie.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (23)
.

SOBOTA 12.08.2023
6.30 + Krystyna Bering – 10 r. śm.     
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (24).
8.00 + Zygmunt – 30 r. śm. i Wanda Gajewscy.
16.00
Msza św. ślubna: Justyna Kaźmierska i Damian Owczarzak.
18.00 + rodzina Kawałkowskich, Wiktoria i Tadeusz Prędkiewicz oraz Jerzy Zydlewski.  
18.00 + Robert Abram, rodzice i siostra Elżbieta.
    

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13.08.2023
6.30 + Józef Górny – 3 r. śm. i rodzice z obojga stron.
8.00 + Franciszek Kortas, zmarli z rodziny Kortas oraz Zdzisław Bilski.
9.30 + Anna i Alfons oraz ich rodzice.
11.00 + Robert Abram – gregoriańska (25).
11.00 + Longina Charzyńska – 9 r. śm. i rodzice.
12.15 SUMA – za Parafian.
18.00 + Felicja i Wacław, Cecylia i Franciszek oraz zmarli z obu rodzin
.

31.07.2023 – 06.08.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 31.07.2023
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla żony Aleksandry.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (12).
8.00 Z podziękowaniem za miniony rok szkolny, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej na nowy rok szkolny dla seniorek z Katolickiego Klubu Seniora.
18.00 + rodzice: Stefania – 20 rocz. śm. i Józef Groszewscy, Zygmunt Poliński, dziadkowie i zmarli z obojga stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 + Wojciech Lotkowski oraz zmarli z rodziny.

WTOREK 01.08.2023
6.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii Kowalskiej w dniu 80 urodzin – int. od rodziny Gorkowskich.
8.00 + rodzice: Bolesława i Bronisław Hofman oraz bratowe Elżbieta i Danuta.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny i Remigiusza z okazji 25 rocznicy ślubu oraz dla synów: Michała z okazji 23 rocznicy urodzin i Pawła.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Kariny i Krzysztofa Jankowskich z okazji 25 rocznicy ślubu oraz dla córek Karoli i Kaliny.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (13).

ŚRODA 02.08.2023
6.30 + Zbigniew Rolewicz – popogrzebowa.
8.00 + Anna i Jan Leśniccy.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (14).
18.00 + dziadkowie: Anna i Jan Lipertowicz.

CZWARTEK 03.08.2023
6.30 + Łucja Wieszałka – popogrzebowa.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (15).
8.00 + brat Ks. Jarosław Suchomski, rodzice: Irena i Zygmunt Suchomscy.
18.00 + Jacek Jagielski – 3 rocz. śm. i rodzice: Janina i Henryk Jagielscy.
18.00 + syn Oskar Wiciński w rocz. śmierci i zmarli z rodziny.

PIĄTEK 04.08.2023
6.30 + Marta Krawczyk – popogrzebowa.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (16).
8.00 + Ewa Popielarska w rocznicę śmierci oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Stanisław Percha – 1 rocz. śm. – int. od żony i dzieci.
18.00 + Kazimierz Fiałkowski.

SOBOTA 05.08.2023
6.30 + Kazimierz Janiszewski – popogrzebowa.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (17).
15.00
Msza św. ślubna: Laura Bucior i Adrian Kuczkowski.
16.00
Msza św. ślubna: Maria Pudlewska i Łukasz Jackowski.
18.00 + Michalina Zarecka – 1 rocz. śm., Elżbieta Zarecka oraz Stanisława i Ryszard Tomala.
18.00 + Jan Wilary oraz Roman Leśniewski. 
 

XVIII NIEDZIELA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO 06.08.2023
6.30 + Robert Abram – gregoriańska (18).
8.00 + Franciszek Kanert – rocz. śmierci, żona Alwina, córki: Małgorzata, Elżbieta, Teresa i ich mężowie.
9.30 Z podziękowaniem na odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małgorzaty i Krzysztofa z okazji 35 rocznicy ślubu.
11.00 + Krystyna Lewandowska – 1 rocz. śm.
12.15 SUMA – za Parafian.
12.15 Z podziękowaniem na odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Stefanii i Klemensa z okazji 50 rocznicy ślubu.
18.00 + mąż Czesław Gajdowski – 1 rocz. śm., brat Zbigniew Siwiak oraz zmarli z rodziny Siwiak i Gajdowskich.

24.07.2023 – 30.07.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 24.07.2023
6.30 + Ojciec Tytus – int. od rodziny.
8.00 + Wojciech Filiński w dniu urodzin i Stefan Otremski.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (5).
18.00 + Marta – 17 rocz. śm. i Czesław Szymańscy, bracia: Tadeusz i Zdzisław, wnuk Rafał, bratanek Marcin i mąż Stanisław Ćwiertniak.

WTOREK 25.07.2023
6.30 + Robert Abram – gregoriańska (6).
8.00 + Elżbieta Stellmacher – 1 rocz. śm.
8.00 + zmarli z rodziny Ostrowskich, rodzice i rodzeństwo.
18.00 + Jadwiga, Kazimierz, Edward, Wiktor, Bronisława Jelińscy, Bronisław, Helena, Edward, Bronisław Szreder i Agnieszka Borkowska.
18.00 + Wanda Fojucik – 11 rocz. śm., Gerard Fojucik oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

ŚRODA 26.07.2023
6.30 + Siostry Elżbietanki: Zyta i Mechtylda, zmarli z naszych rodzin, dusze w czyśćcu cierpiące i dzieci nienarodzone.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (7).
18.00 Intencja Wspólnoty Żywego Różańca: O łaskę wyjścia z nałogów dla uzależnionych oraz błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Pielgrzymów udających się na Jasną Górę.
18.00 + Magdalena Orlikowska – 2 rocz. śm.

CZWARTEK 27.07.2023
6.30 + Elżbieta Kulpa – popogrzebowa.
8.00 + Joachim – 16 rocz. śm., Anna i Franciszek Szypkowscy, Bolesława i Leon Luks.
18.00 + Henryka Listemann – 8 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (8).

PIĄTEK 28.07.2023
6.30 + tata Alfons Becier.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (9).
18.00 + Paweł – 2 rocz. śm., Mateusz Wiśniewski – 10 rocz. śm., rodzice: Stanisław i Irena Dziarscy oraz Paweł Wilczewski.
18.00 + Tadeusz i Krzysztof Piasta.

SOBOTA 29.07.2023
6.30 + Honoraty (M) Okonek – popogrzebowa.  
8.00 + Tadeusz Uszler -27 rocz. śm. i mąż Jerzy.
8.00 + Leokadia Słodka, Emilia Kukurowska – zmarła w Świebodzinie i Zbigniew Berbecki – int. od kuzynki Heleny.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (10).
18.00 + Piotr Listowski – 50 rocz. śm., Aniela w rocznicę urodzin, Anna Listowska oraz zmarli z rodziny.
 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2023
6.30 + Robert Abram – gregoriańska (11).
8.00 + Jerzy Kuczorski w rocznicę śmierci i zmarli z rodziny.
9.30 + Marta Furmańska z okazji imienin.
9.30 Z podziękowaniem na odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Natalii Klimek z okazji 18 rocznicy urodzin – int. od Sursum Corda.
11.00 Z podziękowaniem na odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla Renaty i Jarosława Dalka z okazji 25 rocznicy ślubu i ich dzieci.
12.15 SUMA – za Parafian.
18.00 + Jacek Raczkowski – 5 rocz. śm.
18.00 + Maria i Paweł Borkowscy oraz Leokadia Jastrzębska.

17.07.2023 – 23.07.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 17.07.2023
6.30 + Bożena Zagol – popogrzebowa.
8.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (28).
18.00 + Marianna Marcinczyk – 13 rocz. śm. oraz w dniu urodzin.
18.00 + Mieczysław Falkowski – 2 rocz. śm.

WTOREK 18.07.2023
6.30 + Jan Ciesielski – popogrzebowa.
8.00 + Andrzej Malicki.
18.00 + Marianna – 23 rocz. śm. i Franciszek Kozłowscy oraz Edmund i Alojzy Ziółkowscy.
18.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (29).

ŚRODA 19.07.2023
6.30 + Mariola Lewandowska i Grażyna Dobrowolska.
8.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (30 – ostatnia).
18.00 + Mateusz Podjacki – 10 rocz. śm.
18.00 + Barbara Matuszewicz – 13 rocz. śm. i rodzice z obojga stron.

CZWARTEK 20.07.2023
6.30 + Mirosław Kiljański – popogrzebowa.
8.00 + Czesław Łochowicz.
8.00 + Robert Abram – gregoriańska (1).
18.00 + o. Tytus Aleksander Kamiński w 30 dniu po śmierci.
18.00 + Karolina, Joanna, Barbara i Roman Behrendt.
18.00 + Nadzieja – 1 rocz. śm. i Stanisław – 3 rocz. śm. Jagła.

PIĄTEK 21.07.2023
6.30 + o. Tytus – int. od rodziny.
8.00 + Ryszard Gaszek – 7 rocz. śm. oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.
17.00
Msza św. ślubna: Martyna Gawińska i Michał Rogowski.
18.00 + Leszek Żukowski – 3 rocz. śm.
18.00 + Robert Abram – gregoriańska (2).

SOBOTA 22.07.2023
6.30 + Robert Abram – gregoriańska (3).
8.00 + Paulina Gębka w dniu urodzin, Wojciech, rodzice i rodzeństwo z obu stron.
8.00 + Marianna i Stefan Mazurowscy oraz Renata Krawczyńska – 5 rocz. śm.
18.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Hanny i Ryszarda z okazji 55 rocznicy ślubu oraz dla dzieci i wnuków.
18.00 + Marcin Lewandowski – 3 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.07.2023
6.30 + Robert Abram – gregoriańska (4).
8.00 + Janina i Tadeusz Gnyszka oraz rodzice z obojga stron.
9.30 + Henryk w rocz. śm., syn Wiesław i zmarli z rodziny.
11.00 O opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Ewy i Daniela Kruszewskich w rocznicę ślubu i ich dzieci.
12.15 SUMA – za Parafian.
18.00 + Irena Kończal – 14 rocz. śm., rodzice z obojga stron, Henryk Nadolski – 16 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.

10.07.2023 – 16.07.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 10.07.2023
6.30 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (21).
8.00 + Kazimierz Komorowski – int. od brata Andrzeja z rodziną.
8.00 + Zofia Karpińska – popogrzebowa.
18.00 + Maria Stachowiak – 1 rocz. śm. i w dniu urodzin, Marian Stachowiak – 39 rocz. śm., Halina Nowacka w dniu imienin i Zenon Nowacki z okazji Dnia Ojca.
18.00 + Stanisław Jasiński – 22 rocz. śm. i Zofia Jasińska – 53 rocz. śm.

WTOREK 11.07.2023 ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, OPATA
6.30 + Teresa Łuczak – popogrzebowa.
8.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (22).
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Joanny i Grzegorza Bednarz z okazji 25 rocz. ślubu oraz dla Nicol z okazji 24 rocznicy urodzin.
18.00 + Kazimierz Kotowski – int. od sąsiadów.
18.00 + rodzice Danielczyk: Kazimierz – 9 rocz. śm. i Irena 6 rocz. śm. oraz dziadkowie z obojga stron.

ŚRODA 12.07.2023
6.30 + Jadwiga Pozorska – popogrzebowa.
8.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Urszuli i Edwina Chojnowskich z okazji 60 rocznicy ślubu oraz wszelkie łaski dla synów, córki, synowych, zięciów, wnuków i prawnuków.
18.00 + Dariusz w dniu urodzin oraz zmarli z rodziny Chmielewskich i Więcławskich.
18.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (23).

CZWARTEK 13.07.2023
6.30 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (24).
8.00 + zmarli z rodziny Klein i Kamińskich .
18.00 + Stanisław Banna.

PIĄTEK 14.07.2023
6.30 + Tadeusz Sziming – popogrzebowa.
8.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (25).
8.00 + Rajmund Zielaskiewicz – 1 rocz. śm. oraz rodzice z obojga stron.
18.00 + Józef Ciachorowski – 5 rocz. śm., rodzice i krewni z obojga stron.
18.00 + Kazimiera Kozak.

SOBOTA 15.07.2023 WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY
6.30 + Katarzyna Kasprzycka – popogrzebowa.
8.00 + Józef, rodzice z obojga stron i bracia: Ludwik i Romuald.
16.00
Msza św. ślubna: Barbara i Mateusz Łydzińscy.
18.00 + Adam – 24 rocz. śm., mąż Zygmunt i rodzice z obojga stron.
18.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (26).

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 16.07.2023
6.30 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (27).
8.00 + Alfons, Anna, Zdzisław, Mieczysław, Władysław i Paulina Glabiszewscy.
9.30 + syn Stanisław, Jadwiga i Alfons Bonin, Henryk Ollik i rodzice z obojga stron.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Jakuba Charzyńskiego z okazji 18 rocznicy urodzin – int. od Sursum Corda.
11.00 + teściowa Irena oraz mąż Krzysztof.
12.15 SUMA – za Parafian (chrzest).
18.00 + Jan Siemieński, Jadwiga i Stanisław Nowińscy oraz Bożena Ślusarz.
18.00 + rodzice: Katarzyna i Ksawery, rodzeństwo oraz babcia Maria Maślani.

03.07.2023 – 09.07.2023 (starsze)

PONIEDZIAŁEK 03.07.2023 ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA
6.30 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (14).
8.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuczek: Anny i Marty.
8.00 + Kazimierz Kotowski – int. od siostry Zofii.
18.00 + Anna i Jan Leśniccy.
18.00 + Wacław – 41 rocz. śm.

WTOREK 04.07.2023
6.30 Dziękując Panu Bogu za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stanisławy z okazji 70 rocznicy urodzin.
8.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (15).
8.00 + Jan Kukawka – 7 rocz. śm.
18.00 + Zdzisław Borkowski – 8 rocz. śm. oraz rodzice Borkowscy, Murawscy i rodzeństwo.
18.00 + Robert Abram, rodzice i siostra Elżbieta.

ŚRODA 05.07.2023
6.30 + zmarli z rodziny Kozłowskich.
8.00 + Jerzy Nowiński oraz zmarli z rodziny Nowińskich i Franckiewiczów.
8.00 + Jerzy Wiśniewski – popogrzebowa.
18.00 + Bogdan Wrzeszczyński – rocznica śmierci.
18.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (16).

CZWARTEK 06.07.2023 WSPOMNIENIE BŁOG. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ
6.30 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (17).
8.00 + Helena Dostaw – 10 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
8.00 + Edwin Połom – popogrzebowa.
18.00 + Bronisław Anzel – 46 rocz. śm., Stanisław Kubic – 27 rocz. śm. i Weronika Kubic – 42 rocz. śm.
18.00 + Igor Średziński w dniu 30 urodzin oraz rodzice, rodzeństwo i dziadkowie z obojga stron.

PIĄTEK 07.07.2023
6.30 + zmarli z rodziny Czarneckich.
8.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (18).
18.00 + rodzice: Andrzej i Stefania – 1 rocz. śm., Andrzej Urbaniak oraz dziadkowie z obojga stron.
18.00 + rodzice, bracia i zmarli z rodziny Lewickich i Dydo.

SOBOTA 08.07.2023 WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI
6.30 + Barbara Grabowska – popogrzebowa.
8.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (19).
8.00 + Tomasz Leski – 16 rocz. śm.
18.00 + Janina Olszewska.
18.00 + Dariusz Pieńczewski – rocz. śm. oraz dziadkowie Olińscy i Sulińscy.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 09.07.2023
6.30 + rodzice i teściowie, Kazimiera i Antoni Nowakowscy oraz Czesława (K) i Tadeusz Podlascy.
8.00 + Bernard Paliwoda oraz zmarli z rodziny Paliwodów i Muller.
9.30 + Rozalia i Józef Popielarz, brat i bratowa, siostra i szwagrowie z rodziny Popielarz oraz mąż Zenon Niezgoda.
9.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jadwigi Zielińskiej z okazji 70 rocznicy urodzin – int. od męża. 
11.00 + Henryk Chmielewski – rocz. śm.
12.15 SUMA – za Parafian.
18.00 + Nadzieja Jagła – gregoriańska (20).