Jak słyszysz hasło „Rekolekcje” – jaka jest Twoja reakcja? Zacierasz ręce, bo zbliża się uczta duchowa czy też szybko szukasz tysiąc wymówek, by nie skorzystać z tego świętego czasu? Pytamy nie z ciekawości, lecz dlatego, że wiemy jak trudno nieraz postawić akcent na Boże wartości.

W niedzielę, 7 marca, rozpoczynamy na każdej Mszy św. nasze doroczne Rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy.
Niech dary Ducha św. towarzyszą Ojcu Andrzejowi i wszystkim, którzy znajdą siły, aby uczestniczyć w duchowych ćwiczeniach.
W środę kolekta tradycyjnie przeznaczona dla Ojca Rekolekcjonisty jako podziękowanie za dobro duchowe wniesione w naszą Wspólnotę.

PLAN REKOLEKCJI

Poniedziałek, 8 marca:
* Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
O godz. 19.00 – Nauka stanowa dla kobiet.

Wtorek, 9 marca:
* Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
 O godz. 19.00 – Nauka stanowa dla mężczyzn.

Środa, 10 marca:
* Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
* O godz. 16.30 – Nauka stanowa dla młodzieży (obowiązkowa dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania).
* O godz. 20.15 – Apel Jasnogórski z Aktem Zawierzenia parafii św. Józefowi – na zakończenie Rekolekcji.